Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Danes popoldne je iz strehe rdeče škode na križišču pri Merkatorju odletela čelada Arai Quantum in pa modre rkolavice.

Če je kdo mogoče to pobral bi bil zelo vesel če bi se dalo to dobit nazaj. Sicer neka velika vrednost ni več pa vseno je služilo svojemu namenu.

HVALA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne je iz strehe rdeče škode na križišču pri Merkatorju odletela čelada Arai Quantum in pa modre rkolavice.

Če je kdo mogoče to pobral bi bil zelo vesel če bi se dalo to dobit nazaj. Sicer neka velika vrednost ni več pa vseno je služilo svojemu namenu.

HVALA!

ene rokavice (modre) še vedno ležijo sredi krožnega... čelade pa nism vidla sem bila prehit mim... če nebi mela nekega norca za sabo bi ustavila.. samo so pa tudi sredi krožnega na cesti..

kaj si pa počel da je to dol padl?!??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ene rokavice (modre) še vedno ležijo sredi krožnega... čelade pa nism vidla sem bila prehit mim... če nebi mela nekega norca za sabo bi ustavila.. samo so pa tudi sredi krožnega na cesti..

kaj si pa počel da je to dol padl?!??

Verjetn je kako kiklco ali pa rit gledal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ene rokavice (modre) še vedno ležijo sredi krožnega... čelade pa nism vidla sem bila prehit mim... če nebi mela nekega norca za sabo bi ustavila.. samo so pa tudi sredi krožnega na cesti..

kaj si pa počel da je to dol padl?!??

To ni blo na krožnem ampak na tem križišču više. Desno zaviješ proti krožnem levo pa proti britofu. Ja jebi ga tako je ko ženskam nekaj zaupaš :whistle: pol pa postavjo na streho in odpelejo. :whistle: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gebre naredu prve kilometre z blackbirdom, vsi s cest straaaaaaaaaaan :krneki:

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gebre naredu prve kilometre z blackbirdom, vsi s cest straaaaaaaaaaan :krneki:

:blush:

Jaz sem se pa mislu dones pelat :angry:

Vse čestitke Gebre, varne kilometre!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gebre naredu prve kilometre z blackbirdom, vsi s cest straaaaaaaaaaan :krneki:

:blush:

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni blo na krožnem ampak na tem križišču više. Desno zaviješ proti krožnem levo pa proti britofu. Ja jebi ga tako je ko ženskam nekaj zaupaš :whistle: pol pa postavjo na streho in odpelejo. :whistle: :naughty: :naughty:

aja ... samo tisto na krožnem so bile tudi modre motoristične rokavice.... zgleda da je več takih :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huston, we have a problem... one Black bird just fly-by. Possible pilot: Gebre-man :lol1:

Da boš po cest furu, stari ;)

@MIšek: j*b*m*i babe :angry: A je tolk zalublena, da na opremo pozab v 3 sekundah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja ... samo tisto na krožnem so bile tudi modre motoristične rokavice.... zgleda da je več takih :unsure:

Sej čist možno da je kaka rokavica že prej dol odletela. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@MIšek: j*b*m*i babe :angry: A je tolk zalublena, da na opremo pozab v 3 sekundah?

Ja ne vem zgleda da res.

:topic: Fantje in dekleta motorje prodat pa čovne nabavt. :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, sem rekel...ko bom zrihtal bo pa cel mesec dež :whistle:

Aja Jeger, števc dela. Čeprov nekam nizke cifre letos kaže :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Gorenci in Gorenke tukej gor... :) včeraj sem končno pripeljala domov mojo ninjo... zdej sm pa najsrečnejša punca na svetu :rolleyes: :grim ... no vam prlimam še eno slikco, da bote vidl mojga lepotca :wub: , pa da se poznamo, če se ket na cest srečamo :D ...

post-19671-1212471898_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil KawasakiGirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, zdej pa vem koga bom jest za na furco klical :naughty:

A se bom tut jst lahko pridružu bom čist počasi vozu :whistle: :) :evilgrin: Gebre, srečno vožnjo :) Pa velik kilometrov... je bil že cajt da si poštimal zadevo :D

KawasakiGirl tudi tebi srečno vožnjo!

Lp Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Gorenci in Gorenke tukej gor... :) včeraj sem končno pripeljala domov mojo ninjo... zdej sm pa najsrečnejša punca na svetu :rolleyes: :grim ... no vam prlimam še eno slikco, da bote vidl mojga lepotca :wub: , pa da se poznamo, če se ket na cest srečamo :D ...

post-19671-1212471898_thumb.jpg

Zelenko..

Veliko varnih in srecnih km....

Kdaj gremo na furo :)

Lp,Rock

P.S Kaj je zdej z po otvoritveno vožnjo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gebre naredu prve kilometre z blackbirdom, vsi s cest straaaaaaaaaaan :krneki:

:blush:

Dragi Gorenci in Gorenke tukej gor... :) včeraj sem končno pripeljala domov mojo ninjo... zdej sm pa najsrečnejša punca na svetu :rolleyes: :grim ... no vam prlimam še eno slikco, da bote vidl mojga lepotca :wub: , pa da se poznamo, če se ket na cest srečamo :D ...

post-19671-1212471898_thumb.jpg

obema velik varnih pa adrenalinskih kilometrov...

Lp. ex Peshy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa, deklica!

Zelo lep motorček. in zgleda močnejši :naughty: Veliko varnih kilometrov ti želim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa, deklica!

Zelo lep motorček. in zgleda močnejši :naughty: Veliko varnih kilometrov ti želim!

Hvala hvala ;) ... hud motorčk je ja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke še od mene! Pa en nasvet.... škornje na noge!

Ja vem ja... sej mam tle touring čevle gor od a*, pa so tud kr dobre, sam mam hlače čez, pa se ne vid, škornje pa še čakam, k mi ne pašejo vse na nogo... tko da jih bl težko dobim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!