Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Fantje če bo kdo dons okrog 9-te ure zvečer u Kranj nej mau prleti u Johanco na kšno debato. :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZA ZAMUDNIKE ŽEGNANJE V PLANICI POD VELIKANKO

22 05 2004 .

Ponovitve ni, takega žegnanja ni več :OK:

slika je z drevesa, samo je nemogoče vse motorje spravit gor :OK: :yea2: :notworthy:

post-12-1083085783.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem šel pa dons mal do Postojne pol sem bil pa na ridah 2 uri in sem gledal norce :D , k so kolena brusl :notworthy: ,pa eden se je s KTM DUKE2 zložu :wacko: ,sam mu na srečo nič ni blo :) ,tko,da je blo dons kar zanimivo :OK:

P.S. : JerryCBR a veš,da je bil dons pr dnevniku na nacionalki prispevek o žegnanju iz Nove Štifte ,po moje,da je bla še od @cvetoo-ta Yamaha na posnetku (razen,če njega sploh ni blo dol pa sem eno drugo vidu,ker tablica je bla po moje kar podobna :) )

P.S. : pa še naekaj sem ugotovil,treba bo kupit digitalca!!!,da bom lohk kaj poslikal kdaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva s Killroyem tut šla u tist konc...sicer ne na žen, ker sva bla prepozna, ampak u ribnco sva pa vseen šla :OK: . Okrog 15 do 4h sva bla midva v ribnci in je blo še zmer komadno motorjev an :yea2: :yea2: .

@cvetoo: A sva te mogoče s Killroyem srečala v Ljubljani na tanovmu križišču (tisti ta čudn S ovink k je zej na nov koj k prideš v LJ), ker je bla FJR, pa še ista čelada kot ti :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zopet slaba novica ravnokar se je pri kranju točno od hotemož proti miljam zgodila huda prometna nesreča motorista kjer je mlada sopotnica hudo ranjena ko izvem kaj več vam povem,če ne boste že prej vi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,pa eden se je s KTM DUKE2 zložu :wacko: ,sam mu na srečo nič ni blo :)

Je bil dukec mogoče črne barve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nažalost se je zgodilo ravno tisto kar si najmanj želimo - sopotnica preminula motorist hudo ranjen odpeljan v bolnico.

moje sožalje neznani mladi sopotnici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola. Bil v Štifti, res pa ne vem, če je bil moj motor pri dnevniku ker ga nisem gledal. Smo bili cel dan od doma tako, da je bilo treba tudi psa malo sprehoditi.

Zeus. Ne vem, da bi se srečala v Lj, jaz te res nisem videl. Če pa je bilo to okoli 18h, sem pa bil tam skozi. Oprosti če sem te spregledal. Ni bilo nalašč.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zeus. Ne vem, da bi se srečala v Lj, jaz te res nisem videl. Če pa je bilo to okoli 18h, sem pa bil tam skozi. Oprosti če sem te spregledal. Ni bilo nalašč.

LP

Ne poj nis bil ti...sva bla mal pred 15to uro u Lublan midva, pa odzdravu si, tko da bi vedu...sm mislu an..aveš, pa ista čelada, pa isti motor...človk pomisl an...sj ni panike...drgač pa nevem če sva se s Killroyem sploh s kermu iz naše sekcije srečala. Je blo pa tok motorjov, da nism uspeu vidt :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo se tud mi v torek popoldan vračali iz Grobnika preko Bloške planote in naprej proti Ljubljani pa smo malo pred Ljubljano prehiteli dva čoperčka(125) Kranjskih tablic pa sem jima potrobil v pozdrav ker se mi zdi da sta bila Gorenjska motosvetovca in če jima pošiljam še en motoristični pozdrav. :beer2:

post-12-1083241528.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mislm da sva bla to midva s Killroyem...sj sm nazaj potrobu, pa nevem če si slišou...tut teb en pozdrav :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je fantje - a ste zakrnel? :afro1: :afro1:

Kwa pa je, a zdej k maš pa novo gumo pa mislš kwa si :P :lol1:

Ker je obisk zbora v Avstriji odpadel (jebem tako vreme :angry: ), se bomo probali zmenit, da se bi zdejle enkrat skočil k Uzzy-ju, ker je dones zadni dan, ko lokal še dela :( .

Itaq če gremo, gremo mimo tebe peco, pa te magari poberemo, če greš zraven?S potjo pa skočmo še v Duplje, da Zeus vpraša kuko je z njegovim kromom.

Se oglasim čez kake pol ure pa bomo videli, če se gre,.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@peco: pa ti boš gebreta pelou če greš zravn k maš le tistih "ušivih" 85 konjev več kot js oz. Killroy :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zej sm pa naduvan k mam novo gumo. :BUA: :BUA:

Pa dons ne morm jt sploh, k organiziramo kres (PGD Križe) pa je treba pomagat. Če mate cajt pa volo se pa lahko gor oglasite (to je mau nad vasjo Križe - bo itak pouhn folka).

Drgač pa uživejte. :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoč te bomo pa res mau pogledat pršli :naughty:

Damn... :blink: boga guma...je pa skor tko znucana k tista, k si jo mu pred to gor, k si mi jo zadnč kazou k sva bla z gebretm pr teb. Ti vs dnar za gume zapravš :P B)

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damn... :blink: boga guma...je pa skor tko znucana k taprva, k si mi jo zadnč kazou k sva bla z gebretm pr teb. Ti vse za gume zapravš :P  B)

Ne me zej še ti sekirat. Že tok me srce boli ponavad k pridem iz fure pa gumo pogledam. :cry: :cry:

Drgač je pa kr tok znucana k prejšna - ta je bl pr kraj tut pobrana. Po sredin sm jo pa poj namenoma pokuru. :OK:

Popravljeno . Popravil peco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa mi nisi povedou...js u živo še nism burnouta vidu :( :cry: . (ZaToIzjavoMeJeLahkoKratkomaloSramPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa mi nisi povedou...js u živo še nism burnouta vidu :( :cry: . (ZaToIzjavoMeJeLahkoKratkomaloSramPress)

Ne ne ni šlo to tko. Ene parkrat sm ga na semaforju štartou pa je to to. Jo ni blo tok velik da bi burnout delou. :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zej sm pa naduvan k mam novo gumo. :BUA: :BUA:

Ej, se sem se sam hecal, ti tistih miljon smajlijov nč ne pove :huh:

Če mate cajt pa volo se pa lahko gor oglasite (to je mau nad vasjo Križe - bo itak pouhn folka).

Dobr, lih nucal smo enega, da se mu bomo na kres uštulili :OK: , ker klele okoli zgleda, da ne bo nič pametnega :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne ni šlo to tko. Ene parkrat sm ga na semaforju štartou pa je to to. Jo ni blo tok velik da bi burnout delou. :BUA: :BUA:

No čez 4000 km me poklič :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!