Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

@Kalimero: Kaj pa se nam ti nč ne oglasiš? :hmm: :hmm:

oj peco kaj ni boljš da sem tiho in samo berem ,saj če pa kaj napišem pol se pa 14 dni kregate kle gor!!!!!! :lol:

drgač pa kolkr nam časa ostane ujamemo lepe trenutke in se vozimo,kaj pa ti se nič ne voziš vsaj videti te ni nič?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dons pol ne gremo v LJ ,ker sestanka ni,tko da najbolj,da gremo v Kranj nekam,al pa predlagajte kej drugega :)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he,bomo pa pr teb doma žur nardil...striptizete so rezervirane,alkoholne substance pridejo(upam,da bojo 4 cisterne dost),klobučka mamo,listki z imeni so pa še v fazi nastajanja... :P :yea2:

Drgač pa Vaši ekscelenci,cagiva in cvetoo :notworthy: ,še enkrat vse najtabulš!

:beer2: :grupni: :grupni: :kva2:

Lp

Popravljeno . Popravil Killroy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kalimero: Tvoje informacije glede moje vožnje so zgleda hudo napačne ker mam že krepko čez 15000 km letos. Sej me morš kdaj slišat k mem prirohnim. :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peco in metalbike...lepo d smo se spoznali :OK: drugič gremo na kšno kafe, d ne bo vse tko na hitro :grim Pole k ste vi šli, so ride terjale še eno žrtev...kawasaki ER5. MB registrska, zapelu u graben pod glevnim ovinkom :wacko: tip je reku, d je kao spregledal d gre prvi ovinkec u levo...zgeda d se je skoncentriru na desni-glani ovinek in tega je zaplužu proti ograjci... Na srečo njemu nč, ER5, pa total uničen sprednji del :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da nam pozabu:

cvetoo, cagiva: vse naj naj pa še veliko let in obenem tut kilometrov :yea2:

hvala! :OK:

Jaz sem pa včeraj mislil,da boš pršu z ostalimi v KR,sej sem napisal,da vas vabim na pijačo,res da nisem vsakega posebej vabil :doze:

no ja boš pa naslednjič nek dobil :D

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gizmOkak: Ja res bi šli lahko kdaj na kšno kavico de kšno bl konkretno rečemo k učerej se je men res mal mudil. Sporočte prej k boste kej v naših koncih pa se dobimo. :D :OK:

Ja Ride so ble pa poj kr krute učerej. No sej glavn de ni blo voznikoma nč. Kdaj pa se je zgodil to z ER-ko (kolk za tistmu k sva odšla). :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa se je zgodil to z ER-ko (kolk za tistmu k sva odšla). :hmm:

Ma nekej je v topicu Kačje ride II. Drgač pa je to blo kašnih 5-10 minut za tem k ste šli. Ma tip je zgledu mal tko pol :doze: nevem, mi ni deloval prijetno :hmm: Zapelju je u jarek namesto d bi zvozu tisti rahel ovink u levo pred glavnim. Zgledalo je kukr d ga je presenetu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gizmOkak: Samo to je pa čudn de je tko hit prpelou ker midva nisva srečala nobene ER-ke nasprot do Logatca (edin če je iz Rakeka al pa Kalc prpelou). :hmm: :hmm:

ps: Al pa sva bla midva tko hitra. :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res ne vem kaj je pocel..res se pelu cist desno k bi mogu bit ciiist pr crti da gres pol lepo v ovink.. kva se je res pol hotu unmu zadej umaknt pred ovinkom v jark zapelu pa ga notr potegnil :unsure:

aja pa vse naaaaj cagivaaaa ter cvetoo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja so ble ride pol res opasne tist dan :angry:,pa še jz sm se tko lepo tist dan vozu B)

Dej pečo, zapeč slike na en cd, pa bom u nedeljo če maš cajt do tebe prletu iskat, kul? Pa eno lohk tud gor ruknš no :rolleyes: :lol: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Metalbike: Eko tle maš eno za pokušino samo je slaba k sm mogu stisnt jo. Morš res pridt ta prave iskt, samo za jutr prej poklič de bom doma. .) .)

post-12-1096134227.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koko kej kaže z našo "zaključno" furo. :hmm: :hmm:

Je še kej interesa. :? :?

Še je interes :OK:

(samonevemčesebodalosplohzment)

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Interes je še,sam mislim,da je zdej ta vikend,ki pride zadnja priložnost,ker glede na zasnežene vrhove okoli kranja ne vem koliko časa bo še vreme naklonjeno .)

predlagam pa da se odpravimo v južne kraje kjer je malo topleje :xx: ,sam ne vem kolk je to pameten glede na pretekle dogodke na slo-hr meji :hmm:

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez mejo res vseen če ne greste (gremo?),ker sem zadnje dni slišal tolk štorij o zajebancijah na meji in našpičenosti hrvatov proti nam :ph34r: pizdarija!

sj mamo mi tud lepo primorsko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa pojdimo že vendar na to furo. Z vami grem kamorkoli, le na Hrvaško ne! No pa spet nisem nič novega povedal O:-)

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je hecno kaj. Marsikdaj me kdo ozmerja(šovinist, primitivc). A poglej si ga vraga. Duh našega pokojnega intelektualca MILČINSKEGA se spet vrača. :devil:

Torej: KDAJ, KAM

1. sobota KR - Šk. Loka- Cerkno- Idrija- Godovič- Črni vrh-Col-Ajdovščina-N.Gorica- Sežana-Kp-Črni kal-ride-Logatec in nato domov

2. Nadaljujte s predlogi, sicer ne bo nič!!!!!!!

Pa LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!