Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

...............velik šodra na cestah :D:D:D

Drugač je res čista cesta, ampak je pa mrzu asfalt...tko da je blo samo po pamet :closedeyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gre kdo od vas junakov na Slončkovo ringarajo v Kamniško Bistrico? :naughty:

ene trije kandidati smo že in se na polno pripravljamo :D

a v soboto ?

Kdaj in kje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slab si to ometu :evilgrin:

ja, tako ometanej je bolj žensko delo, pa sm upou da mi priskočiš na pomoč :P ...tko kot včasih...delovne brigade pa to :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, tako ometanej je bolj žensko delo, pa sm upou da mi priskočiš na pomoč :P ...tko kot včasih...delovne brigade pa to :lol:

sam mene nauš mogu omest.... bom hitr novo pajčuno nardila :P

loh pa prideš tole mau spucat :surrender:

post-21285-0-19452100-1297708191_thumb.jpg :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam mene nauš mogu omest.... bom hitr novo pajčuno nardila :P

loh pa prideš tole mau spucat :surrender:

post-21285-0-19452100-1297708191_thumb.jpg :P

Tako umazan motor spraviš, čez zimo... B)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mularija :P

hlačke morjo dol past... drugač se treba preveč matrat :kva1:

no sej k boš velik boš razumu :D

uf, kva bi jes s telimi tvojimi hlačkama naredu.........................motor bi ti spucou :naughty: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mularija :P

hlačke morjo dol past... drugač se treba preveč matrat :kva1:

no sej k boš velik boš razumu :D

Jst sm velik in razumem,včasih je bil res problem,dons pr tangicah pa kar vštric,če se mudi !!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf, kva bi jes s telimi tvojimi hlačkama naredu.........................motor bi ti spucou :naughty: :yea1:

če pa s telim hlačkam motor spucaš, ti pa štrudl spečem...sam zate :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej stvar je taka, stoji pa tkole :D

Kar nekaj vas gorenjcev in gorenjk je izrazilo željo oz. jo izraža že nekaj časa po skupni furi, in ker so včasih bile tradicionalne otvoritvene in zaključne fure z veliko udeležbo, predlagam, da to letos spet konkretno izvedemo :whistle:

manjka nas ne motoristov, sam skup se mormo nabrat, tako da... konec marca predlagam že (nevemtočnokateropovrsti :P ) TRADICIONALNO SPOMLADANSKO OTVORITVENO VOŽNJO GORENJSKE MOTOSVET SEKCIJE :music3:

Destinacija: Goriška Brda ,ker vem da smo/ste morja že mal naveličani in je na goriškem v pomladnih mesecih precej toplo in lepo, pa tud kej bo gotov že cvetelo :boobies:

no sej več informacij pa sledi a je prov? :D

lp

p.s. aja ker je v zadnjem času opažen povečan porast uporabe Facebooka lahko tud tam komu omenite :fredy:

post-1406-0-40741700-1298623920_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej stvar je taka, stoji pa tkole :D

Kar nekaj vas gorenjcev in gorenjk je izrazilo željo oz. jo izraža že nekaj časa po skupni furi, in ker so včasih bile tradicionalne otvoritvene in zaključne fure z veliko udeležbo, predlagam, da to letos spet konkretno izvedemo :whistle:

manjka nas ne motoristov, sam skup se mormo nabrat, tako da... konec marca predlagam že (nevemtočnokateropovrsti :P ) TRADICIONALNO SPOMLADANSKO OTVORITVENO VOŽNJO GORENJSKE MOTOSVET SEKCIJE :music3:

Destinacija: Goriška Brda ,ker vem da smo/ste morja že mal naveličani in je na goriškem v pomladnih mesecih precej toplo in lepo, pa tud kej bo gotov že cvetelo :boobies:

no sej več informacij pa sledi a je prov? :D

lp

p.s. aja ker je v zadnjem času opažen povečan porast uporabe Facebooka lahko tud tam komu omenite :fredy:

:OK::OK::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u matr ... je minilo že ene 5 let, k nism bil z gorensjko sekcijo na furci ... a bo kdo tokrat kavo plaču :? ... sendviče mormo s sabo prnest :P

:lol:

p.s. .. takrat sem mel še mal črne lase :lol1:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!