Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Sej bo 2.5. verjetno tudi. Če pa prideš 1.5. proti večeru pa "sigurno" ne bodo pobiral vstopnine, ali pač? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bo 2.5. verjetno tudi. Če pa prideš 1.5. proti večeru pa "sigurno" ne bodo pobiral vstopnine, ali pač? :?

-2.5. ne bo vsopnine, 1.5. proti večeru pa mislim da vas sploh ne bodo spustl notr. ker takrat sta ubistvu dve rampi zaprti, prva pri kučici nad klancem druga pa pri wc-jih...

- A kdo od gorenjcev vozi na slo. dnevu? A kdo slučajno še nima prevoza s kombijem in bi ga rabu?? NA PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa zelena trava ja, s čim pa to zalivaš? :worship: ........................................... :evilgrin: :D :D

ah kr se trave tiče........vsokotedenska uporaba......

:whistle: :whistle: :whistle:

post-7732-1209151418.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz preverjenih virov - ne le v soboto, tudi v nedeljo bodo "verižili". Torej, država se je namenila zaslužit.

:angry:

HOJLA GORENJSKA BANDA :yea1: :winkiss: :winkiss: !

Sam v vednost posredujem tole naprej...

BTW; A se že kj ve za nedeljo :unsure: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi Dolenjci(MK Nm) se gremo raje po Hrvaški vozit,zjutraj ob 9,oo na Grobnik,kosilo v Reki in popoldne nazaj na Delnice,Kočevje,Nm.Bo kar lepa turca. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res ....kva so to za eni :whistle:

Eii Jeger nimam pojma ^_^

a niso to uni pozerji k se grejo kao en racing team... kr neki, kdo bi jih poznov... :krneki: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v četrtek popoldne se glede na vreme potuhta, če se gre.

če bo zgledalo vsaj prbližno ok - vozi miško prema jugu

če ne, se v petek zgodej zjutraj ponovi gledanje v nebo in se odloči, če se da dežni kombenzjon gor takoj al ne

in se gre

na grobnik

v vsakem primeru se v petek popoldne stuhta, kam in kako oblečeni gremo naprej in plan je tak, da se pride v ponedeljek tja do osme ure zjutraj domov.

tko nekak:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa tole z vstopnino oziroma spuščanjem not mal bl zanima......če vreme bo in je plan tak kukr vsak let(da se gre 1.5. dol, mal poveseli in prespi,pol pa 2.5 gledat dirke in nato lagano proti domu oziroma kamorkoli že ), je treba kr točn vedt če bojo 1.5 sploh spušal na dirkališče....da ne bomo dol pršli, pol pa surla. V tem primeru upam, da ne bojo težil, če si bomo šotore na unih prostranstvih izven dirkališča postavl..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nas ne spustijo not spat, gremo pa k ovcam spat. vsaj toplo bo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kako je s tem zdej ja, tud Čarman mi ni znal povedat, zna se narest da bojo rampe dol spuščene ja...tko da bomo vidl, če ne pa tm zakampiramo v tisti vrtači desno pr zagrebškmu ovinku :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kako je s tem zdej ja, tud Čarman mi ni znal povedat, zna se narest da bojo rampe dol spuščene ja...tko da bomo vidl, če ne pa tm zakampiramo v tisti vrtači desno pr zagrebškmu ovinku :D :D

To je beseda! :worship: :worship: :worship:

Aja še to gre kdo 1.5. z avtom dol oz. kombijem? Zanima me zaradi prtljage?

Popravljeno . Popravil Misek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!