Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Hi,hi,hi,hi.... Br jutr! A se kj dogaja w gorenjski sekciji, al sam undercower nabijate? :winkiss:

Ti bom jest dau brjutr :P Ammmm, ne vem, kolk se kaj dogaja... sm bol v senci, pa samo mal čekiram :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bom jest dau brjutr :P Ammmm, ne vem, kolk se kaj dogaja... sm bol v senci, pa samo mal čekiram :)

Sej lih zato te pa prašam.... kt maš use *pod kontrolo* , he,he,he,he :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej lih zato te pa prašam.... kt maš use *pod kontrolo* , he,he,he,he :evilgrin:

Ja ja... pod kontrolo mamo pa vse :grim Samo ne petlamo se glih povsod... sej veš, UDBO mafija samo opazuje :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sem razmišlou, povsod se na kulturni praznik (8.2.) kej dogaja. A se bo pr nas tud kej v motoduhu, a bo samo v stilu Dr. Fig-a :drunk: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojm še to bl šepa :naughty: .... sam gobce otrešamo, to j pa tud use (no ja, eni pa še to ne....pa sam kt stare babe za firnkam :whistle: UDBO, pa to.... ) :evilgrin:

Ma vsaj da eni držimo mal gorenjske časti pokonci, an Drjacki :worship:

Mah je*eš UDBO....

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja loh se mal kulturno izobražujemo za 8.2. :D :D

al pa kakšn športn dan nardimo...no ja če bo pa vreme dopuščal se pa zapelte kakšn krog :naughty: ...jz se še ne morem :rolleyes:

drgač pa mačka27 mi nč ne spimo, sam dogaja se bl mal v teh dneh pa smo skromni z besedami :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa mačka27 mi nč ne spimo, sam dogaja se bl mal v teh dneh pa smo skromni z besedami :fredy:

sej so zato drugi bolj :evilgrin: :alien1: :ninja: ;) sej najbrž veš na kaj mislem :whistle: :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja loh se mal kulturno izobražujemo za 8.2. :D :D

al pa kakšn športn dan nardimo...no ja če bo pa vreme dopuščal se pa zapelte kakšn krog :naughty: ...jz se še ne morem :rolleyes:

drgač pa mačka27 mi nč ne spimo, sam dogaja se bl mal v teh dneh pa smo skromni z besedami :fredy:

se lih takrt kadar se ful dogaja nimaš cajt za na forum (BTW) :evilgrin: Ni tko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se lih takrt kadar se ful dogaja nimaš cajt za na forum (BTW) :evilgrin: Ni tko?

odvisn a se dogaja na forumu al pa kje v živo :rolleyes:

kakšnih burnih debat na forumu se res raj vzdržim zadne čase :whistle: kadar se pa v živo kje dogaja pa itak ni cajta tipkat :D :P

kva pol, a se bo kj dogajal? :naughty: no če ne prej se vidmo 2.2. pr Firestartersih...al pa to soboto v Kamniku na Ladys First B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah qrc.... mene je kr sram powedat.... :blush:

letos sm jh borh 81 naklepala :closedeyes:

za nkamr- v glawnem :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto bodo prvi km letos padli in med drugim tudi prvi z drugim motorinom :whistle:

Ob cca 11 startamo iz Petrola na Laborah...ce je kdo za

LP;R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no, še mal se za mene popelte...nov motor v garaž, pa nove vezi v kolen, so mi ga na novo sešraufal :cry: ...ravno tolk sem sposoben, da se gor spravm pa slinm in zobe stiskam...upam, da bo kolen nehou štrajkat do konca marca...ker termin bo pa letos otvoritvena Mr. Cagiva? :hmm:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaaa.. pr men so že padli prvi metri :OK: Motor je za na pisto že, za promet mu pa še kak detajl manjka :)

Tko da se bom jest aktivno vključu v promet tam okol aprila.

@ Rock-štirišest: kaj pa imaš v hlevu? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut jst mam že ene par km za sabo :OK: :OK: :OK:

@rock-46 velik srečnih in varnih kilometrou z novo zverinico :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mejdun a se boste ze kr vozt začel, pa sej smo šele januarja. :evilgrin:

Mogoče se vam pa celo jutri prdružim z (kot bi Robertto reku) Black Magic Women :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Misk prlet zravn :) oz. vsi ki bi se peljal :)

Nekak je tko zmenjen da bi se dobil ob 11 na Petrolu na Laborah ali cez cesto v Lokalu PRestige (pomoje je tko ime ) .... :)

Lp,R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem tud v sredo nekaj km naredu, čeprav asfalt je pa kriza. Samo da je v senci pa hitr zadej vrti v prazno. Sej vem počas je treba, da ne bo kakšne traparije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz bom pa dons motor usposobu pa spucal k je svinsk že od lanskega julija :rolleyes:

jutr pa če koga zanima nardimo en izlet do štajerske, čez tuhinjsko...magar na Vransko v Luna bar na kofe al pa do Šempetra :)

pa tm ob 11.30h štart pred Rondojam :naughty:

k pravjo da bo jutr mal toplejš k dons

@flero: za otvoritveno je še cajt, računej pa tm druga polovica marca ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@flero: za otvoritveno je še cajt, računej pa tm druga polovica marca ;)

...super, ravno po končani bolniški...vidmo... :evilgrin:

...pa lepo turco vam želim...kamor koli že... :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nč mi smo jo dons kr do Postojne mahnl :) od začetka je mal zebl, ampak tm v Postojni in pol nazaj je blo pa že kr kul :rolleyes:

motoristov zlo mal,...no enga gorenca smo pa še na OMVju najdl in pobral :D :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nč mi smo jo dons kr do Postojne mahnl :) od začetka je mal zebl, ampak tm v Postojni in pol nazaj je blo pa že kr kul :rolleyes:

motoristov zlo mal,...no enga gorenca smo pa še na OMVju najdl in pobral :D :worship:

Ne delat reklame za Ride. Bo gužva.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roky in Fifty,kaj a bomo kej parking sceno oživel za iskro zadej? :hmm:

Sicer bom pa zdej kmal namontiral luči na motor tko da se vam pol pridružim v prometu :)

LP Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!