Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

pa bledu se govori da je gebre zakurblou črno prasičko pa začeu kilometre nabirat

:whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa bledu se govori da je gebre zakurblou črno prasičko pa začeu kilometre nabirat

:whistle: :whistle: :whistle:

:eek: :eek: :eek: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaaaaaaa :kva2: veš ka to letiiiiiiiiiiii :yea2: :yea2:

Sem mogu fejst na linijo pazit :unsure: , ke drgač bi šel direktno na cesto :krneki: ...pa itaq me ne bi noben pulcaj ujel :whistle:

samo za na grobnik mi je pa niste hotl posodit :glare:

za nasledni mesec dobim na test suzukijevo motoGP 2008 mašino :yea1: :yea1: :yea1:

post-463-1209892537_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gebre.....si moraš umislt mini moto, k ima spodi kosilnico namontirano :whistle: poznam enga tazga talenta, k ima tak izum doma :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm zadnji cajt več na gorenjskem kot doma, danes bom spet :slap: En motoristični pozdrav !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkraten vikend je za nami B) dobrih 400km je padlo, družba odlična, pivce hladno,...v glavnem je za ponovit še kdaj to :grim

no ta vikend zdej je na sporedu motozbor v Umagu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Mišek, zdej k maš Repsolko pa nobenga več ne poznaš :rolleyes: :evilgrin:

Madonca sem se skor zaletu v ograjo k sem tko nazaj gledu kdo je bil, pa mi se vedno ni kuj potegnil. :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkraten vikend je za nami B) dobrih 400km je padlo

preračunavam

blo jih je prbližn 550 :closedeyes: pa še kdaj, sej smo zmenen;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preračunavam

blo jih je prbližn 550 :closedeyes: pa še kdaj, sej smo zmenen;)

ja ne čak...dej zmenmo se :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne čak...dej zmenmo se :)

:lol1:

No ja, tale vikend jih je blo bliz 700... ampak sm se kolesal še v nedeljo :yes:

A smo drgač zmenjen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub preračunom in pa pa menjeneju sem naračunal približno 600km in pa en vikend ki je bil fenomanalen z toliko smeha da imam še danes muskl fiber. :yea1: :yea1: :yea1: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo da, onda ne, da odkazivaju, pa onda vi, pa sad ste samo četri ostali,jebo vas ja. al dobro, vratite se još i sretan put... :)

drgač pa: po tem, ko smo v soboto in nedeljo obiskal še mesto krk, baško in njivice,smo porajtal,da smo sicer jedl dobre sardelje glave,ampak da je blo drugje več sardel na dveh nogah. torej - drugič drg'm. a smo zmenen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo da, onda ne, da odkazivaju, pa onda vi, pa sad ste samo četri ostali,jebo vas ja. al dobro, vratite se još i sretan put... :)

drgač pa: po tem, ko smo v soboto in nedeljo obiskal še mesto krk, baško in njivice,smo porajtal,da smo sicer jedl dobre sardelje glave,ampak da je blo drugje več sardel na dveh nogah. torej - drugič drg'm. a smo zmenen?

Ma ne, dej zmenmo se! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj sem zasledu da se gre V Umag na moto zbor. Zanima me kdo ima namen jit in kdaj.

Fajen bi blo če bi se zmenil pa nas gre več skup.

Baje se da dol dobit apartma za 25€ na noč in pol če se nas veš not zabše je smešno poceni, A kdo kaj več ve o tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brdaus

Bojan pravi, da se tista naprava, kao "park senzor" :whistle: ne da razstavt. Z "epoksijo" skup drži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brdaus

Bojan pravi, da se tista naprava, kao "park senzor" :whistle: ne da razstavt. Z "epoksijo" skup drži.

Ja vem ja... sva podebatirala. Samo to ti unim razlagaj... jest jim ne bom :grrr

Naprej po PMjih .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp Mišek se gre, mi štartamo v soboto po kosilu enkrat, ne vem še točne ure...;)

glede apartmajev tud drži, sam zdele zna bit že vse rezerviran, bi mogu mal prej pomislt na to :rolleyes: pa tud sej je bl filing šotor postavt tm k se dogaja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bivol vse naj naj pa čimveč km

:beer2:

Upam da se nisem pri sekciji zmotu pa te v napačno dal

Popravljeno . Popravil drjack_dj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej, kam ste se vsi skril? :hmm:

Še mal pa bomo sploh pozabil da smo sploh razmišljal o gorenjski turi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobr, da mam šiht, da vsaj tukaj mal prečekiram temo.

Ne, nismo pozabil... eni se že pošteno furamo .) Konc-koncev to ne bo več otvoritvena fura, lahko jo pa kako drugače poimenujemo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!