Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

A so ns spet s prve strani zrinl :nono: Uglavnem,za kočevje se mormo zment, kdaj pa s kje štaratmo, pa glede na vremenske razmere,kako gremo(baje je skupinski najem podmornice kar ugoden :kva1: )

Drgač pa Zoki, poklič tole številko 014338225...ti bojo znal pomagat pr tvojmu problemu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črno :krneki: zelenapost-463-1221144963.jpg naveza štarta (načeloma) okoli 16h iz LJ. Edino, če bo Roccotova montažna hiša priromala dome kak dan prej, sem jest tud za zgodnejši štart.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črno :krneki: zelenapost-463-1221144963.jpg naveza štarta (načeloma) okoli 16h iz LJ. Edino, če bo Roccotova montažna hiša priromala dome kak dan prej, sem jest tud za zgodnejši štart.

Ja če se boš kj po Rakitni gonu...skor vrjetn zdj k maš pakne..pa se ustav spotoma pr men..pop. seveda.Js ti bom bl težko montažno hišo prpelu na Bled :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črno :krneki: zelenapost-463-1221144963.jpg naveza štarta (načeloma) okoli 16h iz LJ. Edino, če bo Roccotova montažna hiša priromala dome kak dan prej, sem jest tud za zgodnejši štart.

Se nismo (-sva) menila za nek skupinski štart.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bo bl težka, ju3 sm v lj, ampak dopoldne. Popoldne so pa že plohe napovedane, se pravi "Rakitna no go". Se bomo že zmenil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe...vidm da vsak po svoje razume "skupinski odhod" :rolleyes: Kakorkoli, midva s kolegom sva planirala štartat z gorenske ob cca 15ih, tko da se po pot še kšn prkluč oziroma midva njemu (tržiška in kranjska filiala :)) U lj bi se pol srečal še s črnim in zelenim, ako bosta uštimala kar pač mata za uštimat :) če se pa ne bomo mogl zment, se pa pol pač usi v kočevju dobimo(aleš+prtljaga nej v vsakem primeru rezervirata dobr plac :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so ns spet s prve strani zrinl :nono: Uglavnem,za kočevje se mormo zment, kdaj pa s kje štaratmo, pa glede na vremenske razmere,kako gremo(baje je skupinski najem podmornice kar ugoden :kva1: )

Drgač pa Zoki, poklič tole številko 014338225...ti bojo znal pomagat pr tvojmu problemu :lol:

Kdaj je ta zbor v Kočevju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo dež js ne grem ...sovražim dež in nizke temperature :closedeyes:

tnx za cifro ....some že zavrnil ....pravjo d mi ni pomoči :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe...vidm da vsak po svoje razume "skupinski odhod" :rolleyes: Kakorkoli, midva s kolegom sva planirala štartat z gorenske ob cca 15ih, tko da se po pot še kšn prkluč oziroma midva njemu (tržiška in kranjska filiala :)) U lj bi se pol srečal še s črnim in zelenim, ako bosta uštimala kar pač mata za uštimat :) če se pa ne bomo mogl zment, se pa pol pač usi v kočevju dobimo(aleš+prtljaga nej v vsakem primeru rezervirata dobr plac :P )

sm za tvojo vrjanto :D :worship:

ja js v primeru dežja odpovem :krneki: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda ste pussiji, itak da bo dež v soboto :headbang:

Jutri bo oblačno, občasno bo deževalo.
Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes se poročita naša ALJA in ROMAN

špalir jim motoristi pripravimo ob pol peti popoldan

v sv. duhu pri Šk. loki

VABLJENI

pridem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammm a mogoče komu kšnih 500 eur preveč hod .......js bi rabu za gume :rolleyes: ...... sej sam uprašam :whistle:

pa navš pred zimo gume menju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ns lepotce pa lepotico :lol1: :lol1:

aja še vedno ste vabljeni na skupno pucanje mojga šotora :evilgrin: :lol1: :P pa clo viski se je najdu v mojmu šotoru k sm ga doma na podstrešni raztegnu ,na žalost je biv prazn :whistle: :evilgrin:

blo je pa res noro an :worship: :OK: ,killroj bo pa pomoje zj sam še zrd striptizet okol hodu an :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!