Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Tkole je...na srečo od pustim motor (ko grem v šolo) pr fotru od sošolca, k dela na AMDju in sm ga prosu če mi gumo pogleda...gumo je pogledou, in ni nič narobe, balance mi pri vožnji domov tut ni nič treslo, tko da bo vrjetnost k jo je napisou pečo kr zlo držala...pč nism koj pogruntou...res je šu mau čudn skoz ovinke, sam sm mislu da je to kj drugga...no uglavnem z gumo ni nič narobe :) -je bil pač eden tistih dni ko ti gre vse narobe...že tko mi je šlo :rolleyes:

@gebre: maš prov...mam tubeless gume in tut metzelerka nebi smela pomoje kr tko spustit....human error I guess

m jest teb dau amd :angry: , ac konim je :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač bo pa itak sarah dobila ktma ane :OK:

a ji bojo koleščka montiral da se bo lahko pelala? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo kšne plane za v soboto :hmm: kakšno daljšo furo, zgleda da vreme bo :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap,če je bil pred CCjam nimaš kej sprašvat-zihr je bil on :D

:D ...no, no.. CC- bo ime lokalu, ja... :) . Sem že hotla it tja, pa se kr gor vsest.. na Ninjo .) Porkodijo je lepa, črnuhinja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...drgač bo pa itak sarah dobila ktma ane :OK:

tam nekje do mature ga bo pa mogoče že imela :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uufff...dons se potepal po Bohinju..mmm blo fletno ... :rolleyes:

@cagiva ..k sem mislu za Z 1000 tamenjat...oh...le kaj sem mislu...dons jo spucu bejbiko...kolk je dobra :wub: ciiist zaljubu spet B)

p.s.: pa nove cevelcke ma gor :) ... z unim blo 3600km narejenih

@Kr1na...bla pes al z motorjam ? kerga pa mas ?

post-12-1095202771.jpg

Popravljeno . Popravil Miller
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@cagiva....ja do mature....to je lahko tut letos glede na to da namerava 125....saj tko je meni rekla....sj ni treba lih 640ke kupt takoj :P

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@cagiva....ja do mature....to je lahko tut letos glede na to da namerava 125....saj tko je meni rekla....sj ni treba lih 640ke kupt takoj :P

se enkrat vprasam-kdo bo pa v kriziscu dal noge na tla :rolleyes: sicr ma pa pr men ves suport za ktma :yea2:

pa ne smemo prevec opravljat,ker na cajte pride motosvet brat :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne smemo prevec opravljat,ker na cajte pride motosvet brat :ph34r:

no to sem že jaz hotel napisat :ph34r:

če bo tole temo brala bova tepena batzajla :cry: :D :D

Aja glede nog in križišč,sej bo EXE-ja al pa LC2 kupila.tam pa po moje ne bi smel bit večjih težav .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to sem že jaz hotel napisat :ph34r:

če bo tole temo brala bova tepena batzajla :cry: :D :D

Aja glede nog in križišč,sej bo EXE-ja al pa LC2 kupila.tam pa po moje ne bi smel bit večjih težav .)

I wanna get spanked :rolleyes: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst grem v petk ponoč na morje in me tedn dni ne bo.ja vem,pogrešal me boste-ne jokat :D

mam pa do takrat gumo za zamenjat ker grem pol direkt na dirko in ker je ta že zelo slaba,se bo dons ali jutri zvečer nekje v kranju oz okolici kadilo :devil: sam tolk,da naute gasilcov klical .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst grem v petk ponoč na morje in me tedn dni ne bo.ja vem,pogrešal me boste-ne jokat :D

mam pa do takrat gumo za zamenjat ker grem pol direkt na dirko in ker je ta že zelo slaba,se bo dons ali jutri zvečer nekje v kranju oz okolici kadilo :devil: sam tolk,da naute gasilcov klical .)

:D :D :D :D :D

...jokal pa bomo ja :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam pa do takrat gumo za zamenjat ker grem pol direkt na dirko in ker je ta že zelo slaba,se bo dons ali jutri zvečer nekje v kranju oz okolici kadilo :devil: sam tolk,da naute gasilcov klical .)

Ti sam poklič,ko se bo kadilo oz. kurilo :D :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem bla z motorjem.

@Kr1na ..aaaaa :) OK :P

....aaa....iz virov izvedu da si nasa... "ta'zelena" :D :yea2:

kako pa kej fura zgleda... route 96 pol ? al kva je ze ..ze kej bl odlocil

Popravljeno . Popravil Miller
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

staro ljubezen :)

Jožica? :P

P.s.: Miller tvoja 10ka mi krasi namizje, celo Bohinj lepše zgleda k je kawy tam parkiran :yea2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.s.: Miller tvoja 10ka mi krasi namizje, celo Bohinj lepše zgleda k je kawy tam parkiran :yea2: .

opala...vajenc postal :P

...ja sej mam se ene par fotk..sam so take cudne motne... bo treba se ksn izlet narest letos prov hitr ...na vrsic lahka skocu k bo sonce :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto in nedeljo bo povečini sončno. Burja na Primorskem bo v soboto ponehala. Jutra bodo še sveža in ponekod po nižinah tudi meglena, čez dan pa bo postopno topleje.

Vreme ta vikend bo...

Problem pa je nasleden:

Če sem prov prebral o mobikrogu, bo tale vikend dol ena velika fešta na dveh kolesih. Glede na to, da imam spredi in uzadi nove gume, bi jih bilo dobr mal po robovih pobrat, da ne bodo tisti šticli iz gume pri kraju preveč šminkersko zgledal. Dol bi šu v soboto zgodaj zjutraj.

Po drugi strani je pa to pomoje zadnji vikend z vremenom za route 69. Po njej bi se vozil v soboto.

:hmm: Ta dva termina sta pa dost nezdružljiva. Varianta je, da se gre po R69 dopoldne, potem pa popoldne samo amatersko dirko na mobikrog pogledat => nič dirkat :cry: .

Ste pa tud vabljeni, da kakšne slike in filme za zaključek sezone posnamemo, da se bomo čez zimo lažje slinili :devil: .

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!