Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

matr horenci nekam mal vas je blo na raubritterjih

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

a toj blo učer u besnc :) sm se ene parkrat z avtam mem pelou :whistle: nism vedu kva sploh je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nap.... sm smrtnoresna O:-) :whistle:

:naughty: :naughty: :naughty:

Ne dej hehe :P kva je zdej tm zravn gimnazije no :P prov dons zjutri bom šu spotoma pogledat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj je dost da mamo kurbnhaus pr nm na Mlak :D sam je zadne cajte preveč pouhn (mene nau več nkol ntotr) :P pa še Vivian Schmitt sm vidu k je bla tm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a toj blo učer u besnc :) sm se ene parkrat z avtam mem pelou :whistle: nism vedu kva sploh je :)

Kak te ti nisi vedo, če smo vsi turisti od daleč vedli pa prišli?! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam res še en golf je bil ob cest parkiran s targo MS :worship:

na drgač pa gorenci in gorenke da ne boste čakali do naslednga leta ko se bo odvijala mislim da februarja ali marca zabava u kranju

mate čast da se udeležite to soboto 1.12 SHADOWS PARTY v Hotedršci ali po domače v hotejah city v vasi kjer živi naša Irencko.

več informacij http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=24751

lepo vabljeni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak te ti nisi vedo, če smo vsi turisti od daleč vedli pa prišli?! :grrr

nism nč spremlou tiste teme. se pa mem pelem z avtam.. vidm motorje pa ceu kup parkiranih avtov.. obrnem, grem še v drugo smer pogledat. mal pogledam tablce na motorjih, večina čoperji, en je meu KK tablco (pa vrjetn še kdo) večina so bli pa tujci :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... mal pogledam tablce na motorjih, večina čoperji, en je meu KK tablco (pa vrjetn še kdo) večina so bli pa tujci :)

Hja.. temu se reče taprav motorist :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne dej hehe :P kva je zdej tm zravn gimnazije no :P prov dons zjutri bom šu spotoma pogledat :D

se prav, boš prva potencialna stranka :whistle:

Baje da majo do 11h popust.... :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni blo rečen da bo tm knjžnica?...kva so pa zdej nardil? :hmm:

Ja rečen je blo marskej. ko so začel kopat so govorl da bo garažna bajta, pol so začel govort, da bojo not poslovne zadeve. Potem je blo najbolj očitno, pisalo tudi v cajtengih, da bo noter knjižnica, kar so se po dobrem mesecu premislil, da je predrago za knižnico, da bodo knjižnico raje selili v globus (ki se pa tud sam od sebe podira).

Vmes os e še v cajtengoh norca delal (Kranjčanka), kako bo zgledal, ker dokler ni bila zaključena klet, javnost očitno ni poznala bodočega zunanjega izgleda, so bile v kranjčanji ene slike za zafrkancijo, celo piramido so si predstavljal :headbang:

Škoda mene pa zdej še k Shadowkam ne bo, nenadna sprememba plana. Ich reise nach dem München.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se prav, boš prva potencialna stranka :whistle:

Baje da majo do 11h popust.... :naughty: :naughty: :naughty:

Kot rečeno sm šu dons zanalš mem...še potekajo notranja dela tko, da ni še nč :D

Ja rečen je blo marskej. ko so začel kopat so govorl da bo garažna bajta, pol so začel govort, da bojo not poslovne zadeve. Potem je blo najbolj očitno, pisalo tudi v cajtengih, da bo noter knjižnica, kar so se po dobrem mesecu premislil, da je predrago za knižnico, da bodo knjižnico raje selili v globus (ki se pa tud sam od sebe podira).

Vmes os e še v cajtengoh norca delal (Kranjčanka), kako bo zgledal, ker dokler ni bila zaključena klet, javnost očitno ni poznala bodočega zunanjega izgleda, so bile v kranjčanji ene slike za zafrkancijo, celo piramido so si predstavljal :headbang:

Škoda mene pa zdej še k Shadowkam ne bo, nenadna sprememba plana. Ich reise nach dem München.

Sej pomoje še zdej nevejo kva bo...vsaj glede na to kok cajta že delajo notr :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo kot predstavnik KS Center Kranj vam povem, da bojo tm poslovni prostori in tud neki stanovanj, kej več pa tud mi še ne vemo :) v glavnem moje mnenje: pred zid pa metek v čelo tistmu, ki je odobril gradnjo takega oblikovno modernega objekta poleg gimnazije Kranj, ki je zelo lepa stara spomeniško zaščitena stavba :trance_33_sleep: in zraven vile v kateri ima prostore Mobitel...vmes pa tidve lego kocki :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam en predlog kar se tiče tega na bledu.......

nardijo nej luisa, venera šop, gorenjkin diskont, diskont laško, rock bar......

:whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bo kkšn voče,povrče,ananas zravn

:evilgrin: :evilgrin:

pa pozabu sm duti fri šop

:headbang: :headbang: :headbang:

če maš pa še kako glasbeno željo, ti pridem pa še jz zapet. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš pa še kako glasbeno željo, ti pridem pa še jz zapet. :lol1:

te držim za besedo

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo kot predstavnik KS Center Kranj vam povem, da bojo tm poslovni prostori in tud neki stanovanj, kej več pa tud mi še ne vemo :) v glavnem moje mnenje: pred zid pa metek v čelo tistmu, ki je odobril gradnjo takega oblikovno modernega objekta poleg gimnazije Kranj, ki je zelo lepa stara spomeniško zaščitena stavba :trance_33_sleep: in zraven vile v kateri ima prostore Mobitel...vmes pa tidve lego kocki :headbang:

Ma tud če bi vedl kaj bo. Kdo je pršu do sklepa da je bilo štemanje skale napol do pekla racionalna naložba. Smo se v gim. tresl 3 mesece vkup, nonstop trije caterpilerji nabijal. Kolk je pa šlo denarja pa rajš ne vprašam :wallbash: . Sej zdej sem rešen Kranja, mi ni treba tega vsak dan gledat. :surrender:

Mende da je naš dragi župan Perne (al kaj je že) sklenu, da bo kar potrojil ceno vode, je treba vodovode popravt :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo kot predstavnik KS Center Kranj vam povem, da bojo tm poslovni prostori in tud neki stanovanj, kej več pa tud mi še ne vemo :) v glavnem moje mnenje: pred zid pa metek v čelo tistmu, ki je odobril gradnjo takega oblikovno modernega objekta poleg gimnazije Kranj, ki je zelo lepa stara spomeniško zaščitena stavba :trance_33_sleep: in zraven vile v kateri ima prostore Mobitel...vmes pa tidve lego kocki :headbang:

Jao...če greš mal vn iz Kranja...Primskovo,Planina, se delajo sami novi bloki in stanovanj ni mal, nezdi se mi pa smiselno, da bodo tm zravn Gimnazije oz. v poslovni stavbi stanovanja, nevem no,men čudn zgleda :slap:

če misjo nej nardijo sam poslovno zgradbo (všeč mi je una pri tekstilni oz. nasprot Gradbinke,tist je super pa tud paše tja :OK: ) al pa sam blok...Vsekakor bi pa knjižnica prej tja pasala, ker je večini srednjih šol bliz :) pa študijski nebi škodu en update :D

jst mam en predlog kar se tiče tega na bledu.......

nardijo nej luisa, venera šop, gorenjkin diskont, diskont laško, rock bar......

:whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Tebe je pa sam kurbarija pa pjača hehe :D

ejjjjjjj, kaj pa burek/kebab đilnico :fredy:

Sej mate Willija v centru :OK: dej mi neki povej, me že dolg ni blo na Bledu...A sta še dve burekarni, tist mi je blo smešn najprej je Willi odpru, 3m stran pa poj še un :D

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potlej niso samo pri nas taki bumbarji, da jim ni pol kurca jasno :headbang:

jst mam en predlog kar se tiče tega na bledu.......

nardijo nej luisa, venera šop, gorenjkin diskont, diskont laško, rock bar......

:whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Pa sej se na Bledu ja ve kaj bo - Mercator center (hvala k... se ne bo na BLed basal kakšen Tuš ali Spar...)), najbrž nekaj manjši kot v Lescah.

Popravljeno . Popravil jupiter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!