Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

kr se tiče znamke mopeda mava itak sam js pa seba nekej pojma... (se oproščam neimenovanim lastnikom suzukijev k jih v prejšnjem stavku nisem navedel, kajti trenutno sem se spomnil samo 2, hvala za razumevanje! se priporočam!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr se tiče znamke mopeda mava itak sam js pa seba nekej pojma... (se oproščam neimenovanim lastnikom suzukijev k jih v prejšnjem stavku nisem navedel, kajti trenutno sem se spomnil samo 2, hvala za razumevanje! se priporočam!)

:lol1: :slap: :lol1: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob pol 12h se štarta iz Kranja na OMV...ostali padalci se prklopmo na začetku Celovške na OMV ene 15 do 12h. Gre se proti obali.

Če je še ker/a za zravn ti sam zavergli pa prid ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurva vas more zebsti :evilgrin:

mene že v bajti ruka :S

zmrznenc ej, dons bli na bledu na kavi, prou lepo toplo, sam tolk pa spet ne da bi gume po komplet obodu spucov :whistle:

pa mislm da smo se srečal z enimi parimi, seba pa še ene dva v podbrezjah, pa brdausa v šenčurju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmrznenc ej, dons bli na bledu na kavi, prou lepo toplo, sam tolk pa spet ne da bi gume po komplet obodu spucov :whistle:

pa mislm da smo se srečal z enimi parimi, seba pa še ene dva v podbrezjah, pa brdausa v šenčurju...

ke sva se srečalo .....nč vidu :headbang:

drgač pa na lubelu se da že kolenčkat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ke sva se srečalo .....nč vidu :headbang:

drgač pa na lubelu se da že kolenčkat :naughty:

ti nis resn :unsure: :) ...2 dni nazaj sm šu u Celovec in je tko na naši strani snežil na fertik..ti pa po kolen ??? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je blo... hvala vsem za prijetno družbo :)

ja enako, bilo je baš dobro :D ...upam da ste vsi dam pršli..k je enepar motoristov po tleh ležal od morja do LJ :unsure: ..upam da vse cool...policajev pa k ta semenskega plevela :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi šel kdo jutr do obale mal pogledat?? Štart ukol 11h-12h. Zadnč so ene tle spraševale da bi se šle rade mal pelat :D

In tiste ene imajo motor še zmeri na servisu :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: , če ma pa kdo motor viška, se pa javm da ga na sprehod pelam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tiste ene imajo motor še zmeri na servisu :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: , če ma pa kdo motor viška, se pa javm da ga na sprehod pelam :naughty:

teli sintisajzerji pa so hudič ja... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej, a se bomo kej zmenil za otvoritveno al ja....

Jaz bi bil za, pa se vsi ostali tudi vem da bi bili, samo dajmo jo narest po 3.4 ko se jaz vrnem :evilgrin:

Pot: Do morja pa nazaj :) haha ane Kađiva to potko vsaj poznamo hehe

lp,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tiste ene imajo motor še zmeri na servisu :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: , če ma pa kdo motor viška, se pa javm da ga na sprehod pelam :naughty:

ja čimprej zrihti..moj gre jutr na servis pa nove gume...pol pa čakaj na poziv za Zadar :naughty:

mam pa en motor viška, ki dela...apn 6s...pa še registriran je :P

Popravljeno . Popravil Rocco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja čimprej zrihti..moj gre jutr na servis pa nove gume...pol pa čakaj na poziv za Zadar :naughty:

Super, zmenjeno. .)

mam pa en motor viška, ki dela...apn 6s...pa še registriran je :P

Do I sense a bit of sarcasm? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm slišu da so serviserji od yamahe med najbogatejšimi slovenci :whistle: :whistle: :whistle:

tajkuni :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm slišu da so serviserji od yamahe med najbogatejšimi slovenci :whistle: :whistle: :whistle:

strune pokajo ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!