Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

@glažar

glažar my man. In kje si bil za časa Intermota. Ravno takega vodnika sem si želel O:-) :notworthy:

Bi šla midva namesto k Johanci rajši k Dragotu kake johance gledat .)

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vdiš v prvih vrstah imam še malo te pogače pa ne upam dati na Forum no mogoče pa še eno samo mal podrobno poglej ta magični trikotnik

post-2458-1097785568_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velja samo rabiva pomoč moraš imeti pomagače tako kot jast. :OK: Imel sem sabo frenda in ko se je zadru puuuupe :kva2: :kva2: sem jes že slikov. Se vidiva ,a ja pa še to YERYTDM veliko sreče na novi pridobitvi se poznava še iz časov YERYCBR -IPA.




			
		
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Bi se kdo šel po brezpotjih jagat nasledni vikend, sobota, nedelja :notworthy: če bo vreme seveda, sam se po gmajnah jagat je dolčas :hmm:

Batzajla in podobni :? :? :hmm:

P.S. Yamaha DT 125 da ne bo kdo mislu TDM :lol:

Popravljeno . Popravil JerryTDM
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa maš v mislih?a boš sinu motor zaplenil :D jst vprašanje če bom mel cajt,možnost je tud ta da grem spet na rakek... drgač bi šu z veseljem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa maš v mislih?a boš sinu motor zaplenil :D  jst vprašanje če bom mel cajt,možnost je tud ta da grem spet na rakek... drgač bi šu z veseljem

Dons je bil tak čuden vreme, za en mesec mam od tamavga motor, on ma nekaj z nogo narobe.

Če boš mel kej v planu, pošlji PM, ali poklič :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je bil tak čuden vreme, za en mesec mam od tamavga motor, on ma nekaj z nogo narobe.

Če boš mel kej v planu, pošlji PM, ali poklič :notworthy:

jest mam cajt ta teden:)

ker je bil dons v rocku zvečer...pa vi ne poznate zime :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa Killroy :D , naredila sva en mali krogec....Bled, Boh. Bistrica, Podbrdo, Železniki, Šk. Loka, Kranj in nato pa še v Rock bar na en topel kakav, celih 120km :OK: . K'ter si bil pa ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi se kdo šel po brezpotjih jagat nasledni vikend, sobota, nedelja :notworthy: če bo vreme seveda, sam se po gmajnah jagat je dolčas :hmm:

Batzajla in podobni :?  :?  :hmm:

P.S. Yamaha DT 125 da ne bo kdo mislu TDM :lol:

ja lahk bi sli po gozdu do mlake, kjer so nardil neko manjso kros (no bl enduro) progo. no men je useen, sam da ni ceste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lahk bi sli po gozdu do mlake, kjer so nardil neko manjso kros (no bl enduro) progo. no men je useen, sam da ni ceste.

ne vem če bo davor vesev če mu boš na negovo progo kšne hude krosiste prpelov :P glede na to da mu je babica dala zemlo da se loh tm voz :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če bo davor vesev če mu boš na negovo progo kšne hude krosiste prpelov :P  glede na to da mu je babica dala zemlo da se loh tm voz :lol1:

hude krosiste like jerryTDM, jest, marka,.. :blink: :D . uzadno k sm biv tm je blo kr nekaj ''krosacev'' tam, celo snemat so zacel :) , proga je pa tut ze fajn zrita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Logo bo hmal,pol se mormo pa samo še zment, al bojo štrikani volneni brezrokavniki temno al svetlo roza... :D :lol1:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Logo bo hmal,pol se mormo pa samo še zment, al bojo štrikani volneni brezrokavniki temno al svetlo roza...  :D  :lol1:

Lp

Jih bom jest naštrikou pa bojo racing red by Yamaha. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa gor navezemo še....rad bi imel motor :lol1: , ko se je fajn delat norca iz sebe in seveda tudi iz drugih :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sem se mal pozanimal in dobil nekaj info glede ustanovitve kluba .)

Klub mora imeti najmanj tri člane, kar pr nas ne bo problem, prijavit ga je treba na občinski enoti (to se bomo še zmenil katera občina bo to :P ), klub mora imeti klubske prostore in naslov le teh (to bo pač domač naslov od enega izmed nas :D , baje imajo večina tko narejen) , pol je treba na banki odpret tekoči račun od kluba (to je baje obvezno :doze: ) , pa fajn bi blo če bi se še registriral pri ZMKS , da nas imajo v evidenci .)

Ne vem,ali je to vse? Po moje, da je. Aja pa po moje mora bit še kakšen statut kluba,ki ga bomo probal dobit od kakšnih :rolleyes: Bom jaz mal Raubritterje povprašal :)

Pol bo treba pa določit še predsednika in podpredsednika, pa tajnika/co :D ,...

To je zaenkrat vse!

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času vas moram spet malo pozdravit na gorenjski ms sekciji. Saj občasno še kaj preberem ( vsaj Gorenjsko ms s.) Za vpisovanje pa ni ni časa(jebi ga, še zmer brez interneta) :fight2: Motor je še cel in čaka na lepo vreme in seveda ČAS. Huh tega zmer manjka. Vsaj takrat kadar se kaj menite.Smola! No mogoče se bo le še našlo do konc leta za kakšen :beer2: :beer1: Ha Danes vidim, da me je Cvetoo hotel menjati za obilno dolgolasko :lol1: (joj že 7. oktobra je bilo... :kva2: ) se mi zdi da sem te jaz tudi registriral, (dohitel pa ne, divjak! :devil: ) Pecota vidu na kostajnovmu pikniku(jst z avtam, baba ni hotla na motor :fight2: ) Pa Killroya, Gebreta in Zeusa na Bledu. Jerry TDM :yea2: To mi deli! Dober motor. Zanimivo pa je, da nobenga Kalimerota nisem nikjer srečou.. No ali pa sem pa se nismo poznali... Vglavnem, še bo čas in z malo sreče se kaj vidimo. Bom spremljal poste in mogoče vas kdaj presenetim :kva2:

Lp

Vaš vdani

DRP11

Ps; Jerry TDM:En moj kolega bo baje tud kupil Tdm 900 in se priporočam za morebitne informacije pri nakupu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ohoho,Vaše visočanstvo,kaj pa Vi tukaj? Vas pa ni na spregled že od časa Franca Jožefa-smo že skor pozabil,kako zgledate :D :kva2: :notworthy:

Jah,za kšn :beer1: al pa kšno nealkoholno substanco( za nas mlade voznike :) ) bi se pa lahko zmenil :OK:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!