Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

mince nč ne bo na ride :trance_33_sleep: :trance_33_sleep: skregana sm :closedeyes: :closedeyes: :ninja:

skregana????s kom??? :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: ...komu si zamerla.. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skregana????s kom??? :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: ...komu si zamerla.. :krneki:

:whistle: :whistle: z vami k me zajebavate :D....pa ne prvoščite enga lepega modrega motorja :whistle: :whistle: :krneki: :D hecam se....nobenmu nisem zamerla :grrr :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: :whistle: z vami k me zajebavate :D ....pa ne prvoščite enga lepega modrega motorja :whistle: :whistle: :krneki: :D hecam se....nobenmu nisem zamerla :grrr :D

ajejjj,,,,vidm da ti je dolgčas,,upam da ga boš mela čim prej pa da se boš vozla da neboš sam sopotnica,,, :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: As ti mal sklerozn... Brdaus nima sedeža :grrr Bo Sthof pelu ;)

Kaj ne un minjaturen sedež je ravno pravi da podrgne tm ko je treba! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ne un minjaturen sedež je ravno pravi da podrgne tm ko je treba! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ja res ...brdaus mislu na vse :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: :whistle: z vami k me zajebavate :D....pa ne prvoščite enga lepega modrega motorja :whistle: :whistle: :krneki: :D hecam se....nobenmu nisem zamerla :grrr :D

Jest mam modrga(motor mislim :naughty: ),sam tut brez zica :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo danes kdo otvoril gorenjsko moto-fax ( :beer2: ) sezono B) , al sem sam jest tolk čuden :lol:

js bi biv skori z mopedom na strojni hehe,evo v pondelk ga midva loh otvorva,sicer z zamudo sam vse1 bol kot nikol hehe :D,no ja si pa tut vidu v kakšnmu stanju sm biv na faxu,tok da je motor odpadu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to si ti reku :closedeyes: :closedeyes:

te js pelm k sm brez motorja :lol: :lol: sj se da improvizirat :whistle:

pa zgleda ,če bo šlo tko naprej bomo v našmu koncu zaklučl s sezono k že sneg pada :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te js pelm k sm brez motorja :lol: :lol: sj se da improvizirat :whistle:

pa zgleda ,če bo šlo tko naprej bomo v našmu koncu zaklučl s sezono k že sneg pada :headbang:

Pr nas pa sonce sije,jest pa ta vikend varuška :headbang:

Bom pa jutr pop mal zakurblou moped.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa je le dons padl švoh 100km :P

Bi šu kdo jutr prot obali se kj zapelat?...ja zlajnana turca je..sam drugje ni več toplo...

Čao Rocco. Vsaj mislim, da si ta. Mogoč se spomniš. Marko, ki je prejšnjo nedeljo bil zravn na turi proti Portorožu. Pol sem vas pa v Kozini čaku. Sj veš tist, ko je me kapo na glavi ...

Js bi se zapelu tja dol, sam še ne vem če bom lahk sigurno. Jutri bom vedel ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao Rocco. Vsaj mislim, da si ta. Mogoč se spomniš. Marko, ki je prejšnjo nedeljo bil zravn na turi proti Portorožu. Pol sem vas pa v Kozini čaku. Sj veš tist, ko je me kapo na glavi ...

Js bi se zapelu tja dol, sam še ne vem če bom lahk sigurno. Jutri bom vedel ...

ti sam reč d si velenčan pa bomo vedl kter si :D ...js vrjetno ne bom mogu ....delam doma :unsure: lp srečno vožno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti sam reč d si velenčan pa bomo vedl kter si :D ...js vrjetno ne bom mogu ....delam doma :unsure: lp srečno vožno :)

No, pol pa tk vredu. Sm mislu da ne vete ker. Lep pozdrav vsem. :rolleyes: :rolleyes:

Velenčan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja razer ... še tle .... hepi beerday ...heheh vlik piva in varnih km - jev :beer2: :beer2: :beer2:

tut od mene.... :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!