Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Kdor je šu - a ste bli kej mokri?

Js sm biu na bledu, pa je dž začeu, in ko sm domu pršu je teklo od mene...aja pa po 3 minutah vožnje sploh več nism čutu da dž pada....ker sem biu že povsod čist moker :ph34r: ....sam u glavo sm biu suh :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja da povem kako sem se imel včeraj:

S frendam (ta,ki ima thundercatko-Miha) sva se odpravila iz KR proti Selški dolini,kjer naja je pričakal dež :( ,a nič hudega ,saj ga je padlo le toliko ,da sem imel mokro šipco in usran motor :angry: ,pol sva šla do enga njegovega sodelavca en moped pogledat in na pir :P .

Potem sva se vrnila nazaj v "civilizacijo" :D in naravnost v Medvode,kjer sva še pred Medvodam obrnila,pa ne zarad dežja,ampak so imeli ravno takrat panoramsko vožnjo :) in sva se jim priključila,kolona je bila dolga blizu 1km :OK:

Na prizorišču samem je padlo le nekaj "strašilnih" dežnih kapelj,bilo je noro,kuril so gume :notworthy: ,nažigal motorje do blokade :wacko: , Laibachi so tud raztural :yea2: .

Če pogledam na vse skupaj je bil to en lep vikend,moker nisem bil niti enkrat ;) , zabaval sem-smo se :D ,le vi motosvetovci ste manjkali (razen cvetoo-ta :) ).

No ja sem že dostikrat reku,sezona je še dolga :OK:

LP cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se opravičujem,domov sm pršu ob 10h zvečer->sva šla s kolegom po kawo 250 cross na štajersko. pač rabim kamerade za v gmajno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yap,kawasaki kx 250 letnik 99

jako čedna,lahka in gate parajoča zadeva :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil prisoten

videl Laibach (zakon sam mal so z glasom pretiraval za moje pojme)

domov prišel suh pod streho ( pešadija-avto )

sam je blo pa mal motorjev avtomobilo bistveno več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej mi razlošte kako ste uspel bit suhi na motorju ta konc tedna. Pr nas pada dž že 2 dni skp. :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja peco jest sem pogledal v nebo in sem si rekel, ah sej ne bo padal in res ni padal :D čist preprosto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola!

Malo pozno sem pogledal sem gor tako, da naj le dopolnim Cagivo .) . Po Laibachu klasičen erotičen program ala Leskovšek, ki so jih letos popestrili Total Knock out. Glede na dogajanje je bilo predvsem to ženskemu delu občinstva zelo všeč. (KR1a, kje si bila pa ti??)

Splošna ocena zbora. Zakon!!!!!!. Odstopa od običajne pijanke mehkužcev, vabljivi nastopi, itd. Želja: upam, da bo v prihodnje več motorjev.

@Pečo Ej, naj ti povem, da sem šel v soboto dol v civilu(avto) in sem se zaradi tega prav trapasto počutil. Ampak za to sem se odločil, ker je pri meni doma včeraj trikrat padalo in sem si mislil, da utegnem biti moker, če grem z motorinom. Potem pa tam sploh ni bilo dežja, le po polnoči par kapljic. :? Skratka, če verjamem vremenarjem ali pa ne, nikoli ni prav.

Se drug teden kam peljemo skupaj??, ride, mrzlica, anywhere??

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest sm imu v planu jt na 3M v sredo v četrtek pa na celodnavno furo. :OK: :OK: :OK:

Sam kolkr sm napoved gledou je vse skupej en velik :? :? :?

Popravljeno . Popravil peco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po Laibachu klasičen erotičen program ala Leskovšek, ki so jih letos popestrili Total Knock out. Glede na dogajanje je bilo predvsem to ženskemu delu občinstva zelo všeč. (KR1a, kje si bila pa ti??)

Sm bla v petek. Okrog polnoči sem šla domov. Če maš pa kakšno slikco od tega dogajanja, jo pa kr gor prpopej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam pa eno noro idejo, bolj vzdržlivosna preiskušnja :hmm:

Pa če bi kdo šel zraven :notworthy:

V ENEM DNEVU NA PRELAZ STELVIO IN NAZAJ :notworthy: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ENEM DNEVU NA PRELAZ STELVIO IN NAZAJ :notworthy: :hmm:

To pa ne bo dobr, razn če boš po avtocestah vozu kr je pa totalna bedarija. :BUA: :BUA:

V enmu dnevu se glih v sproščenem ritmu po stranskih cestah tja pripelješ. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej mi razlošte kako ste uspel bit suhi na motorju ta konc tedna. Pr nas pada dž že 2 dni skp. :BUA: :BUA: :BUA:

Očitno si spregledal kar sm napisu v oklepaj (pešadija za kakšno leto ali več )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud mi prsli pogledat, :010 Vse v redu :beer1: samo in edino Laibachi so mal pokvarl vecer :nono: Ob najavi, ko se je vsa masa preselila k odru je se nekam dobro kazalo, po treh komadih je pa ze dolgcas ratal. Pa tud, ko si kakega tam vprasal "ti stari, kak se ti zdi?" so vsi zdolgocaseno odgovorili , "Ej stari, zakon , al to so Laaaaibach!" in nezainteresirano poslusali naprej. Ja kot, da to nevem, odpeketajoc do drugega, ki mi servira enak odgovor. Pa tudi med komadi :zzz: ravnodusnost. Po mojem smo vsi cakali, da bo cimprej konec, razen dveh, treh izjem verjetno ! No vreme je zdrzalo, tako da smo suhi prisli domov. Se vidimo spet drugo leto! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ JerryCBR

Hi!

Kako si pa mislil? Kdaj?

Načelno sem za

LP. Cvetoo

Grem eno soboto, ko bo vreme :notworthy: lahko že to soboto :? :hmm: grem pa čez avstrijo

@Peco: Gre se pa že ob 5 zjutraj, ne dopoldne O:-) pa nobenih avtocest

je pa 400 Km + v eno stran

Popravljeno . Popravil JerryCBR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Peco: Gre se pa že ob 5 zjutraj, ne dopoldne O:-) pa nobenih avtocest

je pa 400 Km + v eno stran

Ja maš okrog 900 km poj v enmu dnevu za prevozt. :hmm: :hmm: :hmm:

Kje je tu smusel - da nimaš niti časa za kavico, odmor na Stelviju z žemlo, kislim zeljem in klobaso......

Ti bl predlagam da nardiš turo za konc tedna in prespiš v bližnjem Livignu, ki je brezcarinska cona in boš zlo poceni skos prišel.

Zakaj: Imel boš čas za kavico, malco....., peljal se boš po lepši strani Stelvia, čas boš imal za razgledovanje......

Samo moj predlog, k mi smo šli že 2-krat tko, da smo v Livignu spal. :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skupina, v kateri sem tudi sam, štarta v sredo ob 14h iz Voklega (pumpa na AC). Gremo preko Avstrije, Švice in Italije. Predviden prihod nazaj v nedeljo. :yea2: Upam, da bo zdržalo vreme, da ne bomo primorani kaj odpovedat.

Če je kdo zainteresiran, se z lahkoto pridruži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja maš okrog 900 km poj v enmu dnevu za prevozt. :hmm: :hmm: :hmm:

Kje je tu smusel - da nimaš niti časa za kavico, odmor na Stelviju z žemlo, kislim zeljem in klobaso......

Zakaj: Imel boš čas za kavico, malco....., peljal se boš po lepši strani Stelvia, čas boš imal za razgledovanje......

To je test vzdržlivosti .) tut za kavico in razgled bo čas, zato se pa gre tako zgodaj

Pa tut za klobaso se najde čas :OK: ;)

Sam da bi blo vreme :hmm:

P.S. Se še kdo prijav v ekipo :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!