Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

tastar, ti si mučitelj živali :devil: mal heca more bit. Enmu mojmu kolegu se je pa vrana zaletela u njegove prsi pr ene 250 km/h in je tud skori padu. Tko da tole se ni za zajebavat, je treba kr merkat, če se le da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res zgleda zoprno, če se srečaš s ptičem.... :hmm: Je pa tud res gotovo, da ti nisi bil ravno počasen, tako da si videl en k... okoli sebe. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res zgleda zoprno, če se srečaš s ptičem.... :hmm: Je pa tud res gotovo, da ti nisi bil ravno počasen, tako da si videl en k... okoli sebe. :BUA:

Se mi je kr zdel de se bo en najdu... :grim :BUA:

ps: Glih dez je padal in sem peljal bol kot ne "po jajcih"... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je kr zdel de se bo en najdu... :grim :BUA:

ps: Glih dez je padal in sem peljal bol kot ne "po jajcih"... .)

No, pa si me potem najdu (če si me že iskal) :blush: ... Ampak se pa opravičujem... Sem pač narobe "presodil"... :cry:

No, vseen bi pa lahko mal bolj opisal, pa ne bi blo tega nesporazuma... in glede na "reply" sem pač sklepal...

V glavnem, dobiš za pivo, če se kje srečamo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res zgleda zoprno, če se srečaš s ptičem.... :hmm: Je pa tud res gotovo, da ti nisi bil ravno počasen, tako da si videl en k... okoli sebe. :BUA:

Zoprno je tudi, če se ti ptič podela na glavo med malco :headbang: Se mi je v ponedeljek prvič v življenu zgodilo in vsi so se sam smejali, da bi pa kdo robec dal o ne to pa ne :angry: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, imamo enega ptiča manj, ampak fino pa je, da imamo našega Peco-ta še vedno celega. Ampak stari, a ti sploh veš, da si pravi magnet za težave. A je sploh še kaj, da se ti ni zgodilo :?

Upam, da bo bolje :yea1:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napovedan je zelo lep vikend, se bomo kaj peljal?

Ah, kje pa... kdaj smo se pa že vozil v lepem vremenu :blink: Jest čakam, da bo dež in 5st :lol1: :lol1: :lol1:

Tko al tko se slišmo :grim Mogoče se vidmo že dons zvečer.... študentarijapress .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Jesenic nas gre tud ene par

Potem se pa mogoče srečamo kje :hmm: Te pocukam za rokav :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj nas bo šlo tud izpod krvavškega konca mal v mirno peč pogledat :OK: . Tko da se vidmo, a bo mogoče štart izpred rondoja :? ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem se pa mogoče srečamo kje :hmm: Te pocukam za rokav :grim

Pa za pivo boš tudi dal :grim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj nas bo šlo tud izpod krvavškega konca mal v mirno peč pogledat :OK: . Tko da se vidmo, a bo mogoče štart izpred rondoja :? ?

To bi bla zlo dobra varjanta da bi se ob ene 9:00 al pa 8:30 dobil na kavi v Rondoju pol pa dol!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ozzie, si bil ti mogoče danes v Lescah, pri Ažmanu na tehninem?

tistega dne ne nisem bil nikjer...

Uživajte v vožnji do Mirne peči... :OK: Zgleda da bo vreme super. Se pa mogoče srečamo kaj kje na gorenjskih cestah.... Seveda, če ne boste že tolk zgodaj oddrveli na pot... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tistega dne ne nisem bil nikjer...

Potlje pa očitno nekdno drug z enakim motorjem :)

Kwa zdej strojniki, boste vrgli kakšne slike gor :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa zdej strojniki, boste vrgli kakšne slike gor :doze:

No...ena za ogrevanje: Gebre vidno opit od prejsnjega dne :D , Killroy full of energy (mercatorenegrydrinkpress) ;)

post-1614-1175968555_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jebote Langus,kje si to sliko najdu :lol1: Se pa prpravlja kratka obnova ekskurzije za na motosvet, sam da do konca polektoriramo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No gorenci a gre jutr mogoče kdo v mirno peč? Bi se blo bl zanimiv v skupini pelat kt pa sam .) .

Ja se gre. :OK: :OK:

Kot je že Misek napisou: Ob 9 zbor v Rondoju na "jutranji kavici". :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!