Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

No, no nekej pa je interesa za furo. :OK: :OK:

Samo definitivno ne na Vršič k nimamo vsi endurotou oz. krosou. :BUA: :BUA:

@Cagiva: Koko pa to da si prenašou GS-a poleg sebe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo srečal Batzajlo, čez 15 sek. Cagivo + neki GS

hehe,a vidš kva to KTM dela :yea2:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe,a vidš kva to KTM dela :yea2:

:D

Ne, ne sej med vama je bla velika razlika - samo z Fazer-jam jo hitr prevozš. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ti nč ne veš-midva s cagivo sva obadva šopala k nora,zato se je teb pri tvojih 90km/h tko hitro zdelo,ampak jst sm bil vseen v taki prednosti pred cbr-o :rolleyes:

:lol1:

in my dream

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe,a vidš kva to KTM dela :yea2:

:D

:notworthy: :notworthy: :notworthy: honda skrij se, prihajajo jodlarji :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: :notworthy: :notworthy: honda skrij se, prihajajo jodlarji :lol1:

NOT - Japan power :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej že razmišljam,da jo bom prodal,ker ne gre dost proti KTM-u :cry: joke! :D

z batzajlo sva se glih vračala iz Lesc,ko sem srečal frenda na GS-u ,ki se je prov počas peljal skoz Podnart,pol smo se pa v Podbrezjah ustavil in je šel batzajla naprej proti domu,midva sva šla pa še na eno furo do prelaza Črnivec .)

zato ta časovna razlika 15 sek :P

no fantje a bomo kej slik videl iz Izole?,a res ni imel noben digitalca s seboj :D

gotov ste kakšen striptiz poslikal :naughty:

Po moje,če bi imel jest digitalca bi vas že zasul s slikami iz Grobnika :yea2: :OK:

Za to (letošnjo) zadnjo skupno furo se pa zna kar dost folka nabrat,bon jaz mal obvestil tud ne-motosvetovce :)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no fantje a bomo kej slik videl iz Izole?,a res ni imel noben digitalca s seboj :D

gotov ste kakšen striptiz poslikal :naughty:

Striptiza si (po pripovedovanju) ne želiš videt :wacko: , sem jest na srečo že veliko pred striptizom dol padu tako, da mi je bilo prihranjeno.

Aja pa peco "mojih" fotk ne limat na forum, OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa peco "mojih" fotk ne limat na forum, OK.

:lol1: kakšno pa lahko no...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ne bo slik - ne Gebretovih pa ne od striptiza ker so oboje bolj za v črno kroniko. :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Cvetoo: A ti si kr za direktno akcijo direkt na pomolu. .)

Kaj pa kej boljša polovica prav na to? - ta pru me prosš da ti kšno zdrakslam al pa sprintam, zej me pa že za številke od mesnatih sprašuješ. :hmm: :nono: :nono:

ps: Na žalost nimam cifre. ;) ;) ;) .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo 2 slikce morte pa useen vidt.

prva :P :wub: :naughty:

nice! :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to (letošnjo) zadnjo skupno furo se pa zna kar dost folka nabrat,bon jaz mal obvestil tud ne-motosvetovce :)

lp cagiva

ej ej ej....kaksno zadnjo furoo pa too ??? mene pa nc prasal / povedal...sej res da se nimam motorja..sam upam da bo v petek :unsure: .. :wacko: .. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ej ej....kaksno zadnjo furoo pa too ??? mene pa nc prasal / povedal...sej res da se nimam motorja..sam upam da bo v petek :unsure: .. :wacko: .. :cry:

kdo ti vse to rihta, d je tko hitro poštimano? Pa je dosti šlo u maloro al je hujš za videt kukr je u resnici?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ej ej....kaksno zadnjo furoo pa too ??? mene pa nc prasal / povedal...sej res da se nimam motorja..sam upam da bo v petek :unsure: .. :wacko: .. :cry:

Sej ne zadnjo furo, ampak spet eno tako skupno po dolgem času, da se malo jebače skozi Kranj naredimo :grim .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se malo jebače skozi Kranj naredimo :grim .) .

eni to redno prakticiramo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<_< poooozerjiii... jest to rajs ksne lepe ovinke lovim proti bohinju al pa portorozu cez ride pa to..ne pa tamle pozirat... :unsure:

rihta pa panigaz..res zadovoljen.. se tistole feltno zamenjajo k so pokale ..pol pa gaasaaa :D

se kaj zmenimo lahko ja...sj cagiva, batzajla se poznamo pa se zmenimo pa to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...tukej pa ni uredii :unsure: ..ja sj vem..mal prepozn

am sam ze tolk casa nism na motorju sedu da bo kr mal cudn zdej spet..ampak sej bo.. se bi pa kjer kol pelu...sam da se bi mal pelu :( ..kmal :huh:

Popravljeno . Popravil Miller
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<_< poooozerjiii... jest to rajs ksne lepe ovinke lovim proti bohinju al pa portorozu cez ride pa to..ne pa tamle pozirat... :unsure:

tole si bom pa zapomnu .) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!