Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Ja kaj predlagam. :hmm: :hmm:

Da se naberemo pred Rondojam pa poj pridemo ke kot Gorenjski Motosvetovci.

Vaši predlogi, misli, komentarji....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi organiziral kšn skupinski prihod na moto piknik v Besnci v soboto.  :hmm:  :hmm:

:OK: :OK: :OK: ...supr ideja...js sam upam da bo lep vreme, pa smo tm :yea2:

Je pa pred Rondojam tut najbol mest za zbrat, glede na to da je to že tko naša skupinska točka, če bi temu lahko tko rekl :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi organiziral kšn skupinski prihod na moto piknik v Besnci v soboto. :hmm: :hmm:

To mi deli, a bo kdo prespal :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za točno uro se bomo že še zmenil. Sej če vsi računamo na to, se poj že prilagodimo tisti uri. :OK: :OK:

Drgač pa jest nam mogu prespat tm, k sm sred mature pa se bo vrjetn treba kej učit in ne popivat. :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa jest nam mogu prespat tm, k sm sred mature pa se bo vrjetn treba kej učit in ne popivat. :wacko: :wacko:

Sva že dva :angry: predlagal bi pa,da gremo tam okol 16.00 -17.00 ,ker prej ne vem če se bo kej dogajal.

Ma da se nas čimveč Gorenjcev zbere pred Rondojam :D pol pa prigrmimo v Besnico-ane Zeus :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hvala bogu da se mi dere, bolš kukr pa tist rezek zvok iz 125 kubičnih čoperjev (npr. tisti na katerem sem delal izpit :BUA: ). Sej tvoj tut ni tko tih :hmm: , sam tvoj saj potegne ane :OK: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in spet lahko razpravljali o lepotah zvokov stopetindvajsetic... :lol1:

pa se ne bomo .)

drugač si bom pa v soboto jst tud probal mal pavze vzet pa pičimo proti besnici :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons zvečer sem v Kranju videl ta novo CBR1000RR, z njo pa Vomberger.

Neki sem slišal,da se bo naslednjo soboto v novem lokalu -Mannhatan (upamdasemprovnapisal) neki v zvezi z motorji dogajal??? :hmm:

no ja bomo videl,do takrat je še dolgo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se prav da smo kr zmeneni:

V soboto (29.5.2004) ob 17.00 vsi v Rondoju :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej stari-čeprov mi u auspuhu neki ropota,bremze mi nesramno cviljo k hudir,pa še nasledn tedn pišemo 3 kontre,k jih morm absolutno pozitivno pisat,se bom tm nalimov! :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes sm 99% tm... :OK: (tist en procent je pa vreme :xx: alpa tastari, čeprov zrad tastarih dvomm, ker so mi uu rakek tut pstil :kva2: :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dej gremo,da bomo vedl kuko do tunizije :D kdaj pa bi sli

aja za soboto sm pa jst tud zravn :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vidmo!petercek gre tud

pravkar prebral porocilo s tunizije... :OK:

Popravljeno . Popravil batzajla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A poj vela za jutr čeprou je dokaj grd vreme napovedan? :hmm:

ps: A kdo točn ve ket je ta piknik? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest vem kje je :)

Sej vreme pa ni tko slab napovedan,kakšna ploha drugač pa po moje ,da bo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj bi veljal. Drugače pa je za dopoldne še napovedan dež, popoldne pa ne več:notworthy: , če jim gre za vrjeti :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citat ARSO:

Jutri bo pretežno oblačno. Predvsem v vzhodni in jugovzhodni Sloveniji se bodo občasno še pojavljale manjše padavine. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja.

Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 13, najvišje dnevne od 10 do 17, na Primorskem okoli 20 stopinj Celzija.

...se pravi ne bo dežja pri nas, sodeč po tej napovedi :OK:...temperature ne bodo ravno visoke ampak še zmer kr primerne za vožnjo z motorjem. :yea2:

aja...pa da ne pozabm

@batzajla: čestitam za priznanje na tekmovanju raziskovalcev --> [stojala za motorna kolesa] :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citat ARSO:

Jutri bo pretežno oblačno. Predvsem v vzhodni in jugovzhodni Sloveniji se bodo občasno še pojavljale manjše padavine. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja.

Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 13, najvišje dnevne od 10 do 17, na Primorskem okoli 20 stopinj Celzija.

zeeeeeehhhhhhhhh......... :zzz: :zzz: :zzz:

Na kratko:"Dežja ne bo-vozil se bomo.Pika." :P .) B)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!