Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Madona vam je blo fino. Men pa zgleda ni blo " usojeno", da bi dočaku jesensko furo.

Sigurn zaradi tega k nismo šli na pomladansko otvoritveno. ( hec ) :D

.......... sm v mal drugih sferah trenutno........mamo novopečenega "bodočega motorista"

med nami......star komi 3 dni :grupni: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr fletn je blo ja včer :) pol sem mal razmišljal da nismo mogoče prehitr šli, sam glede na to da ste bli sami racerji pomoje ne :P

POMOJE SM VM MAL FOUŠ :):) :headbang:

Popravljeno . Popravil CAPIROMZY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......... sm v mal drugih sferah trenutno........mamo novopečenega "bodočega motorista"

med nami......star komi 3 dni :grupni: :D

:naughty: :naughty: :rolleyes: che lepooo.. :D čestitke :yea1: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona vam je blo fino. Men pa zgleda ni blo " usojeno", da bi dočaku jesensko furo.

Sigurn zaradi tega k nismo šli na pomladansko otvoritveno. ( hec ) :D

.......... sm v mal drugih sferah trenutno........mamo novopečenega "bodočega motorista"

med nami......star komi 3 dni :grupni: :D

čestitke :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

minca.. jaoo pa saj 10 frej tazadnih zicov je blo no

jaaah....kdaj to poveš :D....ma sej bi šla ful zravn, samo nobenemu težit oz prosit, naj me uzame sabo...oz. če bi me, ker vem da se rajš sami furate :grim :closedeyes: ...pol pa je tko kot je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......... sm v mal drugih sferah trenutno........mamo novopečenega "bodočega motorista"

med nami......star komi 3 dni :grupni: :D

Čestitke! Pa da bo zdravo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa da ne pozabim pokomentirati tega vikenda.

Najprej bi se vsem zahvalil za sobotno družbo, če posebi Kađivcu k je vse skupaj super zorganiziral in nas varno pripeljal do cilja umes pa poskrbel da smo se malce pogreli in napolnili želodčke.

Nedeljska fura je bila pa prav tako odlična za malce več sončka in malce višjimi temperaturami. Družba prav tako odlična. Upam da ni bila zadnja. :yea1: :yea1: :yea1:

Žal imam samoto slikcoiz nedeljske fure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm da ste se fajn mel in da je predvsem fura uspela.

Js si pa prvoščim mal počitka, štirje dnevi so šist prehudi za moj vrat.

Seba, ne ti o šraufih in podobno, moja je zdele abrahama dočakala in ponavad se takrat reče pa še enkrat tolk.

Še mal mojih slikc z Omiša (Split). Pa naj mi kdo pove če je kje v Slo kak motozbor da ne gledajo samo na zaslužek. Evo dobil gratis plovbo, južno in lokalni pir.

o8oUqQjiSPxCm3Cd.v.jpg81Eh7Ywg1Sk5IQoU.v.jpgHOnLDmYTJ21UOxY2.v.jpg

Popravljeno . Popravil drjack_dj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaaah....kdaj to poveš :D....ma sej bi šla ful zravn, samo nobenemu težit oz prosit, naj me uzame sabo...oz. če bi me, ker vem da se rajš sami furate :grim :closedeyes: ...pol pa je tko kot je :)

heh.. ja no res ni blo nobene R6 an.. kuko bi bla pa z drugimi zadovolna pa nevem :huh:

pa drugic

drgac pa ce je biu tak tempo ze od zacetka nc cudnga da sm vs sele u sl. gradcu ujeu :P

pa ne da sm se zgubu mau umes :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgac pa ce je biu tak tempo ze od zacetka nc cudnga da sm vs sele u sl. gradcu ujeu :P

Mi se počas vozmo :grim

@Minca: drugič bomo še tebe sabo vzel, OK? .) Samo da ne boš poj jamrala, če te bo rit bolela :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo danes kdo otvoril gorenjsko moto-fax ( :beer2: ) sezono B) , al sem sam jest tolk čuden :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo danes kdo otvoril gorenjsko moto-fax ( :beer2: ) sezono B) , al sem sam jest tolk čuden :lol:

Lahko bi mel kkšno otvoritev...sicer jst mam bolj moto-šiht sezono :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veš kaj je hec...da sva v žlahti :lol: :P

Drugače pa nism bil sam jest dones z mopedom pred strojno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!