Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Sem jest tut "mal" prespala  :)  Če si za, greva uhka skp na eno furo  :rolleyes:

P.S. Tale tvoj smajli ta zadn pa verjetn ni lih ta prav.. al kuko?  .)  :ph34r:

Bi se dal kej zment.

Glede smajla sem pa mal mim pihnu. Ko sem ga stisnu je bil čist pri miru, ko sem ga objavil se je pa valjal. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se čmo zment pr rondoju ob ene 12.00!

a bo znesl?

Drgač sm pa jst is LJ. tko da če bi šli na ta konc se lahko pa u lj. dobimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gabre, Killroy, Zeus: Lahko vam je žou da niste bli zejle tle.

ps: Gune pleskavice pa pjačo od učerej smo pospravl u želodce. :OK: :OK: :OK:

Sj nisi nč povedou :cry: ...sj itq nismo nč prispeval pri postavitvi kresa pa nč nismo pomagal, itd...tko da si jih vi bl zaslužte kukr pa da bi jh še mi tm jedl :rolleyes: (ToSamIzObupaPravimPress :P :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm biu zejle u Železnikih pa sm srečou Drp11 - lepo vas pozdraula pa prau da pride gor, kuj k bojo u fabrk net nazaj prklopil. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,končno mi je ratal spet računalnik usposobt po treh dneh zajebavanja :wacko: :P Jah,vidm da ste spet nekej strani napisal(uglavnem nabijanje ampak na srečo nism moderator :D .) :P )

@peco: Da nisi poklicov na free pljeskavice ti pa zamerm.... :D B) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@peco: Da nisi poklicov na free pljeskavice ti pa zamerm.... :D B) .)

Sej jih itak nebi dobl. :P :P :P

To sm vam sam zato reku, da bi se mau kregal. :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej jih itak nebi dobl.  :P  :P  :P

To sm vam sam zato reku, da bi se mau kregal.  :friend1:

Eh,življenje je prekratko,da bi se kregal O:-) :hmm: :004 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gre kdo v Koper na Tuning zbor v nedelo,če bo lep vreme seveda :? :D

S kolegi iz avtomobilizem.com foruma smo zmenjen ob 7.00 pred mercatorjem v kranju :) je treba zgodej it,ker se že ob 9.00mzačne dol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gre kdo v Koper na Tuning zbor v nedelo,če bo lep vreme seveda :? :D

S kolegi iz avtomobilizem.com foruma smo zmenjen ob 7.00 pred mercatorjem v kranju :) je treba zgodej it,ker se že ob 9.00mzačne dol :D

mogoče,mogoče, če bo lep vreme bomo itak u umagu na zboru tko da ni daleč sam če ne bom še preveč podrt od :beer1: :beer2: :rolleyes:

Ps: a ne pišeš u pon. eseja? :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gre kdo v Koper na Tuning zbor v nedelo,če bo lep vreme seveda :? :D

S kolegi iz avtomobilizem.com foruma smo zmenjen ob 7.00 pred mercatorjem v kranju :) je treba zgodej it,ker se že ob 9.00mzačne dol :D

Ja jest bi šu. :OK: :OK:

ps: Če nau preveč dela z esejam. :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje a bomo kej skup stopil (zapelal). :hmm: :hmm:

Šihtam :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,kaj je pa zej to-ze 2 dni nobene objave,nobenga nabijanja postov,nč od nč... :? Drgač je pa zdej zunej lep sonček(no ja,vsaj del lepga sončka-prokleti oblaki!),tko da bi se dal jet na kšno furco...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,kaj je pa zej to-ze 2 dni nobene objave,nobenga nabijanja postov,nč od nč... :? Drgač je pa zdej zunej lep sonček(no ja,vsaj del lepga sončka-prokleti oblaki!),tko da bi se dal jet na kšno furco...

Ti samo povej kdaj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na napoved js nebi šu an...

Včer sm šu z motorjm u šolo, ker so ble padavine (manjšekrajevneplohepress) napovedane šele za popoldne. No vreme je to besedo vzel dobesedno in ob 12.15 je u Kranju že lilo :angry: . Sm šel u Strahinj po kolega (odgebretabratrancpress) in poj sm si mislu...mah itk bom mokr,. In se obrnem in grem vseeno naročit čelado h Šternu :OK: . Poj se odpeleva domov, nakar mi na posavcu moj moped crkne :fight2: . Mi je od vsega dežja svečko zalilo. Tko da sva se mogla ustavt, pa svečko pa vse tist obrisat pa to...in sva šla naprej...no poj ni blo več problemov. Važn je pa sam to, da k sm pršu dam je teklo od mene (dobesedno :blink: ) in sem use skup dol vrgu pa šu pod topu tuš :) . Waaaaaaaau...kukr je pa ta tuš men pasou včer mi pa že dolg cajt noben ni :grim :lol:

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zej koj bi lahko šu, sam Killroy ne more...sm ga klicu zej...more avto prat, pa še južno bodo mel kmal. Be še kdo od tu šu na pjačo u Rocka? Gebre poklič me ;)

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jest sem spet nazaj na netu,sedaj z novo povezavo (adsl) :D ,tko da mi ne bo več pol ure strani odpiral :wacko:

a gre poj jutr kdo v Koper?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa z Posavca (občina-Radovljica)- klet-Romunke pa to one-kurbl haus alles inclusive!!!

:004

Welcome :yea2:

P.S.:Skoz več nas je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, res je vreme je čist u kur*u... Ampak nč bat.. še mal, pa bomo jamral, kok nam je vroče, pod čeladam, k bo na sfaltu 38stopinj ali več .) Pol pa morje vabi pa plaža, pa ledeno mrzle limonade... :)

P.S. a ma kdo od vas mogoče kakšne izkušnje z Uvex čeladam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zejle sm naredu eno furo do Kranja. Na cest je pouhn motoristou (sm jih srečou ene 15), pa mrz je za znort - če vemo da smo sred maja.

Je blo pa fajn!!! :yea2: :yea2: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa zdej tale vreme zenkrat kar odgovarja, da me ne rajca.

A mogoče kdo pozna koga, da bi imel na zalogi luč za R6 za letnik 2002, na kateri bi bil cel le desni del, oziroma kdo pozna kakšne motoodpade v Avstriji ali Italiji, kjer bi se dal kej delov nabavt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!