Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

Mogoče pridem, bom vidu kako bo s prevozom .)

Bi bilo fajn mal :yea2:

No v glavnem, če pridem me boste videl :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se oproščam ker me ni bilo včerej, sam ni mi znesel, tko da mal povejte kako je blo kej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah,blo je bl tko-tko.... Začel se je kot ponavadi ob enajstih,čeprov so oglašval ob desetih,folka je blo 3x mn kukr pa za Lady's First,Motori se sploh niso zarolal,ostali komadi so bli kr solidni.Od MS-ja smo bli pa Zeus,gebre in moja malenkost.(Za gebreta je blo fajn,k je pocen skoz pršu( Zeus) :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja blo je kr uredu čeprov sm kr zgodej šu :wacko: ....tamala je bla mau naklana, pa tut Killroyu nism hotu delat stroškov z vožnjo domov :P...drugač so pa kr dobr špilal ja...aja pa gebre hvala za pjačo :)....sm kr šu brez da bi se ti saj zahvalu an :wacko:....to sicr ni v moji navadi ...se opravičujem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kaj se boš opravičeval, boš rajš za en pir dal :P .) . Komaj čakam torek, takrat pa totalni odfuk :kva2: dobro, da v sredo ni šole :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Privat party :P , hec, hec...četrti letniki imamo v sredo frej (vsaj nekaj je dobrega od naše gimnazije <_< ) pa so naše punce zrihtale v troha baru DJa, pa če se bo dalo še podaljšanje obratovalnega času...še prej pa gremo malo po Bledu, na kakšen aperitivček :naughty: , vsekakor veseli december :yea2: . V sredo pa mačka zdravit :wacko: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Privat party :P , hec, hec...četrti letniki imamo v sredo frej (vsaj nekaj je dobrega od naše gimnazije <_< ) pa so naše punce zrihtale v troha baru DJa, pa če se bo dalo še podaljšanje obratovalnega času...še prej pa gremo malo po Bledu, na kakšen aperitivček :naughty: , vsekakor veseli december :yea2: . V sredo pa mačka zdravit :wacko: .

a rabte kakšnga da bo pazu na vas :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor mi je znano, so kanali redno pregledani in prepucani .) .

A se gre v bližnji prihodnosti kaj na biljard :? .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!