Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Dekleta, fantje.

Če pogledamo koliko se vas občasno oglasi v gorenjsko sekcijo me je kar malo sram, da se ne moremo zmeniti za eno *gasilsko* furico. (KR ena A, Kalimero, Vsi ostali neomenjeni)

Dajte no, eno soboto boste pa že preživeli ne?

Prosim še za nadomestne predloge

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem za :)

Tura je pa kar dobra taka,kot jo je cveto predlagal,mislim da ne bi nič pripomnil :OK:

Pa res bi bilo fajn,da se nas čimveč nabere,tko da gorenjci združimo se !! :lol1: :lol1: :lol1:

pa še ena stvar,jaz bi bil zelo vesel,da bi nekako še v zgodnjih popoldanskih urah,ko je še sonce na ridah ,prišli tja :rolleyes: (pa verjetno nisem edini :D ),ker pol ko je mrzel asfalt se človek ne počuti več varno tam na ridah O:-)

A pol rečemo ob 10.00 pred Rondojam,pol pa še "polance" poberemo :P

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest najbrž ne bom šel,ker mam ene opravke v Idriji na omenjeno soboto-

z avtom,tko da se vm nebi mogel pridružiti...bom pa sporočil,če pride do spremembe.

Drgač je pa u petk in soboto baje zbor od MK Gorenc na Bledu,tko da bi se magari tm vidl,če že drugje ne.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost v soboto delam do 13-h,tako da tud jaz ne bom mogel z vami :(

Kaj pa kakšno nedeljo, ko nimamo nekateri službe,bi se nas po moje več zbralo :hmm:

Drugače pa na hrvaško raj ne hodite,da ne bodo s kakšnimi havbicami za vami strelal :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač je pa u petk in soboto baje zbor od MK Gorenc na Bledu,tko da bi se magari tm vidl,če že drugje ne.

Lp

kje si pa to zvedel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obeti

V noči na četrtek bo ponekod v vzhodni Sloveniji občasno rahlo deževalo. V četrtek se bo delno zjasnilo. V petek bo pretežno oblačno in popoldne bo postopno začelo deževati.

Tole pa ni prov dobr :unsure: ... zdej pa vsi 3x na dan do sobote plešte anti-rain-dance :cry: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrjetn se u Rock-u na Bled take info. izvejo. :hmm: :hmm: :hmm:

Na tabli imajo napisano, da je zbor 3 in 4-ega oktobra. Killroy popravi, če sem se zmotil :unsure: . A bomo šli na zbor :rolleyes: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tabli imajo napisano, da je zbor 3 in 4-ega oktobra. Killroy popravi, če sem se zmotil :unsure: . A bomo šli na zbor :rolleyes: :lol1:

če bo vreme gremo siguren pogledat :yea2:

a gre dons kdo k Firestartersom?

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač je pa u petk in soboto baje zbor od MK Gorenc na Bledu,tko da bi se magari tm vidl,če že drugje ne.

Lp

od ket pa to ves da je zbor kle na bledu? a si mogoce ksn plakat vidu alpa kej...ker jest 1. slism :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je napisan na klubski oglasni deski-sam glede datuma nism sigurn.Bova šla z gebretom v izvidnico (na :beer1: ),pa bova poročala :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej,zbor JE in sicer v soboto in nedeljo.V soboto se začne ob 15:00,u nedeljo pa ob 11:00.Za oba dneva je organizirana panoramska vožnja.

Drgač je pa una zadeva v Idriji padla v vodo,tko da se bom u soboto lahko pridružil skupinski vožnji :yea2: B)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Killroy je navedel uri za panoramski vožnji, v soboto bo afterparty z "unimogsi" od 22h naprej. Kaj bomo pa vmes delal oz. kej bomo kaj delal pa ne vem. Bomo do konca tedna še šli v izvidnico :yea2: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obeti

V petek in soboto bo delno jasno, občasno pa tudi pretežno oblačno, vendar povečini suho vreme.

:OK:

naslednji teden pa moped odjavim ... :BUA: Asfalt je mrzel, zrak je mrzel, mene pa po vsaki vožnji boli glava od prepiha :( Ljubelj je pa ratal antarktika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej,zbor JE in sicer v soboto in nedeljo.V soboto se začne ob 15:00,u nedeljo pa ob 11:00.Za oba dneva je organizirana panoramska vožnja.

:grim :grim :grim , pridem... a vi2 sta drgac oba z gebretom iz bleda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!