Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Hej Gorejnci, jel jos uvek pravite tako ukusne kobasice [mislim na Kranjske] kao nekad u staroj jugi.

Još uvjek su dobre. Ako bi prije znali doneli bi kobasica. Bili smo ove godine i u Kraljevu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Još uvjek su dobre. Ako bi prije znali doneli bi kobasica. Bili smo ove godine i u Kraljevu.

MARJA... ti mene pratiš.. iz sekcije u sekciju :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

kvajdej banda zapečkarska gorenska a vas je vse zamedl al ste vsi poženjeni al sam nimate časa več pisat v to temo :fredy:

Stvar je taka, da če me spomin ne vara smo se par let nazaj takle čas že menil za okviren datum "tradicionalne spomladanske fure"... :rolleyes:

Glede na to, da imamo novo pošiljko snega ni za pričakovat, da bodo ceste prej kot v enem mescu dokaj normalno vozne, zato mislm, da bo najbolj realen datum za furo kr tm nekje zadnji vikend v marcu al pa prvi v aprilu :hmm:

destinacija: verjamem in vem, da ste/smo že vsi mal naveličani ceste proti morju, tko da bi mogoče lahko letos mal zavil čez Kras do Goriških Brd B)

no tolk zaenkrat, da ne bo kdo reku da ni vedu, pa tolk da vas mal podražm :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kvajdej banda zapečkarska gorenska a vas je vse zamedl al ste vsi poženjeni al sam nimate časa več pisat v to temo :fredy:

Stvar je taka, da če me spomin ne vara smo se par let nazaj takle čas že menil za okviren datum "tradicionalne spomladanske fure"... :rolleyes:

Glede na to, da imamo novo pošiljko snega ni za pričakovat, da bodo ceste prej kot v enem mescu dokaj normalno vozne, zato mislm, da bo najbolj realen datum za furo kr tm nekje zadnji vikend v marcu al pa prvi v aprilu :hmm:

destinacija: verjamem in vem, da ste/smo že vsi mal naveličani ceste proti morju, tko da bi mogoče lahko letos mal zavil čez Kras do Goriških Brd B)

no tolk zaenkrat, da ne bo kdo reku da ni vedu, pa tolk da vas mal podražm :naughty:

Jaz sem za :) oz. midva sva za :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud js mogoče :) dons sm meu že eno vožnjico. je bla prevelka kriza in sm se mogu mal zapelat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva bi šla tud takrat :)

Bo sigurno motor že registriran :)

LP pa velik sonca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kvajdej banda zapečkarska gorenska a vas je vse zamedl al ste vsi poženjeni al sam nimate časa več pisat v to temo :fredy:

Glede na to, da imamo novo pošiljko snega ni za pričakovat, da bodo ceste prej kot v enem mescu dokaj normalno vozne, zato mislm, da bo najbolj realen datum za furo kr tm nekje zadnji vikend v marcu al pa prvi v aprilu :hmm:

destinacija: verjamem in vem, da ste/smo že vsi mal naveličani ceste proti morju, tko da bi mogoče lahko letos mal zavil čez Kras do Goriških Brd B)

Lejga, lejga Gorenca .) ...dobr, da si mal zakuru v tej temi, kt je tale sneg že zrel za odvoz...smo pa zravn - lepa destinacija :grim ...

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O! Očitno bo počas konc zimskega spanja :kava:

jp, dons oz včerej sm odpru mojo sezono, je padlo ene 15km, tko da bo počas treba mau prštimat se:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp, dons oz včerej sm odpru mojo sezono, je padlo ene 15km, tko da bo počas treba mau prštimat se:)

Včerej sm tud jst obrisal prah dol in jo zapeljal na krajši sprehod, dons al pa jutri pa, če bo kej sončka

pa zna bit že kej več od sprehoda. Zima se definitivno poslavlja in cesta že vabi!:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerej sm tud jst obrisal prah dol in jo zapeljal na krajši sprehod, dons al pa jutri pa, če bo kej sončka

pa zna bit že kej več od sprehoda. Zima se definitivno poslavlja in cesta že vabi!:kva2:

jutr pa smučat:) treba zadne minute dopusta izkoristit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bela gorenjska se prebuja :?

yessssssss :010

Dons ga dam ven, na sonce he he he...:rolleyes:

Sploh pa mamo manj snega kukr pa vi v Žabarlandu!:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh kuko je pasal telih 160km.

Pogruntou da mamo gorenci še najman snega pa največ sonca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh kuko je pasal telih 160km.

Pogruntou da mamo gorenci še najman snega pa največ sonca.

Prov zares, od Vrhnike do Postojne je cesta mokra in posuta s peskom...:wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov zares, od Vrhnike do Postojne je cesta mokra in posuta s peskom...:wallbash:

Ah dej no, to pa res ni nč hudga. Mokra je ja, peska pa ni kej dost, tud oprijem je kar dober za ta letni čas, si hitr prehitr. Kolk ga (peska) je blo šele od Žirov do Idrije, pa lukenj tud. Pa se da isto uživat, mal bolj po pamet, pa gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!