Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

A mogoče kdo ve, kje v Kranju (ali bližnji okolici) prodajajo ketensprej MOTUL?

(dons je pa prav prijetno toplo pod čelado, pa pod usnjem :D a ja.. pa na motorju sevede .) )

Popravljeno . Popravil Kr1a
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve, kje v Kranju (ali bližnji okolici) prodajajo ketensprej MOTUL?

(dons je pa prav prijetno toplo pod čelado, pa pod usnjem :D a ja.. pa na motorju sevede .) )

v Britof pri.....Honda servis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobr, pa kje st vi?? včerej sreču v Rondoju tri motoriste - noben motosvetovc...

bil zvečer na Bledu, v gadafiju ful motoristov -noben motosvetovc...

Prid kdaj u Rock Bar na Bledu,je zmeri pohn mopedov uzun parkiranih,pa sm povprečno 4 dni na tedn tm,tko da ni hudič da se ne srečamo.

PS: Dons z mofo šu u šolo v Lj-motoristov k listja pa trave :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prid kdaj u Rock Bar na Bledu,je zmeri pohn mopedov uzun parkiranih,pa sm povprečno 4 dni na tedn tm,tko da ni hudič da se ne srečamo.

PS: Dons z mofo šu u šolo v Lj-motoristov k listja pa trave :yea2:

sej je to tm udzat za avtobusno, mal pred šmonam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve, kje v Kranju (ali bližnji okolici) prodajajo ketensprej MOTUL?

Servis Štern Kranj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako, da ni nikjer motosvetovcev? Dones okrog 13h sem se peljal in Nakla proti Kranju ( žal z avtom ) in srečal dva in sicer Kr1o in Pecota ( pomoje si bil ti Peco :hmm: ? ) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako, da ni nikjer motosvetovcev? Dones okrog 13h sem se peljal in Nakla proti Kranju ( žal z avtom ) in srečal dva in sicer Kr1o in Pecota ( pomoje si bil ti Peco :hmm: ? ) .

Ja po vsej vrjetnosti sem bil. B)

Sej mam na motorju napisan, da sm to jest. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kr1a - Kaj maš ti za en motor, ker zgleda da sm te že večkrat vidu pa ne vem, da si to ti. :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Louisu, potem pa še zunaj pred trgovino. Jaz sem ravno montiral eno torbo na motor, družba iz Tržiča pa se je odpeljala v Gericke.

LP

Ta družba iz Tržiča smo bili jaz(ST) Snedic(TDM) in pa Bodlaj(TA) sem pa šel v Gericke kupit hlače zase in mojo damo ker je v Luisu manjša izbira. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je to tm udzat za avtobusno, mal pred šmonam?

Ko prideš na Bled,v prvem križišču(vzporedno z levim Petrolom)zaviješ desno,pol pa koj levo in si ubistvu že tm-še ene 10 metrov se zapeleš in motor parkiraš.Ubistvu maš tud tablo Rock bar Bled,sam je bl tko zakamuflirana med vsemi znaki,da jo lohk koj spregledaš.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta družba iz Tržiča smo bili jaz(ST) Snedic(TDM) in pa Bodlaj(TA) sem pa šel v Gericke kupit hlače zase in mojo damo ker je v Luisu manjša izbira. :rolleyes:

Kakšen je Louis v Beljaku v primerjavi z Gratzem. Je veliko manjši in manj izbire ali se da dobit vse kar imajo v Gratzu in v katalogu objavljeno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobr, pa kje st vi?? včerej sreču v Rondoju tri motoriste - noben motosvetovc...

bil zvečer na Bledu, v gadafiju ful motoristov -noben motosvetovc...

Iiiiiii, v Rock Bar pridi naslednjič. Sva bila S Killroyem okoli 20.00 tam, na terasici, pa je bilo kar nekaj motorjev in en moron, ki se je do rocka pripelal kar s trakotrjem :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no,meško k boš tole prebral se spomnm na današno furo kva je blo hudo :lol: :lol:

jz bom sam reku Dvor kočevje rulz :yea2: :yea2: (resješlonapuno B) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta družba iz Tržiča smo bili jaz(ST)

Hja. Sem za trenutek pomislil, da je Kr ena a tvoja lady. B) BTW, sploh pa nisem vedel, da si to ti Kalimero :? V Louisu pač nisi nosil cule in lupine na glavi. :rolleyes:

Se je splačalo iti tja gor. Ugoden nakup, pa še nekatere stveri so mi zdaj bolj jasne.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz se zdaj za nekaj časa poslavljam od tukaj. Grem na dopust. Pridno pišite, da bo kaj za brati. Želim vam dobro cesto in lepo in srečno se imejte. :yea1:

Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali gre dons kdo v Kranjsko goro na žegnanje motorjev, potem pa naprej na Bloke na moto zbor :OK: če bo vreme :hmm:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej bomo šli na uživanje :OK: trebuhi so polni, sedaj pa bbbrrrrrmmmm :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej bomo šli na uživanje :OK:  trebuhi so polni, sedaj pa bbbrrrrrmmmm :OK:  :OK:

Blagor vsem tistim, ki lahko greste bbbrrrrmmmmm, želim vam uživaško vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko prideš na Bled,v prvem križišču(vzporedno z levim Petrolom)zaviješ desno,pol pa koj levo in si ubistvu že tm-še ene 10 metrov se zapeleš in motor parkiraš.Ubistvu maš  tud tablo Rock bar Bled,sam je bl tko zakamuflirana med vsemi znaki,da jo lohk koj spregledaš.

Lp

Hvala za informacijo, zdej mi je pa že jasno kje je to.

bom bil se oglasil...

lp M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi organiziral kšn skupinski prihod na moto piknik v Besnci v soboto. :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi organiziral kšn skupinski prihod na moto piknik v Besnci v soboto. :hmm: :hmm:

povej, kaj predlagaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!