Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

@Zeus: Lahk bi mal pršou nosit pomagat, se pa na nemščino izgovarjaš :)  :)  De ne  bi 10. s kakšnimi zaseden in podobnimi.. na pump ni več posla, te pridem domov iskat :fight2:  (danebikajresnovzelpress) aja Hrček je zakon ane :lol1:

ata zeus je cist zaposlen zadne cajte, pa se vs je u rozcah :P :grim , tko da morte razumet ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi se ta petek spet dobl za kšn biljard?  :hmm:  :hmm:

bomo videl kam nas bo kej pot zanesla :)

se slišmo v primeru da bomo šli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pečo: težka bo...čist sm broke...dobim žepnino vrjetno šele u pondelk...tko da žou...me ne bo...pa sj me itk nau noben pogrešou. :hmm: :P

@Langus: ti pa tih bot, k nis nč bolš :angry2: ....čist kamot bi reku da si še huj k jst an...sicer pa to sploh ni tema pogovora za na našo sekcijo...toj private lajf in se nimaš ti kej u mojga vtikat :nono:...tko da sam tiho kr se tega tiče

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kdaj boste tam?

jaz sem do kakšne 22.30 v kranj pol grem pa v lesce v Javo najbrž,tko da do takrat lahko kakšno partijo biljarda odigramo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki je umes pršlo,tko da mene ne bo... bemo mater :angry: :angry: :angry:

Nasledn tedn pa pridem, pa če bo konc sveta!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pravm,ta tedn bom pršu,pa če bom mogu preplavat vse oceane sveta,preplezat najvišje gore sveta,se bojevat s tisočerimi hudobnimi princeskami, ki čuvajo lepe zmaje, pretrpeti cestne zamaške,najti način za svetovni mir, izničiti lakoto, narediti verzijo Windowsov,ki bo dejansko delala, rešiti delfine & kite pred izumrtjem, stari gospe pomagati čez cesto, ustaviti onesnaženje, preprečiti testiranje izdelkov na živalih in sploh odstraniti ta nadležni vodni kamen iz vseh pralnih strojev na svetu.

Torej pridem,če ne bo deževalo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pravm,ta tedn bom pršu,pa če bom mogu preplavat vse oceane sveta,preplezat najvišje gore sveta,se bojevat s tisočerimi hudobnimi princeskami, ki čuvajo  lepe zmaje, pretrpeti cestne zamaške,najti način za svetovni mir, izničiti lakoto, narediti verzijo Windowsov,ki bo dejansko delala, rešiti delfine & kite pred izumrtjem, stari gospe pomagati čez cesto, ustaviti onesnaženje, preprečiti testiranje izdelkov na živalih in sploh odstraniti ta nadležni vodni kamen iz vseh pralnih strojev na svetu.

Torej pridem,če ne bo deževalo.

Lp

ti si pa orenk zastavu tole :D :D

ja ne vem a ni v petek v Rock baru koncert, sem mislu da bomo gor kakšno rekel :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dej se zmenmo u Rocku, da ne bomo skoz v Kranj hodil :D , koncert se začne ob 22h (tako piše na plakatu), jest bom tam, upam pa da tud kakšen od vas :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz pa moja :wub: , pa boštjan pridemo na koncert, tko da tisti k boste pršl se tko vidmo!

:yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW kakšen koncert je v rocku?

bolj malo hodim med ljudi pa res ne  vem?

LadiesFirst, kako bi rekel špilajo hardrock, metal+hrčka :lol1: ..., upam, da nisem preveč falil :rolleyes: .Njihov član je tudi naš MSjevec drp11. Komi čakam :yea2: .

Samo za informacijo! Jutri imam prvo urp vožnje v avtošoli :kva2: , štartam z Bleda ob 15.30, destinacija neznana. Če me srečate, lepo potrobit pa se hitro umaknit, če ne bo joj :D O:-) .

@boštjanP...pa itaque, da prideš :yea2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater... :wacko: :wacko: Zj pa mam... Bom tremo staknu... Gebre..previdno jutr !! moram na vajo na Bled..Če me polomiš..ne bo neč špilanja :lol1: :lol1: Po pameti.. ure so drage(baje) Upam, da bom imel kaj časa za :beer2: Če bo vse prav... no za pivo je zmer pravi trenutek an :)

Lp

Drp11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gebre: a je možno da sm te dons ob 17.17 uri (ja clo na uro sm pogledu) srečou u gorjah pr štacun u peugeotu 206 avtošole k&d....nevem kje vozš...sam mu sm filing da si bil ti...sm reku anji nej začne blendat da bom kj not vidu pa ni hotla :P

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!