Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

P.S. a ma kdo od vas mogoče kakšne izkušnje z Uvex čeladam?

Osebno sicer izkušenj nimam, če pa pogledaš teste se pa njihov top model uwex wing rs (kišelepozgleda) kr dobr obnese, res pa da niti ni tok pocen.

Jz sm jo mislu enkrat kupt, sam mi niti slučajno ne paše na glavo. No, sej mi tko nbena razen arai :D :D :yea2:

Vime glede tvojga vprašanja pa probi Iceu pm. poslat bo pomoje še največ vedu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je zopet net na šihtu? :OK: :OK:

Nema :cry: pri sosed se švercam(pa ne okol govort)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tko informativno bi vprašou če je kdo zainterisiran za kšno furo konc tedna. :hmm:

Sevede če bo lep vreme. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še eno 'mimogrede' vprašanje oz. namig:v kranju se dogaja teden mladih,boste kej prisotni? :) na žalost nism nikjer zasledu kakšnega moto dogodka,ampak lahko ga pa nardimo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ravnokar biu z motorjau u Kranj pa se ne dogaja NČ. :BUA:

Mogoče zvečer. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gre kdo jutr na furo mi nej pošle pm. al pa me pokliče!

Stil vožnje: MS do SS

Dopoldne al pa popoldne :D , štartam iz lj., lahko tud iz kr.

Ajde maturantje naši šolo zalivat, k bo jutr lep vreme B) (s tem mislm pečota in cagivo,... :D :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(s tem mislm pečota in cagivo,... :D :D )

ej prov rad bi šel sam mam še tolk dela,da ne morem ,pa še popoldne mam šolo :( :cry:

za vikend bi se pa lohk mal zmenil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stil vožnje: MS do SS

Poj mi z 125 že odpademo an... :cry: Bom mogu še mal počakat pa dnara nabrat za nov moped, po bi pa tut js loh šu na kšne take fure. Do takrt pa LT :rolleyes:

@batzajla: a bi bil ti prpravlen km it a maš preveč dela z maturo? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej veš da bi km šel,ampak čist odvisno kuko se bo tale teden iztekel..matura spljoh ni tak problem ampak to,da mamo nasledn tedn že konferenco...mi pa taki kot smo (jako pridni in zgledni učenci :rolleyes: ane cagiva) še precej za naredit... <_< tko da med tednom sigurno ne,za vikend pa ostajamo na vezi-sj za motosvet se zmer najde cajt,tko da vi kr najavlejte vožnje pa bom mogoč kdaj vskočil! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(s tem mislm pečota in cagivo,... :D :D )

A je to resno mišlen a si samo zato reku da me j.... u glavo k veš de nimam cajta. :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peco, smo se srečal dons, v Kranju na zlatmu polju, na križišču, sva si nasprot prpelala. No, jest sm bla z avtom, sm staro mamo pelala domov. Sej ne bi vedla, da si ti, sam maš na motorju napisan .) . Maš ful dobr vizir (jest bi tut tazga :doze: B) ) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola!

No enim je bilo včeraj zelo soparno. Pa smo Drp11, JerryCBR, Boštjan in moja malenkost naredili en krog (Gorenjska, Lj, Litija, Hrastnik, Celje, Tuhinjska dolina, Kr - Rondo bar). Kljub dežju ob odhodu od doma(v deželi cvetja v jeseni) smo ujeli lep popoldan. B) Hvala za pijačo. Če hočete, da vam vrnem, me pokličite še na kako turo. O:-)

LP

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še eno 'mimogrede' vprašanje oz. namig:v kranju se dogaja teden mladih,boste kej prisotni? :) na žalost nism nikjer zasledu kakšnega moto dogodka,ampak lahko ga pa nardimo :D [/quotePrlet -sreda zvečer okrog osmih za Globus .)
Popravljeno . Popravil CAPIROMZY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peco, smo se srečal dons, v Kranju na zlatmu polju, na križišču, sva si nasprot prpelala. No, jest sm bla z avtom, sm staro mamo pelala domov. Sej ne bi vedla, da si ti, sam maš na motorju napisan .) . Maš ful dobr vizir (jest bi tut tazga :doze: B) ) .

Ja hvala za kompliment. :yea2:

Pa drugič pozdrav na bilokakšen način, da se mau spoznamo. ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa drugič pozdrav na bilokakšen način, da se mau spoznamo.  ;)  ;)

Ja, sm hotla pozdravt, pa si bil tolk hitr, da sm komej ime prebrala :P . .) :ph34r:

Sej bi potrobla, pa mi trobla ne dela v avtu :huh: :angry: Drugič ti pa pomaham.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi bil kdo zainterisiran za eno uživaško vožnjo prot morju ta petk - odhod dopoldne. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uživaško... :OK: :OK: :OK: .... dopoldne :cry: :cry: :cry: šola... bi pa ful šu če bi bla šansa an.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uživaško... :OK: :OK: :OK: .... dopoldne :cry: :cry: :cry: šola... bi pa ful šu če bi bla šansa an.. :D

Sej mam jest tut šolo - sam k je glih lep sončk napovedan. :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej mam jest tut šolo - sam k je glih lep sončk napovedan. :OK: :OK: :OK:

Ja, ampak enim pa res sonček sije.

Jebemti, ko pridem jaz iz službe domov začne skoraj vedno padat dež. Saj nisem iz cukra, ampak ni tistega pravega filinga. Letos komaj 3500 km.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj jamraš??? jest sm jih letos naredu šele tam okrog 950!!

:(

aja pa jutr gremo dopoldan na morje - in bomo nazaj do 14ih, ker moram it potem delat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj jamraš??? jest sm jih letos naredu šele tam okrog 950!!

:(

Prej si bi tablico zrihtal, pa bi jih imel več KM ;)

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej mam jest tut šolo - sam k je glih lep sončk napovedan. :OK: :OK: :OK:

Pišemo biologijo...pa morm nažalost it pisat :cry: :cry: :BUA: :BUA: Ka pa med vikendm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo za jutr je plan nekak takšn.

Gremo mal prej da bo meško do 2h doma, se prav da bi vi iz kr. mogl štartat ob ene pol devetih, ker midva z boštjanom ne bi v kr. hodila, pa bi se lahko pol kr pr paviljonu (tm k se dol zavije iz obvoznce :P ) dobil.

Zaenkrat gremo: Pečo, Smeško, jz, incubation, Še kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, jaz bom vedel šele zvečer. Me vodovodar nekaj vleče. Če bom šel se oglasim. Sicer pa vam želim veliko sonca.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!