Skoči na vsebino

Endura/SM za majhne


minime

Priporočene objave

Pozdravljeni,

zanimam se za nakup 125ccm endure al pa sm (rajši endura) , velik sem pa samo 170cm. Najbolj primeren se mi zdi Yamaha xt125, pa tut Husqvarna SM 125 se mi zdi da je mal nižji. XT se mi zdi precej šibak, tko da bi raje močnejšo mašino. Prosim za mnenja!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

zanimam se za nakup 125ccm endure al pa sm (rajši endura) , velik sem pa samo 170cm. Najbolj primeren se mi zdi Yamaha xt125, pa tut Husqvarna SM 125 se mi zdi da je mal nižji. XT se mi zdi precej šibak, tko da bi raje močnejšo mašino. Prosim za mnenja!!

¸Kup si tomosa sm 125 je dost nizk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

zanimam se za nakup 125ccm endure al pa sm (rajši endura) , velik sem pa samo 170cm. Najbolj primeren se mi zdi Yamaha xt125, pa tut Husqvarna SM 125 se mi zdi da je mal nižji. XT se mi zdi precej šibak, tko da bi raje močnejšo mašino. Prosim za mnenja!!

No jst mam pa sam 4cm več, no vsaj takrt ko sm se še meru nazadnje na zdravniškm, pa lahko čist komot sedim in mal lepo stopala na tleh na svoji Yami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

zanimam se za nakup 125ccm endure al pa sm (rajši endura) , velik sem pa samo 170cm. Najbolj primeren se mi zdi Yamaha xt125, pa tut Husqvarna SM 125 se mi zdi da je mal nižji. XT se mi zdi precej šibak, tko da bi raje močnejšo mašino. Prosim za mnenja!!

Meu sm isti problem kot ga maš ti, pa sm reku, da probam in ni blo nobenga problema. Tla dosežem dovolj in nimam problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če 4t yamaha xt, če 2t husqvarna wre.

razprave glede 4t al 2t pa boš našel na vsaki strani foruma 125ccm

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst mam pa sam 4cm več, no vsaj takrt ko sm se še meru nazadnje na zdravniškm, pa lahko čist komot sedim in mal lepo stopala na tleh na svoji Yami

A yamaha xt?? To me niti ne skrbi sam mi motor ful ni všeč. bi pa rajš 4t, želja je yamaha wr sam je definitivno previsok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A yamaha xt?? To me niti ne skrbi sam mi motor ful ni všeč. bi pa rajš 4t, želja je yamaha wr sam je definitivno previsok

si pa petke nabav pa boš lahko lepo stal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimalo me je če si ga na dyno pelal al kko veš... cirka 32 konjev ma ja, lahko rečemo tudi da ma cirka 20 konjev... cirka...

če bo cajt, bom vzel vn blokade pa bom dau zmert.

sorry for :topic::blush::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Star sem 16 let visok 168-169cm in imam KTM-a 520 exc. Zakon motor. Velik je samo pač za offroad more pač tak motor bit tko de nehte sprašvat če je dovol nizk bla bla bla....Kupte raj MOTOR ne pa tiste mopede. Če je 125 more bit 2-takt da usaj mau gre. LP TADEJ

Popravljeno . Popravil dolsina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Star sem 16 let visok 168-169cm in imam KTM-a 520 exc. Zakon motor. Velik je samo pač za offroad more pač tak motor bit tko de nehte sprašvat če je dovol nizk bla bla bla....Kupte raj MOTOR ne pa tiste mopede. Če je 125 more bit 2-takt da usaj mau gre. LP TADEJ

Da mi te je videt :D Verjetno se 4 brzine vidu nis :P xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnem dons sm sedu na tomosu 125 in ni prou velk obe noge sm meu na tleh, še mau pokrčena kolena. velk sm pa 180.(pjt sam probat kako ti paše zdet gor.)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Star sem 16 let visok 168-169cm in imam KTM-a 520 exc. Zakon motor. Velik je samo pač za offroad more pač tak motor bit tko de nehte sprašvat če je dovol nizk bla bla bla....Kupte raj MOTOR ne pa tiste mopede. Če je 125 more bit 2-takt da usaj mau gre. LP TADEJ

kok s ti zajeban. prou car. je pač je prašou za nasvet če se mu voz 4t pa nej voz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok s ti zajeban. prou car. je pač je prašou za nasvet če se mu voz 4t pa nej voz.

Hehe :) Sej ta po mojem ni vido offroada. Verjetno se fura po travnikih okol hise :D Za to je tut ZX-12 R dobra ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko jaz razumem.... iščeš 125ccm motor s kerim se lahko pelješ po cesti pa včasih bi šeu mal po makedamu enduro ganjat.

solidna hitrost??? kaj je solidno??? hitrej kot če bi šel peš?? kup pecikl pa boš imel čisto vse kar si naštel... po... "solidni" ceni.

ti NE kupuj 2t!!! ker jaz ne dovolim......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe :) Sej ta po mojem ni vido offroada. Verjetno se fura po travnikih okol hise :D Za to je tut ZX-12 R dobra ;)

a to ti men...da se namo tepl... ne hecam se. z 4t se da čist normaln furat. sam prehtevat ne morš. mene je še v usak klanc potegnla, sam glih za skakat ni no. pa za en težk teren.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!