Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Evo za vse tiste kt ste podvoml vame: dons sm skup spacala izpit za motor :yea1: v prvo, hehe .)

Še mašinco kupm, pol mo pa šli skup kkšn krog B) B)

Cestitke! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvaj zej Gorenci pa Gorenke moje... kdaj se gre na kšno furo, al se bom kr sama okol furala :P

Sam reci kdaj, pa kam! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvaj zej Gorenci pa Gorenke moje... kdaj se gre na kšno furo, al se bom kr sama okol furala :P

ja dj ti sam kj dregn, pa gremo, če že nimaš nobenga za furco :D ...pa da vidm tvojo mlajšo sestrico :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vsem za čestitke :)

ps. seba, v najini garaži sta dva zelo prikupna ducatija, ki izpolnjujeta moje standarde za motorje, če pa tvojih ne, oziroma se ti zdi, da jih ne, pa to ni moj problem ampak tvoj in to razčisti sam s sabo :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Puli sva bla sama, ne vem kva je z vami, vsi štrajkate? :rolleyes:

v Kočevje ne grem,...tradicionalna jesenska gorenjska skupna fura pa bo :)

jz kr predlagam datum, sobota 27.9. tko kt skor vsak let enak cajt :)

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dj ti sam kj dregn, pa gremo, če že nimaš nobenga za furco :D ...pa da vidm tvojo mlajšo sestrico :naughty:

No zmenen :grim boš vidu, da je prov fletna tale moja mala ninja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Puli sva bla sama, ne vem kva je z vami, vsi štrajkate? :rolleyes:

Jest bi šel, pa je vmes prišla ena pravtako dobra priložnost za pijančevanje :naughty: . Samo, da je bila malce bližje :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Faaker See, ma kdo kej u planu? Ene par nas bi šlo mal gor pogledat, pa če bi šu še kdo zravn, prisrčno vabljeni. Menil smo se sicer za soboto, sam najbrž grem jest že med tednom gor mal u izvidnico :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Puli sva bla sama, ne vem kva je z vami, vsi štrajkate? :rolleyes:

v Kočevje ne grem,...tradicionalna jesenska gorenjska skupna fura pa bo :)

jz kr predlagam datum, sobota 27.9. tko kt skor vsak let enak cajt :)

...super...se prfočkam za gorenjsko furco...kako traso pa imaš v mislih...

p.s. @Killroy...a je dons na izpitu šlo :naughty: ...Inter-es, a n?!...sej si bil verjetno ti?!...Pegaso Strada pa kolenčnike čez jeans...

lp

Popravljeno . Popravil flero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. @Killroy...a je dons na izpitu šlo :naughty: ...Inter-es, a n?!...sej si bil verjetno ti?!...Pegaso Strada pa kolenčnike čez jeans...

lp

lol, pa to ne morš vrjet......motosvet ma povsod špijune :ninja: Ja, bil jest, priznam.....šlo je, kašna bo pa ocena, bomo pa vidl :whistle: drugič pa kr pocukej za rokav ,bomo kšno rekl :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi se tud pofočkala za kako furo, če sprejemate nove člane :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Puli sva bla sama, ne vem kva je z vami, vsi štrajkate? :rolleyes:

No... kot je že Gebre reku: neki je pršlo vmes :whistle:

@Flero: zbor pred Rondojem v KR, poj pa v Šenčur v Lagerja... tam pa pijanica :lol1:

Za furo ----> count me in :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem še točn...bo pa pomoje Štajerski konc bl v igri, k tm še nismo bli skupej :rolleyes: primorsko smo prevozil vsi že po dolgem in počez, dolenjski in notranjsko tud več al manj...gor pa še nismo tok fural :)

@flero: a si bil ti dons na pločniku okol 20.45 mim dijaškega doma?? jz pa mim prgrmel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tud turca mal zanima, samo do takrat lahko še kaj drugega vmes pride kot samo slabo vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jesm tut za furo.. sam da nau slo prehit :nono: (mi je polcija po profilu brskala :slap: :hmm: )

sam zej pa tipi pocas manjsina ratujemo na gorenskm akua?.. usak dan k motosvet pogledam se ena nova gorenjka jav :grupni: :worship:

Popravljeno . Popravil Sthof
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol, pa to ne morš vrjet......motosvet ma povsod špijune :ninja: Ja, bil jest, priznam.....šlo je, kašna bo pa ocena, bomo pa vidl :whistle: drugič pa kr pocukej za rokav ,bomo kšno rekl :)

...vredi...mi gremo po testu zmeri na enega (zeleni čaj al pa pir), da mal adrenalin od plonkanja pade :whistle: ...bomo še kako motoristično rekl, sej nisem sam, ker se pridno uči tudi @margo - Motomarsovski Triumphator...

lp

Popravljeno . Popravil flero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@flero: a si bil ti dons na pločniku okol 20.45 mim dijaškega doma?? jz pa mim prgrmel :D

...bil bil...sam sem se tolk po moji boljši 1/2 obešal, da nism mogu reagirat, ko sem vidu kdo gre...hehehe...drgač pa Duče lepo poje :evilgrin: ...

...@Brdaus - :lol: ...tud taka furca bi v bližnji prihodnosti prilegla, da dam mal živce na pašo...kok pa kej koleno, a je že vredi?

lp

Popravljeno . Popravil flero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haloo gorenke, gorenci...bo kdo to soboto 6.9. pršu na moto piknik MK Radmansdorf (Radovljica) na letališče Lesce? Začne se od 12.00 naprej...pa mi z bendom ga bomo vmes tut žgal, tko da js bom tm da kkšno rečemo pa spijemo :beer2: :drunk:

aja...glede turce...js tut .)

Popravljeno . Popravil Rocco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi šel, pa je vmes prišla ena pravtako dobra priložnost za pijančevanje :naughty: . Samo, da je bila malce bližje :rolleyes:

je blo tud super, a ne? :naughty:

sam nevem kje si bil v soboto? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!