Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Killroy brez skrbi da nav nč crknlo sej si dobr moped kupu :D od dobrega človeka k je dobr skrbev zanga B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Killroy brez skrbi da nav nč crknlo sej si dobr moped kupu :D  od dobrega človeka k je dobr skrbev zanga B)

Ja ja,da ne bom kej napisov, kaj vse sm mogu že zamenat... ;) :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo Gorenjci,

kje na Bohinju se da parkirat brez možnosti da pride redar z listki in ga moraš nabunkat??? :ph34r:

Po možnosti kje ob jezeru ali kaki reki, da bi se človeh še ohladil v vodi in imel eno oko na motorju??

LP, El B. B)

med jezerom in sotesko je ob Savi veliko lepih kotičkov, pa še mau zasebnosti imaš, česar ob jezeru ni zarad obupne gužve letos, pa še noben te ne bo preganjal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mrbit.

Č nau treskal. :rolleyes:

nč nau treskou.. t rečm, ejga (upam.. :unsure: ) :rolleyes: ;)

Pr nas že-ornk madona :D :o :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jah, dons nas bo bl mal, če bomo gledal, po vremenu... Ker se kr prpravljajo nevihtice... oz. so ponekod že... :( :huh:

no, ja, sej četrtkov bo še velik... :rolleyes: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jah, dons nas bo bl mal, če bomo gledal, po vremenu... Ker se kr prpravljajo nevihtice... oz. so ponekod že... :( :huh:

no, ja, sej četrtkov bo še velik... :rolleyes: :)

Maš prov ;) dons vrjetn ne bo nč :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šminkerji - a brez motorjev pa vam ni do druženja  :P

.. Ne..nima smisla pol. :D :P .. Jest itak zmer sam z mopedom okol hodm :P :D :D Praši druge :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, ker sem morala požret besedo in mi ni bilo dano, da bi vas danes uzrle moje očeske. :( Upam pa, da uživate celo bolje, kot če bi jaz bila tam.

No, operacija je uspela in pacient je spet na vseh štirih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šminkerji - a brez motorjev pa vam ni do druženja  :P

.. Ne..nima smisla pol. :D :P .. Jest itak zmer sam z mopedom okol hodm :P :D :D Praši druge :P

:lol: :lol: :lol: :lol:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, ker sem morala požret besedo in mi ni bilo dano, da bi vas danes uzrle moje očeske.  :(  Upam pa, da uživate celo bolje, kot če bi jaz bila tam.

No, operacija je uspela in pacient je spet na vseh štirih!

Ni panike.. boš drugič za rundo dava :P :D ;)

No, lepo, da je operacija uspela, in da pacient okreva... Enga lupčka mu dej namest mene :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla vsem! Dons sm odkrila tole temo in ponosno :D sporočam, da sm gurenka. Ejga, če to ni fajn, zdej ns je pa še več. Četrtek, 21.avg., se mrbit prfuram iz Komende u gun Rondo. :ph34r: ...me boste še spoznal... Kdo še pride...hmm <_< (če sploh :unsure: )???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla vsem! Dons sm odkrila tole temo in ponosno :D  sporočam, da sm gurenka. Ejga, če to ni fajn, zdej ns je pa še več. Četrtek, 21.avg.,  se mrbit prfuram iz Komende u gun Rondo.  :ph34r: ...me boste še spoznal... Kdo še pride...hmm  <_<  (če sploh :unsure: )???

Nikol ni prepozn ;) Sicer se pa zmeri kdo najde, vsaj "šef" :P če že ne drugi... Še korošci se neki hvaljo, da pridejo :P khmm... pride... :D

Pridem...

LP

Dean

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla vsem! Dons sm odkrila tole temo in ponosno :D  sporočam, da sm gurenka. Ejga, če to ni fajn, zdej ns je pa še več. Četrtek, 21.avg.,  se mrbit prfuram iz Komende u gun Rondo.  :ph34r: ...me boste še spoznal... Kdo še pride...hmm  <_<  (če sploh :unsure: )???

Nikol ni prepozn ;) Sicer se pa zmeri kdo najde, vsaj "šef" :P če že ne drugi... Še korošci se neki hvaljo, da pridejo :P khmm... pride... :D

Pridem...

LP

Dean

No, fino,.. upam, da prideš :) :rolleyes:

Ja, je pa res..nč bat.. zmer je en tm.. "šef" pride zmeri.. če ne druzga vsaj kako kavico spit B) ;) Joj, kok je fajn tale "šef" :P :D ;) :rolleyes: :ph34r: ;) pa zmeri je vesel, če mu kdo drušno dela :rolleyes:

Pa včasih še kako pristno, dobro blejsko kremšnito dobi.. a ne Killroy ;) :D :rolleyes: (hvala)Bila je okusna..mmm njami

:ph34r:

Popravljeno . Popravil ninochka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mau pozn sm zamerkov... sm pa tut gorenc. Pa če bo kej časa se bom tut jest probov oglast:) LP

Matr :huh: vse bolj se mi zdi, da so gorenci res škrti :o in to s časom :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!