Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Ne :P , danes bila relacija, Jesenice (malo poligona), potlej Hrušica (gor, dol, gor, dol :blink: ), potlej Koroška Bela (gor, gor, dol, gor, dol :kva2: ), pa še skozi Jesenice pa skozi "kašarijo" na Bled.

Aja Zeus, vozim srebrno 206, brez oznak(oz. je ena taka majhna "DEMI") in ne, nisem bil v Gorjah spljoh.

Pi**a, 90 na uro pa sploh ni tako malo :D .

Bo treba kmalu spat, te tri ure vožnje kar zmatrajo :zzz: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K se je treba nahitr ustavt je 90 že preceeeeeeej velik.

Poj pa dobr d tamala ni hotla žmigat...sam sj ni važn....tut če bi....sm mislu da si nazaj šu čez poljane. No pa velik sreče pa užitkov pri vožnji še naprej :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo za informacijo! Jutri imam prvo urp vožnje v avtošoli :kva2: , štartam z Bleda ob 15.30, destinacija neznana. Če me srečate, lepo potrobit pa se hitro umaknit, če ne bo joj :D O:-) .

Hojla,

Hvala lepa za obvestilo. Kosilo in druženje v Radovljici smo prestavili na petek. :D Upam, da smo rešili kakšno življenje.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

90 km/h je normalna hitrost :) , sam 90 km/h čez ovinke je pa mal drgač :devil:

zdej bom bl previden ko bom hodu na bled in okolico :D

ja za v petek pa velja .)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom tam gotovo že ob 21.30, koncert se pa "kao" začne ob 22h rock_band.gif :yea2:

Dones sem pa vozil še dve uri :OK: , jutri pa nič, ker gre avto na menjavo kuplenge. Nisem je jest fental :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: !!!! Je pra***a tolk trda, da jo z bulerji komej stisnem, pa ko mam v 2gi in 3ji prestavi pa pohodim gas, skoči cagar na obratomerju z 2,5k na skoraj 3,5k, hitrost pa še zmeraj ista :blink: :? :wacko: . Drugače se me pa ni za bati O:-) , vozim dokaj lepo, samo dones sem skoraj povozil avtobus :afro1: , hec .) .

SiJa on D rouD B)

@kOdEbLuE...Kdaj bom lahko videl tvojo shadowko ropotati pred gimnazijo :wub: :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr jest ne bom utegnu pridet u rocka (domace obveznosti :grrr ). sam zmeri k recem, da bom nekam prsu nekj pride umes :BUA: . noja sj koncertov bo se dost, jutr pa uzivajte :OK: :yea2:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yoldi (po novem  :lol1: ) : Da neute u petk razocaral.

De nau pokow :fight2: Kwa je smešnga!!?? Ok. To je moj originalni partizanski ime...Me pozna več ljudi kot po imenu :OK: Ne bomo razočaral(seveda, če ne pričakuješ kake abbamanije :blink: ) Pa če me Gebre ne povozi (proti avtobusu je kombi mala malica... Se vidmo zvečer

Lp

Dr..

Yoldi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom po vsej verjetnosti pršu sam mau pogledat...pa še to vprašanje, ker je mau pozn, ju3 mam pa nažalost spet nemščino ... pa zakaj je mogla prestavt iz drugga tedna na jutr :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom po vsej verjetnosti pršu sam mau pogledat...pa še to vprašanje, ker je mau pozn, ju3 mam pa nažalost spet nemščino ... pa zakaj je mogla prestavt iz drugga tedna na jutr  :fight2:

HejHo, jutri je sobota, a imate nemščino v sobotah al kaj :blink: :wacko: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HejHo, jutri je sobota, a imate nemščino v sobotah al kaj :blink:  :wacko: .

Ja nažalost :(...sj bi jst tut raj tko med poukm imu alpa kj..sam nemormo drgač...grem oa drgač useen raj nemščino kukr pa kšno fisko :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je blo kr dobr včerej na Bledu :OK: čeprov mi še zmer piska in šumi v ušesih ampak, sej sem se že kr mal navadu :D

no v glavnem,pridem še kdaj na Ladies First :yea2:

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja blo je res zlo kul!! Dobra muzka :yea2: pa dobr ozvočenje :notworthy: edin kr je mankal je 25 stopinj več pa velka skupina motorjev pred barom!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JaaaJaaa :yea2: :yea2: Ko bi le kdo ostal, da bi mi pomagal žaganje pospravit :lol1: :lol1: ..no Pred tako publiko že ne moreš slab špilat., te kar samo ponese.. Drgač okrog tistih 25 stopinj pa mene tud mal matra... Pa Gogija tud verjetn, bi kako gumo scvru na strit fajterju an.. :devil: Mal bo še za počakat, pa bomo mal več na vaje hodil :music4: :music4: :music4: .. Drug let bo treba kak motozbor odšpilat, drgač bo bel žalost... Pa hvala za obisk! Pa še kdaj (bomdocajtaobvestupress).

Lp

Yoldi & Lady"s first :

Ps Motorji so pred barom- v ograji :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če bi Gogi nucal +25°C, vsaj ne v baru, je bil že tako čist moker :yea2: .

Vodno hlajenje, pa slaba dihtnga in je to to... :lol1: :lol1: :lol1:

Lp

Y.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri je v Rocku koncert, špilajo Ambasada, to so bivše Divje Jagode (motooooooori pa to :D ), pa jest častim eno rundo (za kej več ni dnara), če kdo pride ga bomo veseli :) .

Začne se pa ob 22h.

Se vidmo jutri....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!