Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

ej neki ti povem...tud tiste ene imamo ime ves...pa ne zali neznejsega spola...smo cist enakovredne...bos vidu k ti bomo drugo sezono dale vetra na motorjih...pa pol pejd dirkat z nami na grobnik ce si upas :)...tako da drugic mal pazi kako pises prikolice ;)...vsaj pozanimi se o nasih imenih ... caki da te najdem na Grobniku.. pa nekdo bo zvedel o tebi ce bos pisu take force... sej ves na koga mislim ane... milo za zajfo al kako ze :)... v glavnem...na Grobniku razcistimo to debato ;)... prstimi se do takrat ;)

pozdravcek Natasa... aja ostali enki sta pa Majda in Breda...sam tolk da bos vedu za drugic :)

:blink: :lol1: sei bo bolš +1 :D

uglavnm, noben nič ne pokliče, noben se ne prjav, kaj zdej a bomo šli samo štirje dol a kako??? :hmm:

En avtoprevoznik (Osterman) nam je zbolu, ga doma kuha.... :( :(

uuuuu pessdaaa :mellow: tale je pa nizka, kako bomo z placom :hmm: :? help somebody

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :lol1: sei bo bolš +1 :D

uglavnm, noben nič ne pokliče, noben se ne prjav, kaj zdej a bomo šli samo štirje dol a kako??? :hmm:

Zgleda smo enim bolj v napoto kot kej druzga... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda smo enim bolj v napoto kot kej druzga... :huh:

Še zmeraj se lahko premislte in greste z mano in TRŽIČANOM v Dubrovnik :kva2: brez +1 :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej neki ti povem...tud tiste ene imamo ime ves...pa ne zali neznejsega spola...smo cist enakovredne...bos vidu k ti bomo drugo sezono dale vetra na motorjih...pa pol pejd dirkat z nami na grobnik ce si upas :)...tako da drugic mal pazi kako pises prikolice ;)...vsaj pozanimi se o nasih imenih ... caki da te najdem na Grobniku.. pa nekdo bo zvedel o tebi ce bos pisu take force... sej ves na koga mislim ane... milo za zajfo al kako ze :)... v glavnem...na Grobniku razcistimo to debato ;)... prstimi se do takrat ;)

pozdravcek Natasa... aja ostali enki sta pa Majda in Breda...sam tolk da bos vedu za drugic :)

:?

ejga sj je kul pa se strinjam s tabo da mate imena pa tko naprej, sam upam da se dol ne bomo kej kregal, k tega jz ful ne maram, pa pomoje tud kdo drug ne, tko da prosm, mejmo se fajn pa radi :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brdaus :OK:

mar se ni fletno vozit zjutraj :P

oprosti za mlačen pozdrav v rondoju Medvode :slap: dons zjutrej :P

je blo preveč dela s kamionđiami :devil:

**** *vse po spisku misljo da je vse njihovo :headbang:

Popravljeno . Popravil eMBe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa mene zanima še tole, kolk je kej interesentov pol 28.4. zutrej da bi štartali proti jugu za par dni, tm nekje do 1.5. ali pa 2.5. no ja odvisno od vreman.

Destinacija: Stvar dogovora (sprejemam predloge - Plitvička jezera, Dubrovnik, Split ...)

Aja pa kar se še odhoda ju3 tiče. Nekateri bomo šli mal kasneje (službe, druge obveznosti), trenutno predviden plan je zbor ob 16:30 pred rondojem in potem štart okrog 17h. Če gre še kdo kasneje se lahko pridruži da se ne bo sam dol vozu.

Popravljeno . Popravil Misek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem dol z avtom, pridem pa pomoje da za kako 13h dol, bom probal prej, samo ne vem če bom lahko. Tako da če kdo rabi prevoz iz Ilirske Bistrce(eventuelno Postojne) gre lahko z mano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še en problem :angry: :headbang: oča mi ne pusti prikolce furat, mam kao premal izkušenj bla bla bla bla... sm lah kao sploh srečen da me pusti na hrvašk :glare: :slap: pa tut mogoče ena od sopotnic ne gre tko da mam še malo več placa v avtu. zj sm samo še od kađive odvisn da greva v nabavo v bistrci, pa še bureka bi prosu če priskoči pomagat, ker meni se niti malo ne sanja kolk bo trba piva pa hrane nabavt.

Lp.Aleš

aja pa še neki, dejte mal poklica kdo bo šou, pa da se za čustva ($$$) zmenmo

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tok mimo grede, jz sem že takoj reku, da hrano in pijačo bom posebi kupu,...tist 20 eur pa to, in ilirska se vi sami zmente .)

druga stvar, tud jz sem verjeten ostal brez prikolce, tko da bom gotov mogu motor peljat dol...se prav mam tud jz mal manj placa za robo, oz. skoraj nič :closedeyes:

hja no, vsaj vreme bo kul :)

sicer pa ne vem kva sploh tolk komplicirate z vsem skupej :grrr :grrr

v glavnem še zmer pa velja kakorkoli že bo...okol 20h zvečer se jutr dobimo na zasluženem pirčku nekje na grobniku :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa mene zanima še tole, kolk je kej interesentov pol 28.4. zutrej da bi štartali proti jugu za par dni, tm nekje do 1.5. ali pa 2.5. no ja odvisno od vreman.

Destinacija: Stvar dogovora (sprejemam predloge - Plitvička jezera, Dubrovnik, Split ...)

Aja pa kar se še odhoda ju3 tiče. Nekateri bomo šli mal kasneje (službe, druge obveznosti), trenutno predviden plan je zbor ob 16:30 pred rondojem in potem štart okrog 17h. Če gre še kdo kasneje se lahko pridruži da se ne bo sam dol vozu.

mišek, a se ti loh pridružm ob 16:30 :D ob 15h mi ne bo znesl zarad šihta, do takrt bom pa že doma, pa zrihtan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej tkole je. noben nič ne pokliče, nočen nič ne migne, do ju3 če se bo kej uštimal, če se kej napiše kako pa kaj bom tut js še naprej delov na tem, drugače bom pa vrnu denar pa naj gre vsak na svojo roko dol. pa zj sm samo še js ostau z avtom, pa itak da ne bom mogu vsega sam dol pelat sej nimam poltovorca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mišek, a se ti loh pridružm ob 16:30 :D ob 15h mi ne bo znesl zarad šihta, do takrt bom pa že doma, pa zrihtan :)

Ja itak ni problema! :OK:

zdej tkole je. noben nič ne pokliče, nočen nič ne migne, do ju3 če se bo kej uštimal, če se kej napiše kako pa kaj bom tut js še naprej delov na tem, drugače bom pa vrnu denar pa naj gre vsak na svojo roko dol. pa zj sm samo še js ostau z avtom, pa itak da ne bom mogu vsega sam dol pelat sej nimam poltovorca...

ma kaj se sekiraš, pelješ tisto kar lahko, pa je, kar se pa hrane tiče je pa res nabolje da vsak sam, ne vem pa ne. Se vidmo dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest grem pa moja pa še 2 kolegici, za eno se pa še čist ne ve... aja pa dejte tisti ki hočte pol da se hrana pa pijača skupi kup, prneste dnar v rondoja pred odhodom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi eventuelno lahko šel ju3. Torej že v četrtek. Samo se moram doma zmenit za avto, pa komot peljem kej stafa dol. Iz mojga konca dvomim da bo kdo šel...

Če pa ja, pa tolk bolš.

Sam povejte...

Tiste obveznosti odpadejo, tako da grem že jutri domov iz Lj. .)

Če kdo kej rabi me lohk tudi pokliče: 031/525-777

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi šu mogoče kdo ju3 proti grobniku ( petek 27.04. ) - mogoče kdo, ki nima v planu dol prespat - samo za enodnevno furco ? Če je kšn kandidat, naj se javi. Predviden odhod je v dopoldanskem času.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mama pravi da se mesa ne sme čez mejo peljat. Kako je z drugmi živili nevem, ampak pravi da so ljudje že metali v kontejnerje. Tko da je menda bolš če se meso dol kupi...

Nevem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!