Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Škrt pa sebičen, taprav gurenc!:headbang:

Navem zakva folk sam najslabše gorenske lastnosti pobira od gurencov, dab pa gdo radodarnost pobral, ga pa ni!:slap:

Aja, jaz sem gandi in sem škrt...:whistle:

ti si samo virtualno škrt :P ... sem enkrat opazil, da si hotel izustit, da greva na kavo ... če bi še ene 10 minut pred tabo stal, bi se omehčal :lol1:

mogoče pa res sobota :kava: ... ampak je ena kaplica narisana :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si samo virtualno škrt :P ... sem enkrat opazil, da si hotel izustit, da greva na kavo ... če bi še ene 10 minut pred tabo stal, bi se omehčal :lol1:

mogoče pa res sobota :kava: ... ampak je ena kaplica narisana :cry:

O ti pokvarjenc he he he, dobr si me prebral, svaka čast!!!:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si samo virtualno škrt :P ... sem enkrat opazil, da si hotel izustit, da greva na kavo ... če bi še ene 10 minut pred tabo stal, bi se omehčal :lol1:

mogoče pa res sobota :kava: ... ampak je ena kaplica narisana :cry:

A to da je "hotel" je tu že tako - omembe vredno - dobro znamenje :eek: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to da je "hotel" je tu že tako - omembe vredno - dobro znamenje :eek: ?

Sej je napisov, še deset minut bi stal zraven pa bi stisnu iz mene tisto kavo.:rolleyes: (sm dobra duša pa se hit omehčam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je napisov, še deset minut bi stal zraven pa bi stisnu iz mene tisto kavo.:rolleyes: (sm dobra duša pa se hit omehčam)

Čisto preveč! Sigurno mu je nisi častil sam zato, ko paziš na njegove ledvice O:-). Zdaj bom pa raj tiho, da se ne bom še sam kakšnih čudnih navad nalezel :xx:.

Ampak če bi ti pa rekel za pir :evilgrin: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto preveč! Sigurno mu je nisi častil sam zato, ko paziš na njegove ledvice O:-). Zdaj bom pa raj tiho, da se ne bom še sam kakšnih čudnih navad nalezel :xx:.

Ampak če bi ti pa rekel za pir :evilgrin: ...

Pir pa ne pride v poštev, k sva bla oba na motorjih :slap:. Pa tud noben od naju ne pije! :nono: (alkohola)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pir pa ne pride v poštev, k sva bla oba na motorjih :slap:. Pa tud noben od naju ne pije! :nono: (alkohola)

Dobra sta :worship:. Čeprav včasih brez kozla pač ne gre .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, gorenci, a se bomo u soboto kej pelal :naughty: je baje lepo vreme napovedano :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, gorenci, a se bomo u soboto kej pelal :naughty: je baje lepo vreme napovedano :evilgrin:

Jest se bom :) Pa tud ze jutr, ce bo vse prov, bom pihnu do Karlobaga, pa do Paklenice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se bom :) Pa tud ze jutr, ce bo vse prov, bom pihnu do Karlobaga, pa do Paklenice...

U, dobr se maš...sam te bo zih zebl k psa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U, dobr se maš...sam te bo zih zebl k psa :P

Mene bl kukr mraz skrbi oblačnost, k se že cel teden vlači po Primorski. Mraza pani nobenga, verjamem, da mu bo prov prijetn toplo k bo podirov ovinke proti Zadru...

Jvalant srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bl kukr mraz skrbi oblačnost, k se že cel teden vlači po Primorski. Mraza pani nobenga, verjamem, da mu bo prov prijetn toplo k bo podirov ovinke proti Zadru...

Jvalant srečno!

Hvala! V dalmaciji naj bi bil soncek in kakih 18 stopinj... No vremenoslovci tko pravjo... Se mi pa pot danes ze mal odmika, mam se nekj opravkov, pa so se zavlekli.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala! V dalmaciji naj bi bil soncek in kakih 18 stopinj... No vremenoslovci tko pravjo... Se mi pa pot danes ze mal odmika, mam se nekj opravkov, pa so se zavlekli.....

Eh, a veš koko praujo...deu lohk počaka, vreme pa ne :whistle: dobr voz!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej, je bil kdo od tle včeraj, okoli 14h, na podnu betina proti lescam (rdeče-črna cbr 954, kombo isto rdeče-črn)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej, je bil kdo od tle včeraj, okoli 14h, na podnu betina proti lescam (rdeče-črna cbr 954, kombo isto rdeče-črn)

Jest ne, sam a si mi ti mahu na Bledu da naj lampe przgem? Thx!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro gorenjci ... čakam povabilo na :kava:

:whistle:

Pa saj jo maš zastojn v Domžalah :rolleyes:. Sam malo zgodenj si bil :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dve noči do tretjega SHADOWS PARTYa v HOTedršici.....za zabavo bos taskrbela dva odlična benda,ena teta bo imela en spešl šov s tremi izhodi,......za vas pa bomo pripeljali exkluzivno tudi presenečenje.....za pit bo za jest pa tud............tko da še enkrat vabljeni ta PETEK...v vroče HOTeje

post-265-125914954825_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

sicer ne vem kakšne so bile v stari jugi, so pa baje še zmer dobre :)

hahaha... kađiuc.. a si tok gorenca, da si ne privoščiš kranjskih klobas :lol1:

mlekar... dobre so še vedno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!