Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

huaalaa:) akoravno bo jutri pot koga zanesla v koper-kapodistrio, bo mogoč dobil ene pol pira :winkiss: disconautica it is :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

batek, tut teb use tanartabols...madona, nakonc se ga bo sam se pil... ucer sthof, dons batko... kdo je naslednji? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooo batzajla a rojstn dan maš.Noja VSE NAJBOLŠE an pa velik varnih kilometrov,velik sexa pa zabave :drunk: :drunk: :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bat - zajla :worship: Vse ta naj tabol pa velik uporabljanja :whistle: bat -ov :naughty: v vsah pogledih.

Tiger tud teb vse najboljše pa mal vec cajta za motor,služba ni vse danar pa tud ne :naughty: :whistle: :headbang: je pa faj ba ga maš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brdaus je dons imel operacijo, sva bla z Missi pr njemu že, je kr v redu ,operacija uspela brez težav :) :) aja pa ni več v KC ampak čez cesto v "stari travmi" -C oddelek soba 4

Dons gre pa domov :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No super sam da bo doma pol bo pa prec bolš.

:grim

Ponovno sem v civilizaciji. Najprej vsem skupaj NAJLEPŠA hvala za vse obiske, ki sem jih bil deležen kot oskrbovanec KCja.

Missi, bohlonej za torto sestre in tehniki so še cel teden hvalil, kako je bla dobra :naughty:

Zdej sm ponovno v Hotelu Mama, hrana se je neverjetno poboljšala, osebje prijazno in ustrežljivo. Mislim, da bom kar ostal :lol1:

Še enkrat hvala vsem za podporo.... M in TS - kot smo se zmenili: kruhki padejo, samo da pridejo nazaj z dopustov :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooooo poleptek je že doma :010... :004

ej...zdej pa čuvi kolen :evilgrin: :evilgrin: če ne.....ne bo nč z tisto masažo :lol: ;) ;) ;)

aja...pa zdej maš dovolj časa, da mi poiščeš ''tistega'' opisanega partnerja :naughty: :rolleyes: ....upam da nisi tistega listka zgubu :trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

Ponovno sem v civilizaciji. Najprej vsem skupaj NAJLEPŠA hvala za vse obiske, ki sem jih bil deležen kot oskrbovanec KCja.

Missi, bohlonej za torto sestre in tehniki so še cel teden hvalil, kako je bla dobra :naughty:

Zdej sm ponovno v Hotelu Mama, hrana se je neverjetno poboljšala, osebje prijazno in ustrežljivo. Mislim, da bom kar ostal :lol1:

Še enkrat hvala vsem za podporo.... M in TS - kot smo se zmenili: kruhki padejo, samo da pridejo nazaj z dopustov :whistle:

Ei stari,sorry bi z veseljem pršu sam časovno ni znesl :( Čimprej se pocajtej, da se kmal vidmo :OK:

Welcome back :OK:

As že doma :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vroče je, vroče...:D :D tud pisat se nobenmu ne da...

v glavnem ta vikend je v KR zbor,...a se kj vidmo? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vroče je, vroče...:D :D tud pisat se nobenmu ne da...

v glavnem ta vikend je v KR zbor,...a se kj vidmo? :naughty:

jest pridem pogledat... kdaj je pa zbor gorenjske sekcije na zboru :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vroče je, vroče...:D :D tud pisat se nobenmu ne da...

v glavnem ta vikend je v KR zbor,...a se kj vidmo? :naughty:

Vsekakor...Sm ti pir dovžn hehehe :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!