Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

jest bi tud šel :D

kdaj ste pa zadnč šli,ob 10 ane?

jest predlagam,da se ob 10 zmenmo pred Rondojam,a ste za to? pol pa,če kdo pride al pa ne, jest grem do SLO obale mal pogledat :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi tud šel :D

kdaj ste pa zadnč šli,ob 10 ane?

jest predlagam,da se ob 10 zmenmo pred Rondojam,a ste za to? pol pa,če kdo pride al pa ne, jest grem do SLO obale mal pogledat :afro1:

Zmenjeno :notworthy: :OK: :OK: ob 10 rondo :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja kaj bi reku - prima nadelja. :rolleyes: :rolleyes:

ps: Guma se ne strinja z mano. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda,da sta Killroy in Zeus spet prjatla,ker sem jih vidu,ko sta se mim moje bajte peljala popoldne :hmm: :)

drugač je blo pa dons res zakon,vreme tud ni bil slab razen,ko smo šli nazaj je včasih že zlo slabo kazal,sam nismo bli nč mokri,motoristov smo srečal zlo velik,definitivno je treba to še kdaj ponovit :yea2: :notworthy:

P.S. @peco : kdaj bo burnout :lol1: :lol1: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda,da sta Killroy in Zeus spet prjatla,ker sem jih vidu,ko sta se mim moje bajte peljala popoldne :hmm: :)

drugač je blo pa dons res zakon,vreme tud ni bil slab razen,ko smo šli nazaj je včasih že zlo slabo kazal,sam nismo bli nč mokri,motoristov smo srečal zlo velik,definitivno je treba to še kdaj ponovit :yea2: :notworthy:

P.S. @peco : kdaj bo burnout :lol1: :lol1: :P

točn tko k je cagiva napisu, kr fajn je šlo! :yea2: :yea2:

Aja pa pozabu si oment kaj smo vidl, k smo se ustavl na pijači na pumpi na celovški. Vidl smo čefurja( seveda v trenirki in polizan, jasno brez čelade) na neregistriranem skuterju, ki se voz in ima u eni roki burek, ki ga obtem še je :D :D :D

Skor bi umrl od smeha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Cagiva - Z burnautam mau še počak - morm prej še gumo zamenat. :lol: :lol:

@Metalbike - Živel burek na motorju, živel Balkan. :BUA: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil peco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda,da sta Killroy in Zeus spet prjatla,ker sem jih vidu,ko sta se mim moje bajte peljala popoldne :hmm:  :)

Sej midva drgač nisva nkol "resno" skregana. Najdl cajta sva bla "skregana" 3 šolske ure u 8-mu klasu :rolleyes: :D .

Kja šla sva pa do Lublane po tastar cest...do Koloseja, kjer je Killroy šel scat B), potem pa do uzzya na kakav in nazaj domov.

@cagiva: Ke pa si ti spljoh doma :?

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Zeus: v Kranju sem doma,sej a se ne spomniš kje sem not zavil takrat,ko smo pršli iz tiste ta dolge ture takrat? na te kockasti cesti,ki gre skoz center Kranja proti tisti bencinski kjer maš ti motor parkiran :)

@metalbike: ja na tega tipa z burekom sem pa res pozabu,kako sem mogu :? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: to bi pa res moral slikat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A prov ob cest si doma...ni čudn da s naja poj vidu an :P...enkrat se bom oglasu, da me boš mau pelou :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn se mejte,ko bo mašina ulavfana se pa kaj vidimo :D :ph34r:

OLA!

Si bil danes ob 8h na B&B na železniški. En je pripeljal prijatelja na vožnjo :hmm:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost ne,ker moram doma nekaj delat in se te dni sploh nimam časa vozit :cry:

Jutri,če bo vreme bo treba kakšno turco nardit :hmm:

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14h je žegnaje. Sicer nisem pristaš tega po cerkveni plati :zzz: pač pa vsako leto pride velikooo motoristov O:-) . Mogoče vidiš kako :K pa kakega :devil:

Koga zanima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorenci. Boste šli kaj v Ribnico?

LP

Jest grem :notworthy: :notworthy:

Pridem.... bi rekel Kekec III :D :D :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočeš rečt da je ob 14h bilo žegnanje...ura je pol treh  :hmm:

Ja, ja. Ampak, jutri je še en dan. In to tisti ta pravi.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja....to pa jest ne vedu... se oprašičujem...a kdo gre jutr poj??

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, ja jutr bi šou do ribnce sam pogledat, pol bi šou pa naprej še enkrat prot kočevju do dvora :devil: :devil:

mežko a si že dubu tablco????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes bi ful šu ke, sam a je kšna šansa, da bi s k kermu uštulu ( :? :hmm:) , razn če je kdo prpravlen pelat max. 100, pa da bi šu js s svojmu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest grem na žegnanje v Novo štifto :notworthy: če gre še kdo, pridem mimo rondoja 11h in 15min :OK:

O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!