Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Poj bomo pa začel farbat, šraufat.... :OK:  :OK:

Jaz sem steklo že prešraufu(matersemtolegrdonapisalpress), vremena pa ne znam :grrr

Zebe :BUA: Mogoče kakšen kratek skok danes do Žiri, je napovedano tam okoli 10 stopinj.

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DRP11

Drugič se pa ustav, zdej vladajo zimske razmere, smo pa drugače zrihtan  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:

Zanesljivo se ustavim :OK: Bom imel s sabo še eno termovko čaja, da se odtajaš! :) :) :)

Lp

Drp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomaž, LF 10.12 špilate v Rocku ane? A imate (že) kakšen svoj komad oz. kaj približno boste špilali, če je slučajno lista že sestavljena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomaž, LF 10.12 špilate v Rocku ane? A imate (že) kakšen svoj komad oz. kaj približno boste špilali, če je slučajno lista že sestavljena.

to se pa zna narest,da pridem na vaš konc mal :yea2: :D

bomo kakšno rekel :)

aja a v Rocku majo biljard??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

not go, 10. je v LJ žur z razlogom in jst mam razlog da sm naredu en kolokvij,torej je treba it :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

not go, 10. je v LJ žur z razlogom in jst mam razlog da sm naredu en kolokvij,torej je treba it :grim

u sej res 10. je žur z razlogom, no ja sej žur bo do 22h, pol pa ne bom šel na after ampak na Bled :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Gebre EEEEeja novih komadov še ni... O:-) imamo 2 nova člana :lol1: okol komadov pa se še zgovarjamo... jebi ga dobre ni glih lahk nardit, slabih pa nečemo... Kwa mo špilal? Deep purple,Rolling stones Metallica, Iron maiden Krawitza,,, Domače,Božične, Hrčka... Sej ne vem uglavnem trenal bo! :yea2: :yea2: :yea2:

Ljubljanske veselice :SS sparjenga in prežvečenga bambusa se boste še lahko nasitili (sem prejšnji mesec 2x vohal napite boxe k so študenti po njih zlival :fight2: ) Ladys first pa ne bodo večni (no morda... O:-) ) Udeležba obvezna.

@cagiva; To mi deli! :notworthy: :notworthy: :notworthy: Tud biljard je!

@ Peco:Splošna žurka- koncert v Rock baru..Lahk prideš oz. moraš prit :) Se hecam ...le prlet če boš cajt mu!

No ja nejbolš da tako nardim

10.12. vsi vabljeni na Bled ..Se ve kam pa na kwa an!

Lp

Drp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Repertoar več kot odličen :yea2:, zasigurno pridem :yea1: .

Glede na to, da takrat enkrat začnem z izpitom za piksno, se bom s pivom malce "nazaj" držal :rolleyes:(alpa tud ne :naughty: ), da ne bom ves mačkast naslednji dan po Jesenicah vozil :wacko: .

V glavnem pazite se, od 5.12 naprej, srebrnih pižojev 206, s tablo avto šola :rolleyes: . Če me kje srečate :ph34r: pa hitr na zelenico zapelat, pa se umaknit, za morebitne posledice ob nedržanju teh navodil ne odgovarjam :grrr .

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrčka...

zdej nej mi pa en pove a je res to komad Ubila si hrčka al neki takega :?

ali je mela naša besnčanka navsezadnje prov,ko je rekla da je slišala neki od ...hrčka... :hmm:

@batzajla: mi smo se ji pa smejal :)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej nej mi pa en pove a je res to komad Ubila si hrčka al neki takega :?

ali je mela naša besnčanka navsezadnje prov,ko je rekla da je slišala neki od ...hrčka... :hmm:

@batzajla: mi smo se ji pa smejal :)

lp cagiva

Jo Baje je ta Hrček po unmu konc kr zlo popularen ratou..Tud mi smo ga moral poštudirat.. :lol1: No tud u Logatcu so pred 2 tedni dol popadal...

@Gebre:Lepo in zalo premišljeno in pohvalno, da si se lotil počenjat nevarnosti po cestah ravno, ko motoristov ne bo prav veliko :lol1: :devil: :devil: :devil: Le glej drug dan zjutraj, da me ne boš kje vsega skwanga presenetu,bom s kombijam :devil:

Lp

Drp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj pravim. Po naših cestah je vse huje. Pločevine za popi***t. Da je pa stvar še bolj zapletena pa poskrbijo še razne *lepotičke* za katerimi se oziram, ki to sploh niso(obilne s čopkom, zdaj očitno še ena, ki ni obilna) :devil:

:lol1: :hmm: :lol:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa že tok cajta nism nč javu na tole temo da pa že žihr kej ane .)

1.) 10.12 mogoče celo pridem na bled...če ne bom zaseden :rolleyes: O:-)

2.) @gebre: ZA BOŽJO VOLJO MERKEJ ČE SE BOŠ KDAJ SLUČAJNO MIM MENE PELOU ME OBVIJ NA DOLGO IN ŠIROKO KER BI RAD ŠE EN CAJTA ŽIVU :P (joke...drgačpavsosrečopress)

3.) @drp11: nepričakovano srečanje na ISKRI...ste štimal ozvočenje pa to za suprnovo pr ns...sva ene par besed rekla...sicer bol na kratko ker sm mogu poj na nemščino nažalost :wacko: ...sj bi se še zgovarjal drgač...vse pozdrave, ozvočenje je biu pa tko k zmer itk dobr spedenan :yea2:

4.) @metalbike: sm ti že sms poslou pa ni blo nobenga odgovora :hmm: . Dj mi pls povej naslov od unga k kromira, da bom zjle čez zimo probou to urihtat.

to bo pomoje to...sicer pa spremlam temo tko da naute mislli da sm umru ...ane pečo ;)

sam ta od hrčka je pa drgač za :lol1: ...že slišou pa sm umirou zravn ej....

lp vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

*lepotičke* za katerimi se oziram, ki to sploh niso(obilne s čopkom, zdaj očitno še ena, ki ni obilna)

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Lepo in zalo premišljeno in pohvalno, da si se lotil počenjat nevarnosti po cestah ravno, ko motoristov ne bo prav veliko. Le glej drug dan zjutraj, da me ne boš kje vsega skwanga presenetu,bom s kombijam

Rdeč kombi(renault?) vs. pižo 206, I'm a gonner :grrr .

Bom še natančno sporočil datume, da se boste imeli čas umaknit :lol1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj pravim. Po naših cestah je vse huje. Pločevine za popi***t. Da je pa stvar še bolj zapletena pa poskrbijo še razne *lepotičke* za katerimi se oziram, ki to sploh niso(obilne s čopkom, zdaj očitno še ena, ki ni obilna) :devil:

:lol1:  :hmm:  :lol:

LP Cvetoo.

:fight2: :devil: :devil: :fight2:

Cwetko a si žlehten ratou?? Ne izkopavaj bojne sekire med selško in poljansko..saj veš za kaj gre... :grim :grim De nauš še celo gorenjsko na kej naščuval!!! Se hecam Lepotička, ki to sploh ni!!! :fight2: Ha! :naughty: :naughty:

@Zeus: Lahk bi mal pršou nosit pomagat, se pa na nemščino izgovarjaš :) :) De ne bi 10. s kakšnimi zaseden in podobnimi.. na pump ni več posla, te pridem domov iskat :fight2: (danebikajresnovzelpress) aja Hrček je zakon ane :lol1:

Lp:

Drp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!