Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Fantje, jaz bom vedel šele zvečer. Me vodovodar nekaj vleče. Če bom šel se oglasim. Sicer pa vam želim veliko sonca.

LP Cvetoo.

No, če te ne bo vodovodar preveč "raztegnu" :P se lohk zmenva za kako furo okoli 18.30h, če ne bo prepozno. Če se ne motim si ti iz "une doline" levo od "Škofovskega mesta" .) pa bi se lohk dobila na OMV pumpi?

LP

D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi mogoče jutr (v soboto) kdo šel kam? Mal sem mislu,da bi šli to smer : Ljubljana-Vrhnika-Logatec-Godovič-Col-Vipava-Postojna-Rakek ( na motozbor) :P

no pa ,če lahko do večera mal napišete,če gre kdo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi mogoče jutr (v soboto) kdo šel kam? Mal sem mislu,da bi šli to smer : Ljubljana-Vrhnika-Logatec-Godovič-Col-Vipava-Postojna-Rakek ( na motozbor) :P

no pa ,če lahko do večera mal napišete,če gre kdo :)

Tole sem mal prehiter reku :) tko,da jest ne bom šel na to turo,ker mam še neki za šolo še za delat,bom pa popoldne šel na zbor v Rakek. Če je kdo,ki bi šel zraven naj napiše. Šel bi ob 16 uri približno.

S seboj vzamem-o tudi naše čoperiste z drekpumpam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S seboj vzamem-o tudi naše čoperiste z drekpumpam :D

Pohvalno, pohvalno...da je en clo sam to reku :OK: :OK: :OK: . Bi ful šu, če mi bo od gebreta bratranc končno dal za bencin an... Že čakam tale 15. dan u mesecu...jao...ko se vleče...še ceu dan...jz pa brez keša, pa nkamr nmorm it dons k sm brez benza :BUA: . Uglavnm, če se bo Killroy kej oglasu na forumu an...eh, mu bom kr js reku nj mau pugleda...js upam da bi šli...če bom pa sam jst šu s čoprjm, se pa raj na tvoj tazadn zic uštulm pa ti dam mau za benz, kukr pa da te štopam :P :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehm,u soboto bl težko-morm motorčk šparat,k mi tist rezgetanje u auspuhu ni nč kej všeč-bo treba na servis,da mi že odpravjo to enkrat za zmerej(DobrDaSmRačunSpravuPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No samo en kratk poročiu iz današne fure. :wub:

Bli smo na morju (joj kva je fino), užival smo na cest 200km/h.

Šli smo ob 8.30 (jest pa Smeško) iz Krana, poj sva ob 9 na Brezovci še Metalbika pa Incubationa pobrala. Pa smo ga pičil na morje. Res da so ble ceste čist zabasane, ampak našga veselja to ni pokvarl.

Lep petk ni kej - čim več takih. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js upam da bi šli...če bom pa sam jst šu s čoprjm, se pa raj na tvoj tazadn zic uštulm pa ti dam mau za benz, kukr pa da te štopam :P :D :D

Jest tud zraven! Če ne drgač pa v tanktorbo, po delih :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te bomo že nekam stlačil :P ... še zmer smo te (NajbolBiBloVTorbicoZaPrvoPomočPress :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te bomo že nekam stlačil :P ... še zmer smo te (NajbolBiBloVTorbicoZaPrvoPomočPress :lol1: )

Ladies and gentelmans start your multipraktiks :D

:xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zmenta se,da pol rečemo kdaj se gre in od kje :D

Mogoče še kakšen kandidat? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola!

Še ena ponudba. Jutri ob 10 uri iz Kranja- Jezersko - Wolfsberg-Panorama Hohentauern. Nato mogoče še kam blizu, ali pa proti domu nazaj.

Zaenkrat gremo: JerryCbr, Sandi(Vara),moja malenkost.

Še kdo? Aja, vozimo T z občasnimi redkimi LS vložki.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če te ne bo vodovodar preveč "raztegnu" :P se lohk zmenva za kako furo okoli 18.30h, če ne bo prepozno. Če se ne motim si ti iz "une doline" levo od "Škofovskega mesta" .) pa bi se lohk dobila na OMV pumpi?

LP

D

Ola!

Hvala za vabilo. Vodovodar me je spet nategnil, pošteno! Zdaj naj bi prišel v ponedeljek. Jutri bomo udarili tistole turo zgoraj. Mogoče pa se lahko vidiva kaj v nedeljo ali pa drug teden?

Drugače pa so tvoje domneve povsem pravilne. Oglasi se kaj.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola!

Hvala za vabilo. Vodovodar me je spet nategnil, pošteno! Zdaj naj bi prišel v ponedeljek. Jutri bomo udarili tistole turo zgoraj. Mogoče pa se lahko vidiva kaj v nedeljo ali pa drug teden?

Drugače pa so tvoje domneve povsem pravilne. Oglasi se kaj.

LP

No, ker si čakal vodovodarja sem se jest kljub temu odpravu do Bohinja in nazaj (dokler ne začnejo pobirat parkirnine je treba izkoristit :naughty: )

Za las zgrešil radar, prehitel colipaje v čombitu, ki pa sta potem postavila zasedo malo ven iz Bohinja proti Bledu in "strelala" a mu zaenkrat pri meni ni uspelo :P , je pa žal naletu na radar nekdo z črnim Kawlnom Z 750... Kdorkoli si, upam da ni bilo preveč.. S prjatlom sva te čakala na Bledu a sta te kar nekaj časa "prala" :o

Jutri mi je tvoja zadeva kar všeč a morm bit žal do 13h doma. Je pa plan v nedeljo Grobnik... če si za, lahko "ukažeš" tudi svojmu "podrejenmu" Damjanu .) in jo pičimo skup (če ga bo žena pustila :xx: )

LP

D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola!

Še ena ponudba. Jutri ob 10 uri iz Kranja- Jezersko - Wolfsberg-Panorama Hohentauern. Nato mogoče še kam blizu, ali pa proti domu nazaj.

Zaenkrat gremo: JerryCbr, Sandi(Vara),moja malenkost.

Še kdo? Aja, vozimo T z občasnimi redkimi LS vložki.

LP

Jaz bi tud šel sam škoda da mam jutri službo do 13-h :(

Mogoče bom popoldne kakšno furco naredil,če bo lepo vreme seveda :)

Lepo se imejte :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(če ga bo žena pustila :xx: )

LP

D

:lol1:

Sem ga zadnjič vprašal: A se ti sploh še kaj voziš?. Pa je rekel, da se je ravno včeraj.

Najbrž mu je bil *priden*, pa je lahko malo peljal konje na sprehod.

Sem pa slišal od našega šleperista, da vas je bilo danes v Bohinju polna cesta.

:OK: :notworthy: :OK:

Če mi bo v nedeljo zneslo te poiščem.

Lepo se imej. Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr če se bo kdo oglasu na zboru od krokarjev me nej pocuka za rokav da bomo kšno rekl oz. kšno spil :D :yea2: . Midva z incubationom ga bova kr zakampirala:), da bomo lahko kej :beer2: :beer2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se zmenmo ob 16.30 v Kranju pr Rondoju,ker jest prej ne morem ( šolamiboživcepožrla

:( )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se zmenmo ob 16.30 v Kranju pr Rondoju,ker jest prej ne morem ( šolamiboživcepožrla

:( )

OK, a se je v kranju že spucal, naj bil center zaprt, ker nekje gori?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pečo legenda!

Greš danes pop. na motozbor mal pogledat?

Sory k se ti nism oglasu dons. O:-) O:-)

Sva bla s fotram ceu dan na mopedih - sva šla mau u Crikvenico pa Opatijo pogledat (ne ke hodt k je taka cesta, da sm se skorej zjokou k sm čez mogu pelat). :cry:

Nazaj grede sva na ridah še Cagivo pa Gabreta srečala, zej sva pa glihkar nazaj pršla. ;)

Mater da je biu prima dan - števc je obrnu novih 500km, na cest je pa tok motoristou, da se kr dren dela. :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je fantje - a vlada zimsko spanje al kaj (drgač je maj). :hmm: :hmm:

@Smeško: A boš kšno slikco iz Pirana sm gor prpopou. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!