Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

@cvetoo: za soboto mi pa čimprej sporoč,če greš ,da se pol zmenmo .)

vabljeni tud ostali :)

Ti kr jest povem, da vrjetn nau šu k mamo u planu jt na Stelvio u soboto. :OK: :OK:

Sam tko, da nauš čakou.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem mu že PM poslal. Ampak sem nekaj začaral tako, da sem 1. PM dobil jaz. Sam svojega :wacko: . Najbrž sem kliknil PM na svojem postu. :D

Skratka se vidimo. Koliko nas je že, koliko nas je lahko?

Z moje strani:jaz in Sandi. Se pa še eden zanima.

LP. Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sedaj nas je 5 (JerryCBR, ti, Sandi, jaz in moj fotr) in mislm da je to že kr max k bomo mogl kr visok povprečje držat če bomo hotl ke in nazaj pridt. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sedaj nas je 5 (JerryCBR, ti, Sandi, jaz in moj fotr) in mislm da je to že kr max k bomo mogl kr visok povprečje držat če bomo hotl ke in nazaj pridt. :D :D

Po gumo grem tut zdej, pa če se gre kdo kam vozit naj pa pokliče :OK: :notworthy:

Stelvio pade sam da bo vreme :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fantje...jst pa Killroy greva dons na morje na Santorini O:-)

Tko da zejle en tedn ne bom smetil po forumu :rolleyes:

Če kdo hoče kartico, naj mi do 14h pošlje naslov na PM :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša včerajšna fura - Dolomiti :OK: :OK: :OK:

Stelvio :OK: :OK: :OK:

Komentar vrjetno ni potreben :notworthy:

post-12-1088324595.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OLa!

SUPER. B) Se je 1005 km nabralo. Del je bilo neponovljivih.

Hvala Ladu za odlično vodstvo :yea2:

LP. Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da je bilo pol Slovenije v Dolomitih. Tud jest sem se predvčerajšnjim predčasno vrnil iz Dolomitov. Prevozili smo italijansko stran, kjer sem v dobrem dnevu skuru že rahlo zvožene gume. Na Švicarski meji me je zavrnu in sem urno odbrzel proti domu. Tako, da bo Švica še mal počakala. So pa Dolomiti res ena najlepših tur, kar sem jih kdajkoli prevozil, z bilokaterim prevoznim sredstvom. :notworthy: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša včerajšna fura - Dolomiti :OK: :OK: :OK:

Stelvio :OK: :OK: :OK:

Komentar vrjetno ni potreben :notworthy:

uff tele ovinke grem pa enkrat pogledat :OK: lahko še kšno fotko,pa opis poti-1000km v enem dnevu tud ni kar tko :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Pravkar sem se vrnil iz Biker festa,ki je potekal v Sutriu.

Bilo je noro!!! Po moje že št. vstopnice,ki sem jo imel pove koliko motorjev je bilo- št. vstopnice 10015 :kva2:

Bilo je kar nekaj lepih predelanih motorjev,pivo je teklo v potokih :D , show na poligonu je bil zanimiv, Miss wet t-shirt je bla ful dobra :wub: .

Slovencev je bilo pa zelo malo :( ,poleg mene in mojega frenda (virago1100) so popoldne prišli delat družbo še trije Raubritterji iz Besnice,pa štiri KP tablice sem vidu,dve LJ,ena GO, in pozno popoldne še dva KR,to pa je vse od Slovencev.

Blo je tud nekaj štantov s kramo :)

Dogajalo se je pa na smučišču Monte Zoncolan,1200 m visoko :wacko: .

Nazaj grede sva šla pa čez ene rovte :blink: in dva prelaza,pol pa prideva na odsek ceste,kjer ceste v bistvu ni blo,ker jo je neurje čist odnesel,tko da sem skoraj peš moral zraven motorja it po tistem šodru,kjer bi še batzajla imel težave,kva šele jaz in moja Honda :wacko:

Na koncu se je nabralo okrog 400km,kar ni tolk maloglede na to čez kakšne rovte smo se vozil :)

Sej vem vsi bi radi še slike videl,sam jest nimam digitalca,tko,da jest nisem nič slikal je pa moj frend posnel in poslikal dpgajanje,tko ,da upam,da mi bo priskrbel nekaj slik :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tko da sem skoraj peš moral zraven motorja it po tistem šodru,kjer bi še batzajla imel težave...

a dej dej dej,po zadnji bi šel čez! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potlej ste se dobro mel :OK: , jest pa doma motorje poslušam :wacko:

Pride kdo jutri dopoldne na Bled na eno kavico, nimam do 13 nč za počet :doze:

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je fantje - koko kej za u sredo? :hmm: :hmm: :hmm:

A se gre na 3M al u Kranj.

To sredo bom pa mogoče šel, pa še slike prštimej - Stelvio :OK: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se zmenmo ob 19.00 pred Manhatnom v KR .) ( v centru Kr,za Globusom-za tiste,ki ne veste .) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi predlagou da se prej zmenmo (vsaj ob 18) pa gremo u Lj. pogledat pa poj nazaj grede u Mnhetna. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!