Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

@Gebre: Z nami bi šu pa bi biu tut ti mogoče česa deležen :hmm: :hmm:

Bi šu, bi šu, sam kaj k sem brez $$$. Včeraj je prišla štipendija, danes, ko bom plačal račun-a :rolleyes: za mobitel pa mal vrnu folku nazaj, bo pa račun s5 prazen :wacko: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi šu, bi šu, sam kaj k sem brez $$$.

Ej Gebre sej sm tud jst zej tolk brez dnarja d kovance skp zbiram d mam za kkšn litr benza :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Situacija sux big time <_<

A se za vikend kam gre? Na listku, ki mi ga je Cagiva dal sta napovedana dva zbora:

1. MK Moliboga - Ljutomer

2. MK Škorpijon - Cerklje ob Krki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Situacija sux big time <_<

A se za vikend kam gre? Na listku, ki mi ga je Cagiva dal sta napovedana dva zbora:

1. MK Moliboga - Ljutomer

2. MK Škorpijon - Cerklje ob Krki

Škorpijoni s edobr slišjo, sam finance so pa u pizdi. Mogoče, mogoče :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...biu učer u Louisu...sm kupu regenkombinezon za 20€ :) ...srečou cvetoo-ta, sva rekla ene par besed, pa mal mi je pomagou (-hvala B) ).

Na kšn zbor bi mrbit še šu, sam zej morm še tistih 50k zbrat za fotra da sm poj rešen :kva2:

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mogoče kdo šel za vikend na morje :naughty:

Da se spi dol in gre malo naokoli :naughty: :D

Je pa tud varijanta,da bi se šlo na motozbor,čeprav me bolj vleče na morje :wub: :)

Aja pa še to,končno sem nabavil kombinezon :kva2: enodelen Vanucci,mislim,da sem kar dober kupil,no ja boste sami presodil .)

Se vidmo dons na 3M,če kdo pride

LP cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak sem vam fovs :angry: see triiii teeedneee :cry: .. nc ni lepo bit polomlen..pazite se :D :lol1: nee a res anee :D

cagiva ..gres dons na 3M .. bat'k tud ? :D

..

aja..cagiva..zdej bos res lep :naughty: .. :wub: .. :OK: .. :lol1:

Popravljeno . Popravil Miller
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mogoče kdo šel za vikend na morje :naughty:

Da se spi dol in gre malo naokoli :naughty: :D

Js grem, u soboto štart ob 14h30 z NG. Grem pa preko Rid na druge ride (Gerovo) mimo Grobnika u Poreč. Če te zanima kar...u nedeljo pozno popoldne pa pridem domou, preko slovenske obale :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hvala za ponudbo,sam zdej se neki menim s frendi,da bi šel v Premanturo,mogoče že v petek :)

Če boš pa v Poreču se pa mogoče zapelem do poreča

Gorenjci kje ste pa dons bli,da nobenga ni bilo na 3M? peco? metalbike? incubation? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej ni panike. Sm sam povedu kam grem .) družba bi bla dobrodošla, sicer pa če greš že u petek sm ti mal nevoščljiv :P js u soboto do 14h še delam :wacko: če boš pa kej okul poreča lofidru pa pokliči gremo kej spit pa kej polizat :naughty: GSM je u profilu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorenjci kje ste pa dons bli,da nobenga ni bilo na 3M? peco? metalbike? incubation?

Sej midva z Metalbike-om sva bla sam bl pozn... jst recimo sm pršu ob 21.30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej midva z Metalbike-om sva bla sam bl pozn... jst recimo sm pršu ob 21.30

Aja jest sem pa do 20.30 bil tam pol sem pa šel,ker sem bil sam in nobenga znanega razen spidi-ja ni blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn vreme ni kej :angry: :angry: :angry:

A se bo jutri kdo kej vozil?

Jest sem mislil it mal do Postojne na kakšno kavico, pol pa še na ride mal posedet :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I'm in! ampak bi šu po kšnih rovtah,lahko tud furo čez vršič in pol do idrije pa naprej do rid :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn vreme ni kej :angry: :angry: :angry:

A se bo jutri kdo kej vozil?

Jest sem mislil it mal do Postojne na kakšno kavico, pol pa še na ride mal posedet :naughty: :D

Jest bi tut šu, če bi se to šlo dopoldne, ker moram bit ob 2 h doma, ker greva pol z boljšo 1/2 v Italijo se mal pelat O:-) :notworthy: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč pametnega,zato se mormo pa dobit pa kšno rečt :D mi se bomo mogoč naselil pred mercator,pol pa v kran al pa rondo na deci deci in to je to

ker večeri doma so čisti dolgcajt :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kam bi se slo

A gre jutri popoldne kdo kam :unsure:

Jaz zjutraj ne morem nikamor, ker delam do enih,pol ob ene dveh se bom pa verjetno kam zapelov :D

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pičim zutrej v celovc,pol pa odvisno kdaj pridem nazaj,mogoč bo še cajt km skočit.vi kr napište kam,pa bom kuj prečekiral k pridm domov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!