Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Dobrodošel med nas. :OK: Kaj naj rečem, čimveč srečnih km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kvaj zej poj zej B) kopalna sezona se je že zdavnej začela, u hangarjih pa nobenga nikol ne vidm, tko da se mormo mal zment za kšno popoldansko ohladitev :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejej, sameva tale naša sekcija.

Gre kdo na Disconautico?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejej, sameva tale naša sekcija.

Gre kdo na Disconautico?

letos žal ne, šiht :headbang:

batzajla bo dol za ostale pa ne vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej jej jej, bolj boga je tale skupnost letos.

Ravno sem prišel s Kopra, zakon lepo vreme, muska šopa, pjače pa spet preveč. Zdej je pa Zbiljska navrst. B)

In ko se je tako lepo vreme uštimal, so mene spet prijel Dolomiti. :yea1: Nekateri ste letos že bili (jaz sem imel žal izpite), ali jih kdo načrtue v kratkem?

LP pa fajn nabirejte kilometre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro Gorenjci, morm nekej napisat, smo spet na drugo stran padl :rolleyes:

Uglavnem uživejte k je tak lep sončn dan... pa naredte kšn kilometr še namest mene :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro Gorenjci, morm nekej napisat, smo spet na drugo stran padl :rolleyes:

Uglavnem uživejte k je tak lep sončn dan... pa naredte kšn kilometr še namest mene :whistle:

bomo .. nč skrbet ejga, uhka pa greva skup :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ko se je tako lepo vreme uštimal, so mene spet prijel Dolomiti. :yea1: Nekateri ste letos že bili (jaz sem imel žal izpite), ali jih kdo načrtue v kratkem?

Kdaj si pa kej mislu jet - me mal mika :)

Drgač bi se pa loh dons kej u kranu na motozboru vidl, da spijemo kšn sokec :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj si pa kej mislu jet - me mal mika :)

Drgač bi se pa loh dons kej u kranu na motozboru vidl, da spijemo kšn sokec :whistle:

Lovim zadnje dni pred avgustovsko norišnico Italianov :whistle: . Ker pa je eden še na morju gremo kar med tednom. Štart v torek 28. ali v sredo 29. Brez rezervacij, kar šotor pa spalka, če bo potreba bomo pa kakšen apartma poiskal, je ponudbe več kot dovlj (vsaj dokler ni navala Italianov)

pridem danes mal pogledat, če je še kaj ostal od motosrečanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kvaj zdej, a je vse pomrl tle not?!?! No uglavnem, po dougotrajnem brskanju za motorji, in parih testiranjih, sem si prvošu tut js drug moped :naughty: zj sm ponosen lastnik Suzukija GSX 650 R :evilgrin: l.05, rumene barve, leo vinche rajfnk, temna šipa ter pokrov zadnjega sedeža, sledi pa še carbon prednja strehca, crash padi, ter mini blinkerji. gorenjčkom ob prvi priložnosti runda v dobrem! Lp!

post-8569-1250022275_thumb.jpg

post-8569-1250022291_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!