Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

No, da prekinemo tole vase osnovnosolsko kreganje.. Dons smo sli s Pecotom in Gebretom mau lovit ribe (ja... une k plavajo!) in je Peco naredu totaln razfak. Ujeu ribo na kavl brez vabe :headbang: :kva2: :lol1: pa dau nama je tut "lekcijo" o ribolovu (je nalovu vec k midva z gebretom skp). Zgleda da ma "lov" v krvi, sodec po tem da je star ata lovc pa kanja pa to... .)

slike pridejo :P...ane peco :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seba a si me dons prepoznal na Bledu? :hmm: Sm ti mahov iz avta :P

petnajst minut sm gruntu kdo je, pol sm pa obupou :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

petnajst minut sm gruntu kdo je, pol sm pa obupou :headbang: :headbang: :headbang:

Matr :slap: Sm vedu, da nesmem frizure spremenit :lol: Tist k je pa zunej stal je bil pa Ostrc :)

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vse gorenjce ki se boste udeležili na grobniku!!! (poročilo iz sestanka)

kot prvo najpomembnejše!!! vsi morata še danes v zdravstveni dom urediti zravstveno zavarovanje za v tujino ker se na to čaka 3 dni, in ravno v četrtek boste dobili, danes ja zadnji čas!

2. UDELEŽBA: kdor bo šel naj napiše tukaj v to temo, (brez tega nevem, mogoče... ) glede denarja je 20 evrov. ta denar pobiram jaz, pobiram pa do četrtka oz. do odhoda, ker se bo hrana in pijača nabavila za vse v ilirski bistrici, tisti ki gremo z avti. za denar me kontaktirajte na 040 764 520 po drugi uri popoldan. tako da za hrano in pijačo bo dobro poskrbljeno.

naslednje, "tovor" oz prtljaga (toaleta, šotori, spalke... ) lahko peljemo z avti, samo prej naj vsak pove do četrtka. pa tudi če lahko pelješ sam, pelji sam, ker nam gre zelo tesno z prostorom...

zaenkrat gremo:

jeger

kađiva +1

brdaus +1

mitja

mišek

černe +1

grčar

pečo +(osterman-z avtom)

gebre

killroy

tanjuška

sheriff

petra CBR

peshy boy

... (+1 je oseba ki gre še zraven oz punca... )

še enkrat kot glavno: kdor gre naj se napiše, pokliče mene, se zmenimo kam prinese denar, al pa kje se dobimo. če pa odpoveste pa da ste denar že prinesli, se ne vrača!

Lp.ALeš

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mam v avtu svojo prtljago in še od brdausa,naty,miha in zmajčka .) tko da jz sem poln :)

se vidmo zvečer 26. dol ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz mam v avtu svojo prtljago in še od brdausa,naty,miha in zmajčka .) tko da jz sem poln :)

se vidmo zvečer 26. dol ;)

hja, ostaneta pa še 2 mala hladilnika, podaljšek, roštilj po možnosti tut 2 k sta malo manjša, zvočniki ali radio (če ma kdo radio na MP3, bi bilo fajn če ga posodi) + to da bo še gora piva in hrane... PS.: osterman ma coupeja :hmm: js pa astro...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tko, zakaj pa je taka panika glede zavarovanja :?

Se mi zdi de zgolj zaradi tvoje varnosti...

Sej če nočeš ni treba, je pa zastonj... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vse gorenjce ki se boste udeležili na grobniku!!! (poročilo iz sestanka)

kot prvo najpomembnejše!!! vsi morata še danes v zdravstveni dom urediti zravstveno zavarovanje za v tujino ker se na to čaka 3 dni, in ravno v četrtek boste dobili, danes ja zadnji čas!

2. UDELEŽBA: kdor bo šel naj napiše tukaj v to temo, (brez tega nevem, mogoče... ) glede denarja je 20 evrov. ta denar pobiram jaz, pobiram pa do četrtka oz. do odhoda, ker se bo hrana in pijača nabavila za vse v ilirski bistrici, tisti ki gremo z avti. za denar me kontaktirajte na 040 764 520 po drugi uri popoldan. tako da za hrano in pijačo bo dobro poskrbljeno.

naslednje, "tovor" oz prtljaga (toaleta, šotori, spalke... ) lahko peljemo z avti, samo prej naj vsak pove do četrtka. pa tudi če lahko pelješ sam, pelji sam, ker nam gre zelo tesno z prostorom...

zaenkrat gremo:

jeger

kađiva +1

brdaus +1

mitja

mišek

černe +1

grčar

pečo +(osterman-z avtom)

gebre

killroy

tanjuška

sheriff

petra CBR

peshy boy

... (+1 je oseba ki gre še zraven oz punca... )

še enkrat kot glavno: kdor gre naj se napiše, pokliče mene, se zmenimo kam prinese denar, al pa kje se dobimo. če pa odpoveste pa da ste denar že prinesli, se ne vrača!

Lp.ALeš

ej neki ti povem...tud tiste ene imamo ime ves...pa ne zali neznejsega spola...smo cist enakovredne...bos vidu k ti bomo drugo sezono dale vetra na motorjih...pa pol pejd dirkat z nami na grobnik ce si upas :)...tako da drugic mal pazi kako pises prikolice ;)...vsaj pozanimi se o nasih imenih ... caki da te najdem na Grobniku.. pa nekdo bo zvedel o tebi ce bos pisu take force... sej ves na koga mislim ane... milo za zajfo al kako ze :)... v glavnem...na Grobniku razcistimo to debato ;)... prstimi se do takrat ;)

pozdravcek Natasa... aja ostali enki sta pa Majda in Breda...sam tolk da bos vedu za drugic :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej neki ti povem...tud tiste ene imamo ime ves...pa ne zali neznejsega spola...smo cist enakovredne...bos vidu k ti bomo drugo sezono dale vetra na motorjih...pa pol pejd dirkat z nami na grobnik ce si upas :)...tako da drugic mal pazi kako pises prikolice ;)...vsaj pozanimi se o nasih imenih ... caki da te najdem na Grobniku.. pa nekdo bo zvedel o tebi ce bos pisu take force... sej ves na koga mislim ane... milo za zajfo al kako ze :)... v glavnem...na Grobniku razcistimo to debato ;)... prstimi se do takrat ;)

pozdravcek Natasa... aja ostali enki sta pa Majda in Breda...sam tolk da bos vedu za drugic :)

+1 JE MISLENO ZA PIJAČO NAROČIT

Zgleda pa takole Kađiva 1zaboj piva ,+1pivo za sopotnika

Popravljeno . Popravil glažar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+1 JE MISLENO ZA PIJAČO NAROČIT

Zgleda pa takole Kađiva 1zaboj piva ,+1pivo za sopotnika

:lol1: :lol1: sej če bo pa kišta premal pa še un pir od sopotnika rukneš pa je :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej neki ti povem...tud tiste ene imamo ime ves...pa ne zali neznejsega spola...smo cist enakovredne...bos vidu k ti bomo drugo sezono dale vetra na motorjih...pa pol pejd dirkat z nami na grobnik ce si upas :)...tako da drugic mal pazi kako pises prikolice ;)...vsaj pozanimi se o nasih imenih ... caki da te najdem na Grobniku.. pa nekdo bo zvedel o tebi ce bos pisu take force... sej ves na koga mislim ane... milo za zajfo al kako ze :)... v glavnem...na Grobniku razcistimo to debato ;)... prstimi se do takrat ;)

pozdravcek Natasa... aja ostali enki sta pa Majda in Breda...sam tolk da bos vedu za drugic :)

Srečna bot de ni pisou: + 1/2 :lol: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!