Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

ja sm vidu kšno CBR si mel prej :) tiste so mele futelj proti tej moji :D sej me niti ne moti tolko med samo vožnjo k se itak prekladam levo desno pa kolena raztegujem do asvalta (fizioterapija) O:-) Sam če si kje u gužvi pole pomisliš malo na tazadnjo :wacko: ah bo že :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Miller: pa ja ne razmišljaš o prodaji tvoje mašine :? Vsaj tolk še počak,da mi jo daš za probat :P :D :D

A ste videl kakšen fajn vreme bo ta teden :angry: :angry: :angry:

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cagiva ..batzajla.. se kam na ksno furico zle zvecer leti..na drinko ..lj ob ljubljanci lepo ..kavica..mmm :D :P

ja ja ..nc skrbet..bos mel se sanso..sem pa resno gledu Z 1000 pa mi je koomad vsec se Akrapota bi pol gor nalimal :) na vsaki strani enega seveda :D ...bi kr zamenjal k tale 10ka je prevec poskocna zame :) ..bi pa Z 1000 al pa vsaj Z 750 nekje mogu za pelat dobit <_< anybody :unsure:

Popravljeno . Popravil Miller
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam je izginu poletje? :( :unsure: :rolleyes: :cry:

Men furo zadn kolo odnaša k pa domu pridem me pa zebe. :wacko: :wacko:

Hočm poletje. :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vreme je pa res fajn te dni :angry: ....hvala bogu da se zaenkrat vsaj gor drži da grem js loh s prdo u šolo... B)

Latest news: Zeus had a near death experience :ph34r: (again <_< ) . Na poti na bled mi je pri 80 km/h nenadoma sunkovito in kar zlepa do konca spustila prednja guma (hvala bogu sem bil že ven iz ovinka)....vintalou sm po celi cesti in hvala bogu da noben ni pršu nasprot ker bi biu palačinka....potem sem se lepo počasi (po penzionersko ampak z 200 pulza .) ) odpeljal na bencinsko postajo in lepo fletno napumpal svojo gumo :) . Nekak je biu angel varuh nad mano in samo njemu se loh zahvalm da sm še živ oz. da nism na kliničnmu (:notworthy: O:-) ), ker bi se lahko zlo fejst sesu pa še motor bi biu loh čist sesut.

Zeus ma vas rad :yea2: O:-)

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poletja ni več, odšel je drugam, odšel je daleč stran... :lol1: :(

kr smej se ..k bo pa cel tedn dez bos pa jokal ja k bos lahko samo pred motor tv postavu gor vsedu pa gledu GP :lol1: ..sj vem..zalostno drugac ja :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zeus@ ..huh..vse dobro pol ..OK

...jaz pa pred vcerajsnim letim v Porec pa na Koprski obvoznici pogledam na tank-torbo na mobitel..gor pogledam pa je blo treba iz 180 na ene 80 zbremzat ...motor sel ze pocez pa hitr tisto lukno med avtomobili zacel lovit pa prisezem da sem bil tolk bliz avta da odbijaca nisem vec videl k je bla guma al strehca od motorja tko blizu :wacko: sm mu tud 200 utripa :cry:

Popravljeno . Popravil Miller
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Miller: Shit like this happens....tokrat sva oba imela kar veliko sreče...naslednjič mogoče ne bo tako, ko se bo kdo znašel v takšni ali drugačni kočljivi situaciji.

Drive safely everyone! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Zeus: Kaj se je to prouzaprou dogajal. Kr na enkrat guma spustile, ti nazaj napumpou zej je pa use OK a kaj? :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti je kar tako spustila je guma 100% u kurcu, ali pa vsaj ventilček. Jest bi 2X premislu, če bi se šu pelat :ph34r: .

Peco zadnč na tistmu tekmovanju...je bla ena šošolka tud doli, gasilke :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..bi pa Z 1000 al pa vsaj Z 750 nekje mogu za pelat dobit <_< anybody :unsure:

Jest lahko enga vprašam k ima Z750 ,če bi ti ga dal za probat,sam sej sam veš kako se počutiš kot lastnik motorja in da ga posodiš nekomu,sploh če je motor nov .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest lahko enga vprašam k ima Z750 ,če bi ti ga dal za probat,sam sej sam veš kako se počutiš kot lastnik motorja in da ga posodiš nekomu,sploh če je motor nov .)

ja vem ja ko je to..jest prej spodnje gate posodm kot pa celado :D ..sej jest pa mojo 10ko za tacas pa je ?? ce hoce... mam izkusnje z konji :kva2: a loots of it :kva2: :D

Popravljeno . Popravil Miller
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@peco: guma je bla pomoje premau napumpana in vs ta prtisk na gumo jo je mensezdi najprj en cajta počas spušou...ta spušane učitno exponentno naraša...se prav bl k je gma prazna, hitrej bo do nule spustila...js sm jo napumpou na 2 bara, sm se šu za eno uro pelat, pršu nazaj na bled in pogledu...je blo 1,9 bara, kr je normalno če mene prašaš....zaenkrat je vse ql, sam zdj bom bl redno pumpou spredno gumo ki očitno hitrej zgubi elastičnost zraka k je notr kukr pa tazadna (ka pa če bi jih kr s plinm nafilou :P ). Če bojo pa še problemi jo grem pa sam zamenat, sam js nism odkril da bi ke kej spušal. Bom pa vrjetn dons zjutrej useen šu najprej na pumpo prevert.

P.S: GUTEN MORGEN leute....eni smo zgodni .)

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Zeus: Tale tvoja logika razlaganja problemou pa ni glih ta prava za moje pojme. Al pa ni blo tko k si reku - da je kr na enkrat spustila. Če si se pa pelou z na po prazno pa nč pogruntov - :? :? :? :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

ps: Ne šparat tistih par jurjou da gumo porihtaš - če boš fuknu bo vse velik draži pa še kej se ti uhka nardi. .) .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi na tvojmu mestu menov zracnco men je enkrat sponr odtrgu zracno se vedu nism zakaj sem na tleh tolk hitr je blo in na zalost na ovinku pa je bla tud sreca da ni blo avtov nasprot... k sm zamenov zracnco se grem pelat in s5 tokrat su naravnost skozi ovink in se ustavil v travi vzrok odtrgan ventilcek je zajeban ce mas take vulkanizerje naukol da ne znajo zrihtat gume ce si zravn pa gledas jih pa tud mot. Treba use duma se enkrat dobr prevert. Zracnco pa obvezno menat(ce jo mas) ce nimas se difektne gume zej k si po prazni vozu...bos vidu ce ti bo kej vibrirala spredna guma (belanca)

Popravljeno . Popravil Maverick
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Maverick

Potem se bo pa spet Noise Data jezil nad obvezno uporabo SKJ. Fantje, vaše pisanje in jezik sta obupna :SS

Saj menda ne mislite, da ima zaradi uporabe take spakedravščine prispevek večjo težo :?

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko ravno od gum debatiramo..morm mojo zadnjo zamenjat..pa mislm da ma 3000km ..nekje tam okoli.. :unsure: ...zle pa v leedr oblekco skocm .) pa na lubico pa gasa do bohinja :D

Popravljeno . Popravil Miller
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole je...na srečo od pustim motor (ko grem v šolo) pr fotru od sošolca, k dela na AMDju in sm ga prosu če mi gumo pogleda...gumo je pogledou, in ni nič narobe, balance mi pri vožnji domov tut ni nič treslo, tko da bo vrjetnost k jo je napisou pečo kr zlo držala...pč nism koj pogruntou...res je šu mau čudn skoz ovinke, sam sm mislu da je to kj drugga...no uglavnem z gumo ni nič narobe :) -je bil pač eden tistih dni ko ti gre vse narobe...že tko mi je šlo :rolleyes:

@gebre: maš prov...mam tubeless gume in tut metzelerka nebi smela pomoje kr tko spustit....human error I guess

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Zeus: A je letos kej manj motoristov na Iskri k nas ni več? :D

Se mi zdi,da je iz leta v leto bilo pred šolo manj motorjev parkiranih :hmm:

A zdej ko pa ni več salona od Panadrie v Kranj, imaš pa kar zunej razstavljenega Zeus :lol1: :lol1: :lol1: joke!

@cvetoo:sobota se bliža :kva2: :kva2:

@Miller: dej zvečer kej poklič gremo kej spit :P

P.S : zdej bo pa cvetoo spet reku,da sam po lokalih letamo in pijemo :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@cagiva...maš prov...včerej je biu celo en skuter parkiran pred iskro....drugače se pa zlo mau folka zjutrej voz pri 6stopinjah v šolo ker jih kao ful zzebe pa majo mnogi velik bliži k jst....drgač bo pa itak sarah dobila ktma ane :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!