Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

@Gabre, Killroy, Zeus - a ste uspešno (varno) pršli do doma? :)

ps: Jest sm komej. :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo, smo :grim malo mokri, sam jebeš to .)

A sta najdla potlej k njej domov :naughty: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja drgač sva kr en cajt rabila, da sva do doma prpujsala. Sej veš kašna je bla situacija pa kaj se da nardit v takmu. Sva pa najdla. :OK: :OK:

Kva pa vi. A vs je fejst dž prau? Pa polcaji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dež je malo rosil, v bistvu kar smo bili mokri, smo bili še odprej(sedenje zadaj ima vsaj eno prednost-ves dež pobaše pilot :D ), cajcev ni bilo od nikoder :notworthy: , na velko srečo, ker jest sem stisnu enga pirčka :rolleyes: , pa, če se jim bi dalo bi lahko fejst zajebavali :wacko:

Samo pleskavica je bila pa tanajtabulša :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo da še jest poročam...sm lih ustou :D . Pot domov je bla res uredu, edin ene parkrat mi je zadnjo gumo odneslo, pa sem nekak rešil :OK: . No ke sem gebreta zložil in se počasi odpeljal domov, sem (ko sem že na Boh.Belo zavil) srečal celo hordo srn :blink:, od katerih bi jo ena kmalu skupila :ph34r: (in s tem posledično tudi jaz :unsure:). Posebna zahvala gre moji HUPI :notworthy: ki jo je zadnji moment spravila s ceste.

Pleskavica pa res roxx :yea2: :yea2: :yea2:

@peco: Kdaj pa si ti poj uspel pridt domov oz. koliko časa sta rabla do nje (ker vem da si bil doma poj kr hitr, k ni blo treba podpirat :rolleyes: :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madona fantje!!! sama pijača vas je!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :P

p.s. jest sem mel tud namen v Križe it mal pogledat,ker je en moj sošolc tud pomagal pr organizaciji prireditve,sam pol nisem šel zarad vremena :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Zeus: Pršu sm dam okrog 2.15. Sm poj guni mogu še vrata odklent, copate najdt.... Uglaunm noro. :kva2: :kva2:

@Cagiva: Škoda da te ni blo - smo se fino imel. Pa kdo je tvoj sošolc: Hladnik, Kamič, Bodlaj, Rozman......

Koko mejhna je Slovenija. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudn da ti jo ni blo treba še u postlo nest :lol1: ...zihr se je skor ubila predn se je spravla spat :lol: ...če ni blo tko k pr teb, k si dau stol zravn skreta, pa :lol1: ... ne bi zdej o tem :rolleyes: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne sej sm jo pospremu dozačetka stopnic k grejo u neno sobo. Poj je šla pa lepo po 4-ih do sobe. Sej ne da sm se :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Zeus: Pršu sm dam okrog 2.15. Sm poj guni mogu še vrata odklent, copate najdt.... Uglaunm noro.  :kva2:  :kva2:

No, lepo, da prskočš na pomoč .)

A je šu dons kdo kej na starodobnike v Naklo? Sem slišala da jih je blo kr precej.

Popravljeno . Popravil Kr1a
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je šu dons kdo kej na starodobnike v Naklo? Sem slišala da jih je blo kr precej.

Ni znesl po učerejšnmu dnevu. :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razn moje sredine avanture do pule in nazaj se ta tedn nism kej dost vozil,ampak vseen vas spremlam.in ko bo cajt (beri čez 14 je konc šole+pol še matura) se bom mal bol aktivno priključu :)

drgač sm pa prvi maj preživu na eurori,zdele sm dam pršu in se šel mal peljal->prov mega.

v naklu me na žalost ni blo,vem da je ponavad dost zanimivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je šu dons kdo kej na starodobnike v Naklo? Sem slišala da jih je blo kr precej.

Jest sem jih dons vidu k so se okrog vozil, en cel bataljon. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kja pa jutri, glede na to, da bo lepo vreme, a se bo šel kdo dopoldan kam peljat, kakšno turco?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gabre, Killroy, Zeus: Lahko vam je žou da niste bli zejle tle.

ps: Gune pleskavice pa pjačo od učerej smo pospravl u želodce. :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kja pa jutri, glede na to, da bo lepo vreme, a se bo šel kdo dopoldan kam peljat, kakšno turco?

jz grem zihr :D , tko da se zjutri na netu zmenmo ane?

Predlogi kam bi šli? (morjobitovinkičenejekurac :rolleyes: )

mogoče: logatec-cerknica-ribnca-kočevje-dvor oz. kej podobnga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ala s predlogi na dan za dons, je prov soparen :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ala s predlogi na dan za dons, je prov soparen :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Kaj praute na učenje kemije? :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj praute na učenje kemije?  :hmm:  :hmm:  :hmm:

...ali reševanje nalog iz mehanike?ja peco,nora ideja to mi deli :OK:

:wacko: <_< :cry: :hmm: :zzz:

dej matejko vpraš če jo je v tork kej zebl :P

Popravljeno . Popravil batzajla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ali reševanje nalog iz mehanike?ja peco,nora ideja to mi deli :OK:

:wacko: <_< :cry: :hmm: :zzz:

dej matejko vpraš če jo je v tork kej zebl :P

Ja sej sm slišou kva sta čarala. Sam a veš da me je blo pa strah da sta bla vidva, k sta se glih tist večer gune dva zaletela v Miljah. :blink: :blink:

Sam ideja za učenje pa ni slaba ane - ampak a gremo za ene 2 urce zejle na kšno turo. :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dej ne klič nesreče <_<

jst bom vmes sam kšno offroad pavzo naredu mogoč za eno urco,vi se pa kr vozte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem tole nedeljsko odpravo zjutraj mal prespal. :angry: Zgleda da se bom moral sam kakšno turco odpeljat. Se bomo moral kdaj drugič zment. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem tole nedeljsko odpravo zjutraj mal prespal.  :angry: Zgleda da se bom moral sam kakšno turco odpeljat. Se bomo moral kdaj drugič zment. :lol1:

Sem jest tut "mal" prespala :) Če si za, greva uhka skp na eno furo :rolleyes:

P.S. Tale tvoj smajli ta zadn pa verjetn ni lih ta prav.. al kuko? .) :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!