Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

kr zanimiv ja.. ampak gume mij pa še mal ostal :D

Kva še čakaš, hiter na Bled zakurt :lol1:

Aja pa pol okol pol osmih so policaji pršli in so tam enmu težil :BUA:

Drugač je blo pa kar v redu, sigurno so zakuril več gum,kot pa na vseh letošnjih zborih skupej :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je use u redu s tem koko so kurl gume in počel razne druge stvari, samo so pa b***** da to počnejo z najlepšo 54-ko. Koko morjo. :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja peco bo treba pač novo upit :P . Včeraj sem še malo pogledal pa nisem najdu tistega aluminija, tako da je moglo tisto že prej počt :( .

Dones je pa bla fura, prideva midva s Killroyem pred rocka, nekej spijeva, pa sva šla samo nazaj domov, ker so bili tam stroji z 120KM+, pa nisva mela tam kaj počet :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gebre: Ja nouga kupt - sej ni fora u tem. Kera budala ma tok lep pa dobr motor de ga poj tm sf*** u nulo. Ne vem ket jm pamet, srce, dnar.... :angry: :angry: :angry: :angry:

Glede gunga scitnika - zgleda de je ze prej popokou od vibracij k so usi poceni deli ze usrani razn enga - gun k je ucer dol padu. :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gebre: Ja nouga kupt - sej ni fora u tem. Kera budala ma tok lep pa dobr motor de ga poj tm sf*** u nulo. Ne vem ket jm pamet, srce, dnar.... :angry: :angry: :angry: :angry:

To dela pa stric alko, jebat ga :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa zdi de so bli takrat se cist usi trezni samo mau cez les. :angry: :angry:

Sej nej pocnejo to z gunimi starimi gajbami, ne pa z novimi k jih bojo zej na zimo prodal in so šli na Bled na zadno furo. :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva pa je to narobe,če nekdo gumo kur z novim motorjem, men je pa to čist normalen, gume so se kurile in se še bodo :yea2: in to z novimi in starimi motorji .)

Sej tko če pogledaš kva pa se unič pr motorju,če z njim delaš burnout, mogoče se mal ketna in sklopka obrabljata, drugega pa nič, no ja razen gume :P

Ne vem no jaz sem popolnoma "za" kurjenje gum, pa če je s starmu al pa z novmu motorjam :OK:

Ej sej teli japonci so tolk trpežni,da mu lahko ne vem kva delaš pa bo še zmer delal :)

Aja tista CBR954RR rumene barve, brez ogledal in rahlo podrajsana bo spomlad naprodaj :D :D :D

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nej pocnejo to z gunimi starimi gajbami,....

Katere stare gajbe???? :angry: :angry: :angry: :P :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm velik ljubitelj motorjev. pa upam da bo za drugo sezono znesl :? :? :? :? uživejteše naprej pa še nekej ne pozabt cesta ni dirkališče paste nase lp mevži :wub: :wub: :010 :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Cagiva: No tist kr se je pa na Bledu dogajal je pa velik vec kot samo kurjenje gume - se že zastop če maš gumo prot konc de jo nek na asfaltu pustiš pa greš po novo, če pa kurš novo gumo, z njo narišeš ene 10 krogou pa še kej druhga pa to sigurn ni dobr za mašino pa kej druhga tut. :? :hmm: :hmm: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm velik ljubitelj motorjev. pa upam da bo za drugo sezono znesl  :?  :?  :?  :?    uživejteše naprej pa še nekej ne pozabt cesta ni dirkališče paste nase lp

hehe...cesta ni dirkalisce to je res..treba pazt... ampak sej tud po cesti letii :rolleyes: :D :010

@cagiva..pa mene kr neki casa ne bos vidu gume kurt., <_<

Popravljeno . Popravil Miller
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekak smo gorenjci bolj škrti, pa se rajši tista guma še dokonca zvozi :) .

@Mevži, welkom :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se sekirat, če eni modeli skurjo gume, pa še nove povrh. Majo že dost denarja. Važn da je fajn zgledal. Sicer sem bil samo v soboto na skupinski do Bohinja pa nazaj, ampak lahko potrdim, da je bil kurjenje gum :yea2: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo gre kej v Brda? :hmm: :hmm:

Jest mam namen jt ce bo lep vreme pa ce bo guma do takrat zdržala. O:-) O:-)

Popravljeno . Popravil peco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se morm z gospo "Gazdo" zmenit O:-) , potlej pa še s Killroyem. Upam, da bomo šli , ker sem ga lansko leto zamudil, letos ga pa nebi, travme pa to .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda se vam pridružim :doze:

morda zato,ker so pogoj: denar,guma,vreme,čas... :hmm:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se dons pelov mem ROK BARA ni nč ostal od asvalta ,a kej veš kaj so tezil policaji,vidu sem da so prišli bilo je enkp opitja dretjapa en revež je rinu za ušesa motor mem ROK bara . :lol1:

Fack you KAWASAKI is back.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda se vam pridružim :doze:

morda zato,ker so pogoj: denar,guma,vreme,čas... :hmm:

lp

teb je lahko, k pa kupiš dve Mitaski pa daš okol 20 jurjev zanje, eni mamo pa mal dražje gume :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk enih štal okol gum :grrr

prej sem se mal zajebal, citirat sem mislu to objavo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se dons pelov mem  ROK BARA ni nč ostal od asvalta  ,a kej veš kaj so tezil policaji,vidu sem da so prišli bilo je enkp opitja dretjapa en revež je rinu za ušesa motor mem ROK bara . :lol1:

Fack you KAWASAKI is back.

Policaj ga je povabil na pogovor na sopotnikov zic, tam mu je malo napridgal :grim potlej pa ga je (vsaj meni je tako znano) brez kazni spustil. Tisti, ki pa je motor odpeljal za Rock bar je bil pa šef Rocka.

Kako je potlej z Brdi :? .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bo tale topic čisto na dno aktivnih zlezel ...

... moped je odjavljen <_< , se vidimo spomladi .) .

Aja, če kdo ve (ali še bo zvedel) za kakšno letošnjo CBR1000RR :ph34r: , ki se prodaja, naj me prosim obvesti.

Veselo zimsko rajanje želim vsem,

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!