Skoči na vsebino

Endura/SM za majhne


minime

Priporočene objave

kolko jaz razumem.... iščeš 125ccm motor s kerim se lahko pelješ po cesti pa včasih bi šeu mal po makedamu enduro ganjat.

solidna hitrost??? kaj je solidno??? hitrej kot če bi šel peš?? kup pecikl pa boš imel čisto vse kar si naštel... po... "solidni" ceni.

ti NE kupuj 2t!!! ker jaz ne dovolim......

ja bicikel kdaj še bol prov pride kokr motor. Nobenih stroškov razn če si divjak kot jst k menjam tm 5-10 plaščev na leto. Odvisno od raspoložljivosti bremz. Pol ene 4krat zaviralne ploščice uzad in uspred. Kšna feltna al pa celo dve na leto v povprečju. To leto mam že 4to(vendar samo ena kupljena druge s prejšnih koles)........Hmmmm.da razmislm če je še kej.....niti ne razn normalnih osnov vzdržvanja!

a to ti men...da se namo tepl... ne hecam se. z 4t se da čist normaln furat. sam prehtevat ne morš. mene je še v usak klanc potegnla, sam glih za skakat ni no. pa za en težk teren.

lp

ni mislu nate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bicikel kdaj še bol prov pride kokr motor. Nobenih stroškov razn če si divjak kot jst k menjam tm 5-10 plaščev na leto. Odvisno od raspoložljivosti bremz. Pol ene 4krat zaviralne ploščice uzad in uspred. Kšna feltna al pa celo dve na leto v povprečju. To leto mam že 4to(vendar samo ena kupljena druge s prejšnih koles)........Hmmmm.da razmislm če je še kej.....niti ne razn normalnih osnov vzdržvanja!

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je tuki smešnga pr bemzah. Nevem kako se točno reče pa sm tko reku pač ploščiceZdej se spomnm.....zaviralni čevlčki vsaj tko piše na embelaži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej se nauč pravilnih izrazov pa pravopisa....pol pojej dva polna krožnika Čokolina....pol pa bo počas ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej se nauč pravilnih izrazov pa pravopisa....pol pojej dva polna krožnika Čokolina....pol pa bo počas trance_44_wink5.gif

Kaj pa je narobe z mojim pravopisom (mogoče j emal slenga umes in nč druzga). Ne čokolinota pa ne jem.

Pa kaj se takoj buniš zaradi ene ku***** bremze, pač sm se zmotu in pika, kokr da se ti nisi nikol nč zmotu. Pejt se raj na motor vsest p anared kšn krog pa prid trezn nazaj, zdej pa prosim nazaj na temo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva mate pa prot čokolinotu... ne mi žalt čokolinota :grrr

eh bejž bejž, čokolino je sam za otroke.

fruchtzwerge so za prave moške kot sem jaz.

moj brat še zdej je čokolino (30plus je star), jaz sm jedu fruchtzwerge pa sm jaz že večji. samo za primerjavo... minime ni še prepozno, zgrabi ga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je narobe z mojim pravopisom (mogoče j emal slenga umes in nč druzga). Ne čokolinota pa ne jem.

Pa kaj se takoj buniš zaradi ene ku***** bremze, pač sm se zmotu in pika, kokr da se ti nisi nikol nč zmotu. Pejt se raj na motor vsest p anared kšn krog pa prid trezn nazaj, zdej pa prosim nazaj na temo!

Ne gre se sam za bremzo.....ti je že @budacki al kdo že reku da si dosadan s svojimi posti ;)

Valda da se bom pelu en krog....ti ga pa pjt v klet pogledat :lol1:

Glede :topic:.....si pa lahko sam tih....ker se tud sam ne držiš tega....pa ne sam v tej temi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre se sam za bremzo.....ti je že @budacki al kdo že reku da si dosadan s svojimi posti ;)

Valda da se bom pelu en krog....ti ga pa pjt v klet pogledat :lol1:

Glede :topic:.....si pa lahko sam tih....ker se tud sam ne držiš tega....pa ne sam v tej temi ;)

Ne vpletaj mene, jst tega nism reku :D Juree mislim, da ga je napizdu xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh bejž bejž, čokolino je sam za otroke.

fruchtzwerge so za prave moške kot sem jaz.

moj brat še zdej je čokolino (30plus je star), jaz sm jedu fruchtzwerge pa sm jaz že večji. samo za primerjavo... minime ni še prepozno, zgrabi ga!

ne osovnikar je čokolino pa je tud 20+ str. zato pa tud tko hitr laufa. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe :) Sej ta po mojem ni vido offroada. Verjetno se fura po travnikih okol hise :D Za to je tut ZX-12 R dobra ;)

Noja spet en dokaz da v Metliki segate bolj po črnini kot pa po motorjih oz vožnji le teh. Cross ali offroad ali enduro...... lohk vozi pač usak, ki zna vozt motor pa k mu je do tega. Bilo ker motor, pa ma lohk tut 60 km ali več. Nism se hotu neki hvalt/vn metat ampak sm hotu povedat, da se dajo visoki in močni motorji/motocikli vozt tut če maš sam 170cm. Pa glede na tvoje število izjav bi bil lahko že malo bolj zrel. LP TADEJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noja spet en dokaz da v Metliki segate bolj po črnini kot pa po motorjih oz vožnji le teh. Cross ali offroad ali enduro...... lohk vozi pač usak, ki zna vozt motor pa k mu je do tega. Bilo ker motor, pa ma lohk tut 60 km ali več. Nism se hotu neki hvalt/vn metat ampak sm hotu povedat, da se dajo visoki in močni motorji/motocikli vozt tut če maš sam 170cm. Pa glede na tvoje število izjav bi bil lahko že malo bolj zrel. LP TADEJ

Hehe :D Crnina mi je usec, ce je na motorju. Ja ... jst segam bolj po motorjih kot po crnini, glede na to, da sem imel pri svojih 16-17 letih dobrih 15-20 motorjev :) ( od tega ce se ne motim samo 2 crna ;) )

Drugace pa niti najmanj ne dvomim, da bi nekdo take visine lahko vozil tak motor, vendar HARD ENDURO je tudi to, da ti moras v 10% motor tudi s kje vn spravit pes ( recimo ce negre naprej, je treba pac porint z nogami in pri 170 cm ti ksnega KTMa s 130 kg to ne uspe pa da se jebes :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej malo vn pa samo neki... tomos 2009 al 2007 kj je kšna bistvena razlika kokr u ceni??? al pa kšn drug motor recimo yamaha wr 125x???

med tomosi bistvene razlike ni ( samo zunanjost ). WR 125 X je samo 09! Starejse nebos dobil!

To pa niti endure sploh niso :) ( WR 125 R al pa Tomos SE 125 sta dve zares SOFT endurci )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ubistvu palim na SM k sm dubu krosko pol ne nucam endurota samo nucam nekej za po cest... kj tomos bi biw uredu recimo 2007??? al je bolš 2009???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ubistvu palim na SM k sm dubu krosko pol ne nucam endurota samo nucam nekej za po cest... kj tomos bi biw uredu recimo 2007??? al je bolš 2009???

Hahah :D kero vprasanje. Jebes letnik ... ceno pocekiraj pa primerjaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!