Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

..bemu,.. me mal mika da bi šu kr z vami,... sam nism Gorenc,.. a to šteje če ma moj fotr bratranca na Gorenjskem?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne v soboto je napovedano lepo vreme in okol 15 do 18°°C. Tko da fantje ne ga srat! :nono: :nono: :nono:

Tako se govori! :OK: :yea1:

..bemu,.. me mal mika da bi šu kr z vami,... sam nism Gorenc,.. a to šteje če ma moj fotr bratranca na Gorenjskem?? :hmm:

Kolikor jaz poznam politiko Gorencev je vsak dobrodošel. Edino kar je te bo treb krstit za gorenca! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako se govori! :OK: :yea1:

Kolikor jaz poznam politiko Gorencev je vsak dobrodošel. Edino kar je te bo treb krstit za gorenca! :grim

a z gorenjskim šnopcem?? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne v soboto je napovedano lepo vreme in okol 15 do 18°°C. Tko da fantje ne ga srat! :nono: :nono: :nono:

Tko se govori :OK: :OK: :OK:

Jaz se vam verjetno tud pridružim. Počakam v Logatcu na črpalki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam se eno idejo. Ma kdo kak mal bolši fotoaparat, da bi bi se kej posnelo/poslikalo in pol naredel neki podbenga kot nazadnje za zakluček gorenjske vožnej?

a z gorenjskim šnopcem?? :kva2:

Tako je! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam se eno idejo. Ma kdo kak mal bolši fotoaparat, da bi bi se kej posnelo/poslikalo in pol naredel neki podbenga kot nazadnje za zakluček gorenjske vožnej?

:grim Ganc noje Canon :photo: Bomo pofilmal, pa kako montažo naredl.

Kingič, ti se pa kar priklopi zraven... da bomo kako v živo rekli

Aja, pa na dežne kombinezone ne pozabte :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa na dežne kombinezone ne pozabte :lol1: :lol1: :lol1:

Ne ne na krtini napovedujejo 16 stopinj in sončno vrme za soboto, v nedeljo pa že dež! Upam da tko tudi ostane! :OK:

..po kateri "trasi" pa je planirano??? :hmm:

To bo pa presenečenje! :P :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..po kateri "trasi" pa je planirano??? :hmm:

Predvidena trasa: KR, LJ, CE, MB, MS (tam postanek za malico), VA, ZG, KA, RI PU...evo, morje :D Kosilo in preko PO in LJ nazaj v KR.

PS: ne me resno jemat... pač pomlad dela svoje :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: :headbang: :headbang: zadnja guma spustila :angry: :angry: :headbang: tisti k smo bli skupi v portoroži v nedeljo vejo zakaj... ko sm v portorožu prehitevu sm prehitevu po glažovnah :BUA: prokleti cestarji primorski zahojeni :BUA: pa sm se še čist normaln dam prpelu itd. dons pa grem v garažo mal pogledat je pa že nakleh :angry: tko da js ne morm zravn v soboto :glare: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne sanjajte preveč za ponedeljek je napovedan sneg!

Zarad mene lahko 20 cm pade... samo da bo v soboto OK :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tkole, sam še Planico dam skoz pol bo pa spet akcija. in ka se je kej dogajal k me ni blo? sm tko uzadi, da se mi še brat ne da, po pravic povedan, sm od božiča uzadi tko da................. sorry. se tipkamo po planici pa pridte kej navijat an, mene boste pa nek na skakalnci vidil al pa ob njej, tko da se kr zaderte da bomo na kakšn borovničkovec al pa pir letel :OK: ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tkole, sam še Planico dam skoz pol bo pa spet akcija. in ka se je kej dogajal k me ni blo? sm tko uzadi, da se mi še brat ne da, po pravic povedan, sm od božiča uzadi tko da................. sorry. se tipkamo po planici pa pridte kej navijat an, mene boste pa nek na skakalnci vidil al pa ob njej, tko da se kr zaderte da bomo na kakšn borovničkovec al pa pir letel :OK: ok?

Tanjuška,pozdravljena :winkiss: Upam, da se letos spet kej srečamo, pa mal bolj nazdravmo kot smo nazadnje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne sanjajte preveč za ponedeljek je napovedan sneg!

Med soboto in ponedeljkom je vmes menda še nedelja. V soboto pa sonce :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo gorenci in gorenke mal povejte kdo vse bo šel v soboto 17. na furo, da mal vidmo kdo bo zravn..

:? :)

jes mam neki v planu...bomo vidl.

kađiva... kdaj bos ksne konkretne informacije napisu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanjuška,pozdravljena :winkiss: Upam, da se letos spet kej srečamo, pa mal bolj nazdravmo kot smo nazadnje ;)

ejga seveda ni panike, itak da, sam dj mi mal bol pomahej, no skor pod gumo skoč, da te bom za sigurn vidla, pa bova kero rekla an :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr je men znano je zbor ob 10ih pred Rondo bar (seveda za kavico)....štart okol 10.30 v smeri proti morju :D......več pa tud ne vem O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr je men znano je zbor ob 10ih pred Rondo bar (seveda za kavico)....štart okol 10.30 v smeri proti morju :D......več pa tud ne vem O:-)

No neki je že .)

Sam zgleda noben ne upa napisat da gre :D :P .) :whistle:

Zgleda vsi čakamo vreme O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madona ste k otroc neučakani :kva2:

ja no zberemo se mal pred 10h pr Rondoju,...po moje je to glih ena taprava ura :rolleyes:

smer,...kot ponavadi nas gorence zmer na obalo vleče, sam hudič je ker se človk ne more več enih novih cest spomnit po katerih bi se do dol pršlo...te standardne so že mal dolgočasne, sam drgač ne gre :doze:

tko da moj predlog je sledeč: KR-Žiri-Logatec (to zato ker je čez LJ dolgčas in velik prometa)-Postojna-Pivka-Knežak-Il.Bistrica-Podgrad-Kozina-Koper

nazaj pa v Divači desno in čez Vremsko dolino v Pivko-Postojno in čez LJ nazaj v KR

Če ma pa kdo še kakšn drgač predlog naj pove :yes: ker jz res ne vem kje bi loh še šli do obale :hmm: pa tud časovno smo mal omejeni, ker dan še zmer ni tolk dolg .)

Aja a ma kdo kakšn predlog kje bi se jedlo, če se sploh bo jedlo?? :) ker morte računat da nas bo kr nekaj in ne bomo glih v vsaki gostilni dobil plac .)

no to je moja vizija sobotnga dne,...predlagajte še vi kej .)

P.S. prvi pogoj je pa, da se jz vročine znebim=>že 3 dni okol 38 :ninja: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!