Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Še mal, še mal pa bo spet Jezersk pel! :naughty: (sam da se cesta posuši)

Aha, aha, tam se pa znamo srečat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi kr smeje, kok je lepo posijalo sonce :yes:

sonce še nikol ni grdo sijalo :P

lep dan horenjska :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorenjci...k se že vozte ....pa kdaj v Besnco zavijte....pa se v Jawa baru...kej ustavte...v petek 26.03.2010...tema dneva..pomežik pomladi, :naughty: :naughty: :yea2::yea1: sreže Eva.. :naughty: :naughty: :kava:

post-3842-126941563435_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorenjci...k se že vozte ....pa kdaj v Besnco zavijte....pa se v Jawa baru...kej ustavte...v petek 26.03.2010...tema dneva..pomežik pomladi, :naughty: :naughty: :yea2::yea1: sreže Eva.. :naughty: :naughty: :kava:

A to je dol, kjer je bil včasih Saloon?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...kva pa če bi še od Eve kšno sliko gor prlepu...da vidmo če se čist zares splača pridt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam, da Eva nima kostima ;):boobies:

... pridem ... :P

A ni bolš, da ga ma, evinga mislm, h?:naughty:

Aja, kdaj prideš?

Popravljeno . Popravil gandi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni bolš, da ga ma, evinga mislm, h?:naughty:

Aja, kdaj prideš?

bolje da ga nima, ker se pol popacam s kufetom :P ... pa še zoprno je v kombinezonu sedet, ker ti eno hlačnco skoz gor vleče, pol sm pa kregan, k mam nogo na stolu ;)

ja ne vem kdaj... stvar domenka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolje da ga nima, ker se pol popacam s kufetom :P ... pa še zoprno je v kombinezonu sedet, ker ti eno hlačnco skoz gor vleče, pol sm pa kregan, k mam nogo na stolu ;)

ja ne vem kdaj... stvar domenka :P

Dons nau nč, k je full oblačno pa sam čakam, kdaj se bo ulil :wallbash:. (sej veš, pussy-ja sma)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...kva pa če bi še od Eve kšno sliko gor prlepu...da vidmo če se čist zares splača pridt :P

:naughty: mater sliko,od Eve.... :whistle: to pa mora Eva ..prvo dovolt :rolleyes: bom prašov..če,jo lohk prlimam :naughty: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: mater sliko,od Eve.... :whistle: to pa mora Eva ..prvo dovolt :rolleyes: bom prašov..če,jo lohk prlimam :naughty: :yea1:

u, odlično...če pa ne dovol, pol pa iz čistga firbca pridem pogledat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dons? :naughty:

Učer mi pa ni uspel pridt kelnarce pogledat :slap: a si biu ti tam...mal poročej :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učer mi pa ni uspel pridt kelnarce pogledat :slap: a si biu ti tam...mal poročej :010

Tud ne, mi je šel akumulator sfalit pa ga morm zamenjat. :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud ne, mi je šel akumulator sfalit pa ga morm zamenjat. :wallbash:

Loh se pa en dan zmenva, nardiva kšn krog, pa na eno spoznavno kavico letiva....pa še Evo pogledat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Loh se pa en dan zmenva, nardiva kšn krog, pa na eno spoznavno kavico letiva....pa še Evo pogledat :OK:

Sm dons kr en lep krog naredu, popoldan...:whistle:(akumulator zrihtal že dopoldan)

Se bova zmenila, ja.:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorenjci...k se že vozte ....pa kdaj v Besnco zavijte....pa se v Jawa baru...kej ustavte...v petek 26.03.2010...tema dneva..pomežik pomladi, trance_25_naughty.giftrance_25_naughty.giftrance_30_punk.giftrance_43_wavetowel2.gif sreže Eva.. trance_25_naughty.giftrance_25_naughty.gifcoffee.gif

oj!!

kašen pomežik pa bo to ??? z levmu a z desenmu ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejjj, mi smo že ornk začel sezono...Kađiva dej organizirej nekej...pootvoritveno vožnjo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejjj, mi smo že ornk začel sezono...Kađiva dej organizirej nekej...pootvoritveno vožnjo :P

Kdaj, kje, kam? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejjj, mi smo že ornk začel sezono...Kađiva dej organizirej nekej...pootvoritveno vožnjo :P

Kaj je stari, a sam se pa ne znaš nikamor pelat sFun_hypnotize.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejjj, mi smo že ornk začel sezono...Kađiva dej organizirej nekej...pootvoritveno vožnjo :P

Dejte še mal počakat :blush: , da dobim moped spet (po dveh "sušnih" sezonah ) :kva2::yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!