Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

zakaj p js ne grem :hmm: .....ker mi je faking zavarovanje poteku :wallbash: agentka pa šele v sredo pride :cry:

ampak na winter partiju pa bom :P

Jest pa že dva tedna homologacijo čakam,damn,pa se pol samo ukol bajte furam :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa že dva tedna homologacijo čakam,damn,pa se pol samo ukol bajte furam :rolleyes:

so vaščan, če si dons doma ustov, po kosilu poklič se gre kam na kavo! da se spoznamo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok je lušt doma k je tok lep vreme .....not

še dobr da nevem kašn vreme je biu k sm večino dneva presmrčal :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobr da nevem kašn vreme je biu k sm večino dneva presmrčal :krneki:

Sončk je biu :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sončk je biu :grim :grim

razn ene pou ure umes, k sploh nismo vidl kakšn je vreme(ber:megla, da tut do števca nismo vidl )

:krneki: :krneki: :krneki:

p.s. hočmo slikce............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razn ene pou ure umes, k sploh nismo vidl kakšn je vreme(ber:megla, da tut do števca nismo vidl )

:krneki: :krneki: :krneki:

p.s. hočmo slikce............

Ja jest sm mislu de sm u mlek zapelou... :blink:

ps: Bom zrihtou fotke čim prej....morm do fotkiča prkurblat najprej. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so vaščan, če si dons doma ustov, po kosilu poklič se gre kam na kavo! da se spoznamo

Ja,če bi bral bi,tko sem šu pa na moped,pa par perov( :headbang: :headbang: ,ne vem kdaj bom spoznal,da pjača pa motor ne gresta skupi,(pomoje takrat ko se bom zdru)),pa še polcaje izivu...

Ja če kej Komendo poznaš,pol tut mene(mam en partizanski ime-Reza :rolleyes: :headbang: )

lp,Joža

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem učeri že naredu prvih 60 km :yea1: :yea1: sam kaj ko za vsakim vogalo srečaš policaje :headbang: :headbang:

Brdaus name si pa mal pozabu ne? :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brdaus name si pa mal pozabu ne? :unsure: :unsure:

UUUUUUUUUUUUUUUUUU, MATR... ja, res, pozabu sm :yes: Oprosti.... dej poklič me .) To je tko, če si prijetno utrujen :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A poj se gremo sankat, al ne? Zdej bo KAO neki belo govno padalo :hmm:

Sicer mi sneg nič več ne diši, ampak če že bo, bom to sezono vsaj enkrat sanke na sneg peljal. :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sem pa pomoje edini res vesel, da je ta sneg padu :D zdej mam vsaj mal več časa da poservisiram motor tko k je treba, pa da gumice pridejo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sem pa pomoje edini res vesel, da je ta sneg padu :D zdej mam vsaj mal več časa da poservisiram motor tko k je treba, pa da gumice pridejo :rolleyes:

No ja.. zarad servisa in gumic sm tut jest vesel za tale gnoj od snega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja.. zarad servisa in gumic sm tut jest vesel za tale gnoj od snega :D

Mah qrc ga gleda....Jest pa prow nč....mi ni čist nč manjkal včer, pa v nedeljo na furci :headbang: :headbang: :headbang: ....

BTW a ma kdo kšn prporočil glede zavarovalnc.... baje letos ne velja nč več *na lepe oči....* (en znanc mu registriranga cew let...šu podaljšat....plaču 2x tolk kt lani....je pa dolgoletn motorist, pa ma vse zavarovano pr triglavu že skoz.....zgleda da nam bo letos trda predla.....)

Sej moja poteče aprila....ampak bo hmal :unsure: :unsure: :unsure:

Se prporočam....če bo kdo kj konstruktivnega zvedw....

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, mal nam jo je pa res zagodu.. sam se niti ne sekiram, ta vikend bo bl v k...., nasledn je pa itak ze Planica :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah qrc ga gleda....Jest pa prow nč....mi ni čist nč manjkal včer, pa v nedeljo na furci :headbang: :headbang: :headbang: ....

BTW a ma kdo kšn prporočil glede zavarovalnc.... baje letos ne velja nč več *na lepe oči....* (en znanc mu registriranga cew let...šu podaljšat....plaču 2x tolk kt lani....je pa dolgoletn motorist, pa ma vse zavarovano pr triglavu že skoz.....zgleda da nam bo letos trda predla.....)

Sej moja poteče aprila....ampak bo hmal :unsure: :unsure: :unsure:

Se prporočam....če bo kdo kj konstruktivnega zvedw....

js grem jutr zavarovanje narest ..... upam d bo kej popustov :blink: če ne ne vem kako bomo to spelal ....

sporočim jutr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW a ma kdo kšn prporočil glede zavarovalnc.... baje letos ne velja nč več *na lepe oči....* (en znanc mu registriranga cew let...šu podaljšat....plaču 2x tolk kt lani....je pa dolgoletn motorist, pa ma vse zavarovano pr triglavu že skoz.....zgleda da nam bo letos trda predla.....)

Sej moja poteče aprila....ampak bo hmal :unsure: :unsure: :unsure:

Se prporočam....če bo kdo kj konstruktivnega zvedw....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, vem, kaj se tolk jajcate: a ste dobil lansko leto napisan na kupone 50%? Ja... potem nimamo kaj tople vode odkrivat .)

Drgač je pa ta debata v DRUGI temi :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Registriral predvčerajšnjim(4.3.) na ZT:

-lani 50% boniteta + 50% za neodjavo ~161€

-letos 50% boniteta + 20% za neodjavo ~203€

Menda je za neodjavo samo še dodatnih 20% :angry: al me je pa agent malo sprehodu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!