Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Aprilia Pegaso Strada, alias Funbike :yea1: Sicer ni lih Triumph Street Triple, oziroma Ducati Multistrada, ki sta bla oba dolgo na seznamu naslednjih motorjev......sam tud še prideta na vrsto :)

srečno z novim mopedom, sam ni mi pa jasn kako si lahko zamenju motor za aprilijo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srečno z novim mopedom, sam ni mi pa jasn kako si lahko zamenju motor za aprilijo :slap:

ewo tut z moje strani velik sreče .....

pa tut jst se sprašujem podobno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, najlepša vam dala za nazaj pa za naprej :) Glede mopeda pa tko......suzika je bla dobra v vseh pogledih, razn v tem da je zmeri vse delal.....in tko sm včasih hodu v garažo in čakov, kdaj bom dobu priložnost da jo prešraufam in s tem dobim priložnos za modifikacije......... pa je trma trmasta vztrajala pr tem da nč ni odpadl/puščal :D Z aprilio najbrž ne bo teh "problemov", ker že uravnavam proračun za rezervne dele/modifikacije za naslednja tri leta :grim Loh bi sicer še omenu da je lepa, uporabna, da se lepo pelje in da mi je všeč, ampak raj ne bom, ker vsi vemo

da to niso merila, po katerih se kupuje motor......... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srečno doma ....road trip uspel :naughty: nazaj prpelala samo prazne flaše JD-ja O:-) naklepala dobro odpelanih 1000 in še nekej km-jem :OK: slike so v albumu pr rocco-tu ...upam d so že :photo:

pa tnx mišku in dajzu za družbo :worship: :worship: upam da še kdaj k je blo res noro :yea2: :OK: :OK: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike bi zdj mogle bit u albumu ja...ena malenkost...

Jadranska magistrala je pa zakon...sploh od Paklenice do Karlobaga...najrajš domou uzeu uvinke pa položu od Ljubljane do Bleda :OK: :P ...zato tut bl mal fotk z jadranke..ni blo cajt fotkat... :whistle:

Drgač mel smo se pa megašpondbest B) ...bo treba kmal ponovit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srečno doma ....road trip uspel :naughty: nazaj prpelala samo prazne flaše JD-ja O:-) naklepala dobro odpelanih 1000 in še nekej km-jem :OK: slike so v albumu pr rocco-tu ...upam d so že :photo:

pa tnx mišku in dajzu za družbo :worship: :worship: upam da še kdaj k je blo res noro :yea2: :OK: :OK: :beer2: :beer2:

Slike bi zdj mogle bit u albumu ja...ena malenkost...

Jadranska magistrala je pa zakon...sploh od Paklenice do Karlobaga...najrajš domou uzeu uvinke pa položu od Ljubljane do Bleda :OK: :P ...zato tut bl mal fotk z jadranke..ni blo cajt fotkat... :whistle:

Drgač mel smo se pa megašpondbest B) ...bo treba kmal ponovit :D

Vidm v albumu, da ste prou užival ja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. nazaj prpelala samo prazne flaše JD-ja O:-)

jaoo hrcki dajejo 0.5 kune za flase.. aves ko bi mela pocen furo do doma :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaoo hrcki dajejo 0.5 kune za flase.. aves ko bi mela pocen furo do doma :whistle:

hahahah za tako legendarno flašo bi mogl dat saj 50 kun :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zunanji dve poznam, notranjo pa bol navidez :D

gebre ti itak use poznaš ...... a ktero kej mal bol poznaš :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kje bi mi nalepl trak na feltne,

k midva z Brdavsam sva probala pa sploh ni blo dobr. :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz vem za u Lj. za enga, k tut prodaja nalepke-trake ce ti kej pomaga....

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo!!! Ce ima kdo željo jit jutr čez Dravograd v Avstrijo na ovinke, se lahko pridruži. Ob 9.00 v Rondo baru je zbor :worship: .

Lahko pa se priključi nekje na poti do tja,če ni ravno iz Kranja ali okolice. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo!!! Ce ima kdo željo jit jutr čez Dravograd v Avstrijo na ovinke, se lahko pridruži. Ob 9.00 v Rondo baru je zbor :worship: .

Lahko pa se priključi nekje na poti do tja,če ni ravno iz Kranja ali okolice. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Ka pa vreme.. a ste naročil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo!!! Ce ima kdo željo jit jutr čez Dravograd v Avstrijo na ovinke, se lahko pridruži. Ob 9.00 v Rondo baru je zbor :worship: .

Lahko pa se priključi nekje na poti do tja,če ni ravno iz Kranja ali okolice. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

count me in :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pa ni dal nikam dons ... :rolleyes: .... ampak mam tukej mrzu pirček pa na mreži na terasi ležim ..

sbk u miru pogledu .... zdej pa ....... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pa ni dal nikam dons ... :rolleyes: ....

JA ja :grim včasih pače mal polenarit... PUSSY :evilgrin:

Upam da mi čim prej rata naložit slike :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro vsem.

No tokrat vam bom pa jaz prbližal eno drugo plat. 2 dni hribov. Prvotno je bil cilj Triglav, vndar zaradi slabeg vremena v soboto smo se odločili da gremo na Kriške pode potlej pa na naprej na Križ in na Stenarja in nazaj v Vrata.

post-15-1064582557.jpg

Popravljeno . Popravil Misek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena :photo: od včeraj.

PS: nismo vsi, eni so mal niži dol čakal :grim

post-2606-1217835214_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena :photo: od včeraj.

PS: nismo vsi, eni so mal niži dol čakal :grim

post-2606-1217835214_thumb.jpg

Zakon full dober. Mi je kar malce žal da nisem mogu z vami. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!