Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

@ Peco

Ola! :D

Smo te malo pogrešali. Sploh jaz, ker sem moral dekleta po Italiji tolažiti po krajih kjer si hodil.

Izbirčen pa ravno nisi?

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo te malo pogrešali. Sploh jaz, ker sem moral dekleta po Italiji tolažiti po krajih kjer si hodil.

Izbirčen pa ravno nisi?

A mi lahko prosm kej več v zvezi s tem razložiš. :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mogoče kdo od tistih,ki ne boste šli v Ankaran :D šel v Planico na zbor pogledat?

Popoldne enkrat od 16.00 naprej :naughty:

Sam prespal pa ne bom tam,ker bom ob ene 20.00 šel nazaj domov in potem na Kranjsko noč :kva2: :D :D :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mogoče kdo od tistih,ki ne boste šli v Ankaran :D šel v Planico na zbor pogledat?

Popoldne enkrat od 16.00 naprej :naughty:

Sam prespal pa ne bom tam,ker bom ob ene 20.00 šel nazaj domov in potem na Kranjsko noč :kva2: :D :D :wacko:

Pomoje bo zame bol realna ta varijanta, ker sem totalno brez keša :cry:.

Ej cagiva kdaj pa je finale odbojke v soboto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej cagiva kdaj pa je finale odbojke v soboto?

To pa res ne bi vedel :?

Sej dons sem mal gledal odbojko,sam sem se naveličal :P ker so bli sami tipi :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo kdo pršu v kranj?jst grem dons samo mal pogledat ker je jutr še šiht,v petek pa finale :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Peco

:D :D

Prilagam fotko. Kako sem se trudil in jo tolažil :P

No, govorila ni prav dosti, pa tudi malo lesena je bila :naughty:

No, malo heca mora biti.

post-12-1091128653.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvetoo, tale slikica bi bila prav posrečena za avatar ali pa vsaj za "osebno fotografijo" v profilu :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom šel dons mal v Planico pogledat,če sploh bo kej gor,ker sem včeraj z enim govoril in je rekel,da je pršu tja in sploh nobenga ni blo,sam en Union-ov jurček je tam stal :hmm:

No ja če kdo pride gor se vidmo,sam jest bom do ene 20.00 gor pol grem pa v Kranj ga žurat :yea2: -zdej sem nehal delat in se zame začnejo ta prave počitnice :D :D :D

LP cagiva

P.S no da še tle vprašam :) A gre mogoče kdo drug teden v Pulo na Biker days?

Sam jest nameravam že v petek popoldne it na pot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola!

@ Cagiva

Sem malo gledal, če te/vas vidim kje v Kranju na Festu, pa nič :? Pa kje ste zadnje čase?

No glede Pule pa ..., saj veš, ne? LIFE IS TO SHORT TO SPEND IT IN CROATIA! .)

Pa LP Cvetoo.

@ JerryCBR

Mi je prav zoprno klicat, ampak sem pa zelo firbčen?

@ Vsi

Boste v sredo kaj na 3M?

Se vidimo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,spet se mal javlam-lih tok,da oznanm,da me zej do nedele ne bo na forum,ker bom sledeči teden preživel v osami nekje v gorah,kjer bom iskal svoj notranji jaz ....al neki tazga-ne piše točn u brošuri... :D .)

Mejte se!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mi smo pa preživel en noro dobr, vroč....... konec tedna v Ankaranu (motozbor Red eye), :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Še fotka (night riders): :OK: :OK: :OK: :OK: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

post-12-1091389285.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je blo fajn u ankaranu na zboru. :yea2: :yea2: sam vroče je pa blo! pa une mušice zjutri :lol:

Pa tud nazaj grede na ridah ni blo švoh, ane pečo :D :D (zapeč filmčke skp s slikami da nouš pozabu B) ) Pa na plaži u san simonu tud ni blo slabo :D B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Metalbike - Dobiš ti filmčke in slike. :OK: :OK: :OK:

Pa ride res niso ble švoh. :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no morm še jst dodat svoj mnene an...zbor je bil qll čeprov se sobote zvečer ne spomnm lih nevem kwa...ane pečo :devil: :beer2:

....za ride bom pa mogu očitno se mal pocakat, še najmanj nasledno sezono...da pade kej močnejšga...

Daelima se itq ne sprav čez 130, pa še za to more bit kr fejst z brega pa sklonen bit :kva2: ...sam že to je častitljiva hitrost za 125 4-taktarja... :) B) -pa tko naložen k sm biu jst tut ne morš nevem kwa hitr jt...če lahko pr temu mopedu govorimo o "hitr"

@pečo:ne pozab šeenga izvoda slik pa filmčkov za naja z gebretm :OK:, pa uno slikco prlimej k sm jst komadno natovorjen :yea2:

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sam ste pa taprav, najšvohnejš motorček ma pa najbolj naložen je :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šele zdaj sem videl kaki fris ima češo na slikci, ko si čelado gor daje :lol:

Gorenci a bi ga mi tud kej šli pred parlament mal razgrajat, magari koj motozbor tam organiziramo :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@cagiva: raj sm biu tko naložen kukr pa da bi gebreta tovoru zadi...je vseen mn kilaže B) ...sj rugzak sm poj na trebuh prepakirou da sm laži sedu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorenci a bi ga mi tud kej šli pred parlament mal razgrajat, magari koj motozbor tam organiziramo :yea2:

jest sm za

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!