Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

evo pa je šla pomoje še zadnja lepa nedelja letos... zj pa pridno finance na kup dajat, za predelavo mofija za drugo leto... če bo šlo vse po načrtih

dej nehj.. mene glava boli k gruntam kua use bi nastimov :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo gorenci,da še vs mav pozdravm,da navte rekl da sm vs čist izolirov... se še kj vozmo al so motorji prpravlen na zimsko spanje :D

Vozmo se vozmo... Sam da je motor trenutno kaput....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

g.mišek......usetanajtabol....... :beer2: :beer2: :beer2:

pa naj vsaj teb honda služi mal boljš kt ostalm :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozmo se vozmo... Sam da je motor trenutno kaput....

kogaa ? ne ti men da je DUKE kaput ? :kva1: ne morš no.. :huh: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

g.mišek......usetanajtabol....... :beer2: :beer2: :beer2:

Mišek, še z moje strani :beer2: Pa ne poslušat tega hribouca :grrr Sploh ne ve, kaj je dobr motor :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mišek Vse najbolš :beer2: :beer2:

@Seba: Honda ne crkne, edin mal slabš dela :D...crkne Suzuki naprimer :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje hvala za lepe želje. En deževen pozdravček in Esslingena.

P.S.:Naj ne rata to klasična debata kater motor dela in kater ne, ker bom drugač kupu Tomosa! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kogaa ? ne ti men da je DUKE kaput ? :kva1: ne morš no.. :huh: :slap:

Jap, to je KTM, durhmaš na servisu, ane Janez :oops: . Dobr da mamo vsaj punce japonce, da se lahk pol zravn šlepaš k čakaš da dobiš duka nazaj :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kogaa ? ne ti men da je DUKE kaput ? :kva1: ne morš no.. :huh: :slap:

Ja kaj naj recem... kaput je... Zgleda da sem preoster za tole avstrijsko kanto! :naughty: Najslabs je pa to, da nau ustiman se najmanj en do dva tedna.... tko da se mucim na cucukiju od kolegice in sem ji brezmejno hvalezen da mn ni treba doma cepet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, to je KTM, durhmaš na servisu, ane Janez :oops: . Dobr da mamo vsaj punce japonce, da se lahk pol zravn šlepaš k čakaš da dobiš duka nazaj :friend1:

Ja, v sili hudic muhe zre! :naughty: Resno pa: hvala bogu za takale punce!! :worship: :wub: :OK: No vsaj za tiste k mi ne prvosjo! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, v sili hudic muhe zre! :naughty: Resno pa: hvala bogu za takale punce!! :worship: :wub: :OK: No vsaj za tiste k mi ne prvosjo! :evilgrin:

Čak mal, prvoščm ti pa tud slučajno ne tega, da maš pešhondo :closedeyes: , k je dolgčas če se noben ne more it z mano vozt, ampak k vem, da verjetn nauš zlo dolg časa mel (sam) tega motorja, pa sam predlagam za naprej :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak mal, prvoščm ti pa tud slučajno ne tega, da maš pešhondo :closedeyes: , k je dolgčas če se noben ne more it z mano vozt, ampak k vem, da verjetn nauš zlo dolg časa mel (sam) tega motorja, pa sam predlagam za naprej :naughty: .

Ma vem! Sm se mal hecu, no! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj naj recem... kaput je... Zgleda da sem preoster za tole avstrijsko kanto! :naughty: Najslabs je pa to, da nau ustiman se najmanj en do dva tedna.... tko da se mucim na cucukiju od kolegice in sem ji brezmejno hvalezen da mn ni treba doma cepet!

Sj ni čudn da ti je crknu če ga z kanto zmerjaš :nono:

Jest mojga sam s srčkam,mucijam,ljubeznijo ogovorim,pa kakšnga cmoka na znakc prlimam :winkiss:

Pa je hvaležen,preverjeno.......

Aja,je pa res da je SUZUKI,in si tako spoštovanje tud zasluž!!! :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj ni čudn da ti je crknu če ga z kanto zmerjaš :nono:

Jest mojga sam s srčkam,mucijam,ljubeznijo ogovorim,pa kakšnga cmoka na znakc prlimam :winkiss:

Pa je hvaležen,preverjeno.......

Aja,je pa res da je SUZUKI,in si tako spoštovanje tud zasluž!!! :worship: :worship: :worship:

se čist strinjam :worship: :worship:

@jvalant...pust tvojo "kanto" pr mir.....raj suzukija voz :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak mal, prvoščm ti pa tud slučajno ne tega, da maš pešhondo :closedeyes: , k je dolgčas če se noben ne more it z mano vozt, ampak k vem, da verjetn nauš zlo dolg časa mel (sam) tega motorja, pa sam predlagam za naprej :naughty: .

no ja ...sam prašat je treba...pomoje da bo kandidatou hitr še preveč :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj naj recem... kaput je... Zgleda da sem preoster za tole avstrijsko kanto! :naughty: Najslabs je pa to, da nau ustiman se najmanj en do dva tedna.... tko da se mucim na cucukiju od kolegice in sem ji brezmejno hvalezen da mn ni treba doma cepet!

:blink: ne morš rečt kanta.. :D halo... za to ti je pa umrlaa!:D morš lupčkat pa božat pa bo lpo predla... :D heh :P morm res to makino 1x (KO BOM VELIKA :grim ;) ) probat, d vidm če me bo lpo nesla ta zverincaa... :kva1:

Popravljeno . Popravil YeTika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja,je pa res da je SUZUKI,in si tako spoštovanje tud zasluž!!! :worship: :worship: :worship:

se čist strinjam :worship: :worship:

Ljubezen je očitno res slepa :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubezen je očitno res slepa :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

se oglaša nekdo ki razmišlja o nakupu hayabuse :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: ne morš rečt kanta.. :D halo... za to ti je pa umrlaa!:D morš lupčkat pa božat pa bo lpo predla... :D heh :P morm res to makino 1x (KO BOM VELIKA :grim ;) ) probat, d vidm če me bo lpo nesla ta zverincaa... :kva1:

Oh verjemi, te bo!! :)

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja ...sam prašat je treba...pomoje da bo kandidatou hitr še preveč :evilgrin:

A to pomen, da si se glihkar javu :naughty: ? sej u nedelo je baje lep vreme :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!