Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Kokr je men znano je zbor ob 10ih pred Rondo bar (seveda za kavico)....štart okol 10.30 v smeri proti morju :D......več pa tud ne vem O:-)

Erik ma insajderske informacije, dejmo ga mogoče pa še kaj pove :kva2: :naughty:

Aja a ma kdo kakšn predlog kje bi se jedlo, če se sploh bo jedlo?? :) ker morte računat da nas bo kr nekaj in ne bomo glih v vsaki gostilni dobil plac .)

Raven zaradi tega sem jaz prašu kdo bo šol, da bi eventuelno kje rezervirali in si po optimistični varjanti celo priborili kak % popusta na količino oz. na motoriste! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Erik ma insajderske informacije, dejmo ga mogoče pa še kaj pove :kva2: :naughty:

sej zdaj je šefe spregovoril tak da me lahko pustite :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej zdaj je šefe spregovoril tak da me lahko pustite :lol:

:grrr Ni šans.. tepli te bomo, če ne boš šel zraven :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, poštena fura, jest se vam prdružim(če lohk) na ridah,sam glejte da ne bo kdo sfrlu tja u moj motor :P

Kdaj približno boste na ridah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni treba voznika, popišemo s funkcijami pot od bleda do rid, malo poprogramiramo,pa gre moped kar sam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni treba voznika, popišemo s funkcijami pot od bleda do rid, malo poprogramiramo,pa gre moped kar sam

Pismo ti računalničarji bi še to radi da nam bi še užitek ob vožnji uzel! :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo ti računalničarji bi še to radi da nam bi še užitek ob vožnji uzel! :cry: :cry: :cry:

Sej ni računalničar .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut meni je DrM-FJR nekaj omenil in me vabil za jutri, pa se zna narest, da se jutri vidimo, pa da kkšno novo faco spoznam.

Bo pa letos zajeban sezono začet, ker še lanske nismo zaključil :)

Lp T.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

situacija je nažalost taka da jz jutr ne grem z vami :closedeyes: :( še zmer mam vročino, dobu antibiotike, tko da ga ni za srat :wacko:

V glavnem želim vam lep dan, srečno vožnjo, da bi vas velik blo...pa obvezno velik fotk naredte :)

lp kađiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

situacija je nažalost taka da jz jutr ne grem z vami :closedeyes: :( še zmer mam vročino, dobu antibiotike, tko da ga ni za srat :wacko:

V glavnem želim vam lep dan, srečno vožnjo, da bi vas velik blo...pa obvezno velik fotk naredte :)

lp kađiva

Ja škoda! :(

Zdej moreš p namestnik določet kdo bo namesto tebe spelal jutrišni dan!

P.S.: Čim hitreje se pozdravi!

Popravljeno . Popravil Misek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: js sm zdej dobu fotke na komp od nedelje. pa ko jih hočm prlimat mi napiše da sm prekorač limit... wtf??? kaj zdej lahko naredim da jih dam na ogled???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: js sm zdej dobu fotke na komp od nedelje. pa ko jih hočm prlimat mi napiše da sm prekorač limit... wtf??? kaj zdej lahko naredim da jih dam na ogled???

Mal jih pomanšej pa bo prec bolš. Al pa jih napopi na kak drug server (Gogel, Shrani.si, esnips ...) in daj tuki samo link do njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No takole FANTJE in DEKLETA, MOTORISTI in MOTORISTKE, BEJBE in TIPČKI!

Kot ste brali je naš precednik obležal v postelji z vročino in v soboto ne bo mogel iti z nami. Zato so me nekateri določili da naj bi jaz vodil jutrišno otvoritveno furo.

Plan je naslednji

Malo pred 10h je zbor pred RONDO BAR-om v Kranju (za Mekatorjem)

Odhod izpred Rondo bara ob 10:15, do takrat bi blo fino da bi vsi spili kavice in podobno ter imeli tudi polne rezervarje.

Potem se odpeljemo v smeri Šk. Loka in proti Žirem. V Žireh kratek postanek namenjen zgolj da nas dohitijo tisti ki bodo vozili malce bolj previdno! Nato se odplejemo naprej v smeri Logatec in proti Postojni. V Postojni na črpalki zopet kratek postanek za tiste, ki se nam boste pridružili iz drugih krajev in tiste ki vozijo bolj previdno. Vožnjo nadaljujemo proti Pivki in skoziKnežak, čez Il. Bistrico, Podgrad in Kozino. Na Kozini kratek postanek za dolivanje goriva in potem proti Kopru. V Kopru se ustavimo v picariji XXX (se v dogovoru odvisno od števila prisotnih), kjer nam ne uide prijetno druženje, debata ob pijači (nealkoholni :grim ) ...

Potem bomo pa vidli kako bo z časom. Če bo čas se lahko zapeljemo še do Portoroža ali pa se začnemo vračati proti Gorenjski.

Vračamo se v smeri Kozina - Divača - Pivka - Postojna, v Postojni zopet zbirno mesto, da se vsi naberemo in potem po standardni cesti proti Ljubljani in Kranju. Končna točka bo zopet Rondo bar.

Trasa vožnje bo ista kot jo je že predlagal kađiva, z mogoče kako razliko k bom jaz se kje zgubu .), no ampak baje imam kr dobre navigatorje (a ne Brdaus :D ) tko da pomojem ne bo problema.

Ker je pred nami slabe 400km vožnje bi prosil če se držite ure odhoda iz Kranja da nas ne bosta potem noč in pa mraz prehitela.

Toliko za enkat od mene. Če koga še kaj zanima me dobite na mojem telefonu (glej profil).

Upam da bomo tole jutri dober izpeljal in da bo večina zadovolna! :OK:

Pripombe in predlogi dobrodošli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če lahko jest še neki pripomnem... Od Postojne do Kozine lahko jest vodim, ker sem na tej cesti vsaj 1× na teden. Če kdo misli da se lahko zgubi, poleg tega poznam priljubljene policaj-točke...

Na ridah se potem ne boste ustavli? Bom prišel na OMV v Postojni, pa se zmenimo... :OK:

Popravljeno . Popravil Stric Burek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut meni je DrM-FJR nekaj omenil in me vabil za jutri, pa se zna narest, da se jutri vidimo, pa da kkšno novo faco spoznam.

Bo pa letos zajeban sezono začet, ker še lanske nismo zaključil :)

Lp T.

Mene pa zanima katero boš zapeljal...... :naughty: :naughty: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm zdej zamenov zadnjo gumo (v portorožu povozu glažovno) če koga zanima je pri sitarju v kamniku guma dunlop qalifier 130€ (popust že vštet) + montaža in centriranje 11€. staro gumo se pa da še popravt samo ni zagotovljena 100% varnost. če koga zanima oz če ma kdo veselje zadnjo gumo žgat/smodit na asfaltu naj me kontaktira. guma je pa dobra še 60-70% :cry: (jebi ga, dam rajš 130 ojrov ko pa da bi se pokleh valu) sej res, guma je dimenzije 160/60/zr17

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!